Jump to content
Dogomania

Przygody komarzycy Haliny


Usiata

Recommended Posts

Taki sobie cytacik

Najczęstsze objawy manii prześladowczej

  • często brak wglądu w chorobę
  • przymus mówienia, gadatliwość zdająca się nie mieć końca (98% chorych)
  • pobudzenie psychoruchowe (hiperbulia) (87% chorych)
  • zmniejszona potrzeba snu (lub nawet kilkudniowy całkowity brak potrzeby snu, 81% chorych) albo zaburzenia rytmu dobowego
  • gonitwa myśli (synonimicznie tachyfrenia, myślotok) (71% chorych)
  • odhamowanie seksualne (57% chorych)
  • często: trudności w koncentracji
  • często: zawyżona samoocena
  • niekiedy: zmniejszenie krytycyzmu (podejmowanie lekkomyślnych działań)
  • ogólne zwiększenie energii, niekiedy samoistne poczucie siły
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :D To znów ja :D

Cytaciki są qool :D Ja też jeden ciekawy mam, tylko zgubiłam nagówek/tytuł...Może ktoś wie czego dotyczy? Help! O tu:

1 jednostka ma wyolbrzymione poczucie własnej wartości (wyolbrzymia swoje osiągnięcia i talenty, oczekuje uznania własnej wyższości, niewspółmiernie do rzeczywistych dokonań),

2 pochłaniają ją fantazje o nieograniczonym własnym powodzeniu, mocy, wybitnych zdolnościach, urodzie czy miłości idealnej,

3 przekonana jest o własnej wyjątkowości i unikatowości, którą mogą zrozumieć lub z którą mogą obcować tylko inni wyjątkowi bądź zajmujący wysoką pozycję ludzie lub instytucje,

4 wymaga przesadnego podziwu,

5 ma poczucie posiadania specjalnych uprawnień, tzn. bezpodstawnie oczekuje szczególnie przychylnego traktowania lub automatycznego podporządkowania się innych jej oczekiwaniom,

6 nastawiona jest eksploratorsko wobec innych ludzi, tzn. wykorzystuje ich do osiągnięcia własnych celów,

7 brak jej empatii, niechętnie rozpoznaje cudze uczucia i potrzeby oraz nie jest skłonna z nimi się identyfikować,

8 często zazdrości innym lub uważa, że inni jej zazdroszczą,

9 swą postawą i zachowaniem okazuje arogancję i wyniosłość.

A w międzyczasie fotkę z rana wkleję:

Obraz 059.jpg

Miłego wieczorku :D Nie wszystkim :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Khm... melduję uprzejmie, że Panna Marple, po przeprowadzce, jest obecnie poza zasięgiem wszelakich stacji :D :D

Nie to, że zaraz jej zazdraszaczam, ale jakaś nutka w tym tkwi :D (od wielu lat marzę o Bieszczadach, ale póki co, to jednak dalej w sferze marzeń...)

Póki co, jestem pochłonięta (czasami oczywiście) fenomenem komarzycy Halinki i wpływem jej niewątpliwych osiągnięć wolontariackich, które coraz to bardziej głośno rozbrzmiewają we świecie :D

Halinka jest jedyna i w swoim rodzaju oczywiście, i to powiem - zawsze i wszędzie :D

Miłego wieczoru kochani wybrani *) :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Usiata napisał:

Khm... melduję uprzejmie, że Panna Marple, po przeprowadzce, jest obecnie poza zasięgiem wszelakich stacji :D :D

Nie to, że zaraz jej zazdraszaczam, ale jakaś nutka w tym tkwi :D (od wielu lat marzę o Bieszczadach, ale póki co, to jednak dalej w sferze marzeń...)

Póki co, jestem pochłonięta (czasami oczywiście) fenomenem komarzycy Halinki i wpływem jej niewątpliwych osiągnięć wolontariackich, które coraz to bardziej głośno rozbrzmiewają we świecie :D

Halinka jest jedyna i w swoim rodzaju oczywiście, i to powiem - zawsze i wszędzie :D

Miłego wieczoru kochani wybrani *) :D

To jak już coś z tymi Bieszczadami wykombinujesz, to jakąś maleźką izdebkę i dla mnie miej na uwadze. Choć zaznaczę od razu, że ja w fanaberiach Haliny uczestniczyć nie zamierzam, szczególnie na starość. Cierpliwość niestety nie nalezy do moich atutów i pewnie jedyne, co by mnie z pasją zajęło, to metoda uśmiercenia nieśmiertelnej Haliny. Chociaż wolę mieć inne pasje. 

