Jump to content
Dogomania

Rubik spał na dogu i na kocie!znalazł swoje kochane stado i dom!


halbina

Recommended Posts

Nie dam rady, nie ma szans.:shake: Będę przystawać jeszcze koło Bytomia po jedną sunię szczeniaczkową, plus świnka morska, plus szczeniuś z Mazańcowic...a trasa długa.:oops: Chyba że zabrałabym Rubika do W-wy (tylko wtedy transporterek koniecznie potrzebny) i tam czekałby na dalszy transport do Siedlec. Tylko znowu DT musiałby się znalezć w Warszawie.:oops: Ja niestety nie mogę Rubika przetrzymać, Rudy się wścieknie a mieszkanie małe.:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 536
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rubisiu ileż stron ma już Twoj watek :-o ciotka nie nadąża czytać i oglądać cudnych fotek, ale jak się jest takim fotogenicznym cudnym psiaczkiem to trudno nie mieć sesji zdjęciowych :loveu:


dzisiaj dzwoniała pani zainteresowana szczeniaczkiem...dom z ogrodem, a raczej sam ogród z budą do dyspozycji, coprawda bez łancucha, ale do domu raczej nie będzie mial wstepu bo pani się spodziewa dziecka :roll: poprzednia sunia zginąła pod autem :roll: kastacja hm...dziwne rzeczy podobno wymagam :razz:
Rubika z kanapy do budy :angryy: nie ma mowy.

Szukamy domku naj naj naj wspanialszego pod słońćem


Nie wiem jak tam wyprawka Rubika, ale ja moge kota dorzucić, a nawet z dwa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

wreszcie doczytałam, bo w pracy utknełam gdzieś na stronie 3 :roll:

domek sie szykuje więc dołączamy z kciukami :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...