Jump to content
Dogomania

BIAŁY DESANT czyli BLANKA(teraz Zojka) z szosy znalazła dom na Śląsku.


Recommended Posts

Powiedziałabym, że z roku na rok dzielniejsza! ;)

A jutro wielki dzień! Wrócisz do domu i stwierdzisz, że jakoś tak... pusto. Jak pojechałam z Szyszką na Śląsk, a dzień wcześniej zawiozłam przecież Taszkę do Warszawy, Sławek się nie mógł wieczorem ani psów ani misek doliczyć, bo ciągle mu się zdawało, że kogoś... pominął! Taki z niego księgowy, że do pięciu zliczyć nie umiał :D

Link to comment
Share on other sites

Śmiechy śmiechami, ale naprawdę czasem trudno policzyć!

 

W czwartki Sławek wyjeżdża z domu bardzo wcześnie i nie daje psom śniadania. A ja wprowadziłam taki system, że wypuszczam je na dwór i spokojnie, bez asysty i ponaglającego poszczekiwania napełniam i rozstawiam miski. Potem otwieram drzwi, pod którymi towarzystwo już się kłębi, bo słyszało hurgot sypanej do blaszanych misek karmy i... usiłuję policzyć czy wszyscy wrócili. Jeszcze mi się nie udało! Zawsze mam wrażenie, że kogoś brakuje, a potem wchodzę do kuchni i widzę, że cała siódemka w komplecie :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wszystko odbyło się szczęśliwie :)

Państwo już na nas czekali. Blanka trochę otumaniona Hydroxiziną. Dobrze, że dałam jej 2 tabletki, a nie trzy jak wyliczył wet.

Za to w podróży wygłaskana po wsze czasy.

 

Państwo w moim wieku czyli... młodzi :)

Bardzo psiolubni.Typ sportowy. Będzie miała Blanka możliwość spacerów (na długiej lince, niestety).

Blanka będzie wypieszczoną jedynaczką.

Dzieci i wnukowie mieszkają w Krakowie czyli konkurencja daleko

 

Blanka jechała do nowego domu na kolanach Pani zwinięta w kłębek. Zaliczyła już obiadek i spacerek.

Pan zdziwiony, że nie skorzystała z zaproszenia na kanapę (otworzyła się wersja grzeczna, eksportowa).

Mam obiecane wiadomości i zdjęcia.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O mały włos, a Blanka zostałaby moją sąsiadką (z bloku obok).

Jedną ze zrywek pobrała Pani Lutkowa (od pinczerka Lutka, nie męża), której Blanka bardzo podobała się.

Ale w ostateczności Państwo nie zdecydowali się na drugiego psa, ponieważ Lutek jest bardzo terytorialny i obawiali się wiecznych awantur.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...