Mam nadzieję także, że wystawione przeze mnie bazarki nie będą raportowane. Nie wystawiam alkoholu, akcesoriów erotycznych sm ani dopalaczy. Grzecznie dygam nóżką, odpowiadam na pytania, nie używam słów uznawanych powszechnie za obraźliwe a pieniadze przeznaczone są na zwierzeta fundacyjne tak więc i wpłaty będą oczywiście na konto fundacyjne, żeby nikomu nic durnego do głowy nie przyszło. Jeszcze 2 lata temu takie obawy by mi przez myśl nie przeszły, teraz sądzę, że wszystko się może zdarzyć: to, co logiczne, to co nielogiczne, co durne, co tylko niektóre jednostki są w stanie wymyśleć i czego mój umysł niestety nie jest w stanie ogarnąć:)

trzymajcie kciuki;)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, ludwa napisał:

Mam nadzieję także, że wystawione przeze mnie bazarki nie będą raportowane. Nie wystawiam alkoholu, akcesoriów erotycznych sm ani dopalaczy. Grzecznie dygam nóżką, odpowiadam na pytania, nie używam słów uznawanych powszechnie za obraźliwe a pieniadze przeznaczone są na zwierzeta fundacyjne tak więc i wpłaty będą oczywiście na konto fundacyjne, żeby nikomu nic durnego do głowy nie przyszło. Jeszcze 2 lata temu takie obawy by mi przez myśl nie przeszły, teraz sądzę, że wszystko się może zdarzyć: to, co logiczne, to co nielogiczne, co durne, co tylko niektóre jednostki są w stanie wymyśleć i czego mój umysł niestety nie jest w stanie ogarnąć:)

Witam popołudniu w czwarteczek :D
Grzeczne dyganie nóżką nie pomaga, chyba że w ciężkim buciku w odpowiednim kierunku :D
Co do słów powszechnie uznanych za obraźliwe, czasami przydałyby się, by ich użyć tu i tam prosto w oczęta :D
Nasze biedne umysły, tkwiące nudnie w rzeczywistym świecie faktycznie nie są w stanie ogarnąć tej wielowątkowości, wielowymiarowości i rozszczepienia umysłowo myślowego, rozbiegania i poplątania rzeczywistości z bajkopisarstwem i autoreklamą ,z różowiutkim marketingiem uprawianym pseudouduchowionymi tekstami i zwrotami rodem z popularnych w niektórych kręgach Harlequinów, tak, tak...
Biedne te nasze rozumki nie widzące tych kolorków i niuansów rodem ze science-fiction i krainy baśni...Tak, tak..marność nad marnościami.
Miłego wieczorku życzę :D Nie wszystkim !!

Edited by TaTina
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ojojoj, reputacji już nie mam, ojojoj, tak mi przykro... a chciałabym poobdzielać lajkami tu i tam...

Trudno, do jutra muszę się z tym pogodzić, choć trudno jest ... :D

Tymczasem, zapraszam wszystkich na fajny filmowy bazarek naszej kochanej Elik, co to dla psiaków zrobi praawiee wszystkoooo, o tu, o to:

W kwestii Halinki wypowiem się za chwilę bo właśnie telefon mi piiikaa ...

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Halina jest w ekstazie, gdyż odzyskała internet i dzięki temu będzie mogła urbi et orbi chwalić się swoimi osiągnięciami, przemyśleniami i pomysłami. Nie ma dnia, żebym nie zamordowała kolejnego członka jej familii. Co za wredne, trzymające się kurczowo życia stwory! I w dodatku jedna z tych zołz mnie ugryzła! Macie pojęcie? W listopadzie! Halinka lubi podróżować, więc dlatego podjęłyśmy decyzję o przeprowadzce, a poza tym ona jest skarbem narodowym, więc niech cała Polska cieszy się kontaktem z nią. :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

No masz :D a właśnie chciałam napisać, jak to Halinka odczuwa natręctwo podróży poza swoje miejsce zamieszkania :D

Oczywiście, że w celach potwierdzających jej niezwykły, prawie wrodzony, dar wolontariacki - Halinka pragnie dokumentować dla potomnych, jak to ludzi na pasach przeprowadzała, i przy tym wcale nie jest istotne, że było to kilka lat temu... takich zdecydowanie KILKA :D

Dlatego nie dziwcie się, proszę, że tak uwielbiam Halinkę  - ona jest JEDYNA w swoim rodzaju.

N A P R A W D Ę :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Panna Marple napisał:

Halinka odczuwa różne natręctwa - podróżowanie to pikuś ;)

Spadowywuję i radam, gdyż jutro piątunio :)

Ano właśnie :D jutro...piątek ...piąteczek ... piątunio... nasz ulubiony dzień tygodnia, ha! :D

Ha! ha! i tym miłym akcentem, także spadywuję ...

Dobrej nocy i kolorowych snów mili - kochani :)

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór :D A jaki piękny...jak to w piąteczek bywa :D

Widzę, że córka marnotrawna Panny Marple wróciła? Cieszę się niezmiernie, tak, tak..

To ważne, żeby biedna błądząca istotka wreszcie czegoś się nauczyła i wróciła na "łono" :D

Błądzić jest rzeczą komarzą, ale w tych błędach tkwić nieprzytomnie to...no właśnie, co?

Miłego piątkowego wieczorku :) Wszystkim? Nieee...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tak, tak, piąteczek jest najlepszym dniem tygodnia, tak, tak :D

Zupełnie nie wiem, czemu dziwicie się, że Halinka wróciła? :P

Wszak wiadomo, że jak zwierzaka się kocha i się o niego troszczy to zawsze wróci do pańciostwa... czyż nie, Dogomaniacy? :D

Dziś chciałam Wam pokazać naszego sąsiada...kupę radości i wesołości... oto On, wabi się Boczek :D kochamy Go bardzo, bardzo, tak, tak :D

1-boczek.jpg

Miłego wieczoru kochani wybrani :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Panna Marple napisał:

To urok Halinki zapewne spowodował zmartwychwstanie wątku :) Kochana malunia :) A może wzięła sobie do serca to, że wielu członków jej rodu ukatrupiłam ostatnio? A może postanowiła się zmienić? A może szykuje nam kolejny numer? Z nią nie można się nudzić :)

Ci..., w wielkiej tajemnicy Ci szepnę, że coś tam Halinka szykuje na jutro i myśli, że to będzie ho, ho...

Ale... chyba jednak trzeba zabezpieczyć ciutkę pokarmu dla komarzycy Halinki (2 krople krwi??) bo jej wyprawa może się jednak nie powieźć, czego ona nie przewiduje absolutnie...a szkoda, ojoj...  

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Nie tylko Halinka wróciła :)  Wróciły podpisy, tylko nie wiadomo gdzie je zmienić. Czy ktoś już wpadł na to jak to zrobić ?

Już wiem, tak jak dawniej, tylko nie mogłam tam trafić :)

Co u naszej kochanej Halinki po Wielkim Kambek  ???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Podobny obrazZajrzalalm i Boczusiem zachwycillam

 Witajcie iskiereczki

 Ciociu eliczkowa 

jam cymbalyjusz kompiuterrowy

 ale ale teraz mi sie udalo zniesc

 dawne sygnaturki ktore wczoraj sie pojawily

po wielu miesiacach

 kliknelam w krzyzyk ,,ukryj sygnaturki ,,

 

Dobrego weekendu komarzynkom wszystkim Halynkom

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Już wiem, tak jak dawniej, tylko nie mogłam tam trafić :)

Co u naszej kochanej Halinki po Wielkim Kambek  ???

Kambek dla Halinki udany, bo kontakty z rodziną, która tutaj bardzo żywotna, nawiązuje, a że rodzina neta nie posiada, to o dokonaniach naszej bohaterki mało wie i dlatego jeszcze jej nie odtrąciła. U nas pada teraz :(, a my z Halinką deszczu nie lubimy. Ona potem długo suszy swoje skrzydełka...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...