Jump to content
Dogomania

Przygody komarzycy Haliny


Usiata

Recommended Posts

2 godziny temu, gabrysia2424 napisał:

Elik, no nie bardzo. Czyżbyś nie zauważyła,że Halinka bardzo lubi potrząsać główką ( czasami tego nie kontroluje) i  dużo gadać. A przecież w golfie się nie da, chyba że w polo.

Dzień dobry w piąteczek :) Oooo, widzę że się podziało, oj podziało u Halinki...

Nie wiem o co chodzi z tym potrząsaniem główką przez Halinkę. Próbowałam sobie wyobrazić...czy to coś w tym stylu:

tumblr_lm69znRdEB1qk7j6jo1_500_large.gif

Ale mimo wszystko chciałabym naocznie się przekonać, tak, tak...

Poza tym, uważam że sweterek z golfem uniemożliwi Halince zaspokajanie potrzeb życiowych, i życiowej misji, czyli kłucia, wkłuwania się i wysysania życiodajnych płynów z wszystkich wokół. Ta żądza krwi jest przecież u komarzyc uwarunkowana genetycznie, czyli mają ją we krwi :D. Groziłaby jej więc w golfie śmierć głodowa albo co najmniej anoreksja jakowaś, a to już podpada po ustawęęęęęęę!! No !!

Miłego wieczorku :D

PS. Miło że nowi czytelnicy halinkowej sagi się pojawiają. Sława Halince jest niezbędna do życia, jak tlen niemalże. Tak, tak.. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za wszystkie sugestie. Golfik może okazać się pomocny, gdyż przy potrząsaniu główką cierpi kręgosłup szyjny i tak sobie myślę, że golfik mógłby być stabilizatorem kręgów. Nie wiem, gdzie mogę nabyć karnecik do banku krwi... W banku mówią, że krew jest darem życia i dają tylko na ratunek, a nie dla komarzyc z przerośniętym ego...Słuchajcie, a może krwisty bazarek na dogo? Każdy utoczy troszeczkę i będzie. Zorganizujemy tylko jakiś preparat zapobiegający krzepnięciu. Mam takie wkłady do zamrażarki i lodówkę turystyczną, więc jakoś ogarniemy.

BTW: nowy biznes Halinki (warsztaty) padł :( Zawsze tak jest: na początku każdy wierzy Halince, bo ona potrafi robić dobre wrażenie, a potem...ludzie głupi nie są... Halince puszczają wszelkie hamulce i dooopa... W tej sytuacji, gabrysiu2424,  bądź tak miłosierna i podziel się choinką, bo bez niej malutka wyprzęgnie...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, TaTina napisał:

Dzień dobry w piąteczek :) Oooo, widzę że się podziało, oj podziało u Halinki...

Nie wiem o co chodzi z tym potrząsaniem główką przez Halinkę. Próbowałam sobie wyobrazić...czy to coś w tym stylu:

tumblr_lm69znRdEB1qk7j6jo1_500_large.gif

Ale mimo wszystko chciałabym naocznie się przekonać, tak, tak...

Poza tym, uważam że sweterek z golfem uniemożliwi Halince zaspokajanie potrzeb życiowych, i życiowej misji, czyli kłucia, wkłuwania się i wysysania życiodajnych płynów z wszystkich wokół. Ta żądza krwi jest przecież u komarzyc uwarunkowana genetycznie, czyli mają ją we krwi :D. Groziłaby jej więc w golfie śmierć głodowa albo co najmniej anoreksja jakowaś, a to już podpada po ustawęęęęęęę!! No !!

Miłego wieczorku :D

PS. Miło że nowi czytelnicy halinkowej sagi się pojawiają. Sława Halince jest niezbędna do życia, jak tlen niemalże. Tak, tak.. 

Ta Tina, jest dokładnie jak napisałaś. Nic dodać nic ująć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Panna Marple napisał:

Bardzo dziękuję za wszystkie sugestie. Golfik może okazać się pomocny, gdyż przy potrząsaniu główką cierpi kręgosłup szyjny i tak sobie myślę, że golfik mógłby być stabilizatorem kręgów. Nie wiem, gdzie mogę nabyć karnecik do banku krwi... W banku mówią, że krew jest darem życia i dają tylko na ratunek, a nie dla komarzyc z przerośniętym ego...Słuchajcie, a może krwisty bazarek na dogo? Każdy utoczy troszeczkę i będzie. Zorganizujemy tylko jakiś preparat zapobiegający krzepnięciu. Mam takie wkłady do zamrażarki i lodówkę turystyczną, więc jakoś ogarniemy.

BTW: nowy biznes Halinki (warsztaty) padł :( Zawsze tak jest: na początku każdy wierzy Halince, bo ona potrafi robić dobre wrażenie, a potem...ludzie głupi nie są... Halince puszczają wszelkie hamulce i dooopa... W tej sytuacji, gabrysiu2424,  bądź tak miłosierna i podziel się choinką, bo bez niej malutka wyprzęgnie...

Panno Marple, czyście wy wszyscy się na mnie uwzięli? W kółko drzewko dla Haliny i drzewko dla Haliny. Ostatecznie mogę dać jej 3 ( słownie trzy ) listki z mojego - podkreślam - mojego drzewka. A co, taki mam gest.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

gabrysiu2424, te trzy listki to za mało :( Halinka ma same kłopoty, biedactwo i (mimo, że nie zdaje sobie z tego sprawy) chodzi ciemną doliną. Jest nieznośna - nawet Zdzisio już wymięka. Co z tego, że ciągle jej przytakuje i mówi, że Halinka zawsze ma rację. Musiał wziąć chwilówkę, bo przerosły go jej potrzeby, a pracuje jak wół, biedaczek. Dzieci Halinki do mnie mówią "mamo", bo prawdziwej matki nie widują w ogóle. Mój TŻ ma do mnie pretensje, że przyjęłam ją pod nasz dach. Całe drzewko będzie potrzebne...Dobra, niech będzie połowa...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, gabrysia2424 napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania gify z komarami

Elik, no nie bardzo. Czyżbyś nie zauważyła,że Halinka bardzo lubi potrząsać główką ( czasami tego nie kontroluje) i  dużo gadać. A przecież w golfie się nie da, chyba że w polo.

Gabrysiu, a czy Ty widziałaś golf polo ?

2 godziny temu, Panna Marple napisał:

Bardzo dziękuję za wszystkie sugestie. Golfik może okazać się pomocny, gdyż przy potrząsaniu główką cierpi kręgosłup szyjny i tak sobie myślę, że golfik mógłby być stabilizatorem kręgów. Nie wiem, gdzie mogę nabyć karnecik do banku krwi... W banku mówią, że krew jest darem życia i dają tylko na ratunek, a nie dla komarzyc z przerośniętym ego...Słuchajcie, a może krwisty bazarek na dogo? Każdy utoczy troszeczkę i będzie. Zorganizujemy tylko jakiś preparat zapobiegający krzepnięciu. Mam takie wkłady do zamrażarki i lodówkę turystyczną, więc jakoś ogarniemy.

BTW: nowy biznes Halinki (warsztaty) padł :( Zawsze tak jest: na początku każdy wierzy Halince, bo ona potrafi robić dobre wrażenie, a potem...ludzie głupi nie są... Halince puszczają wszelkie hamulce i dooopa... W tej sytuacji, gabrysiu2424,  bądź tak miłosierna i podziel się choinką, bo bez niej malutka wyprzęgnie...

Dziękuję Panno Marple, dziękuję:)

1 godzinę temu, gabrysia2424 napisał:

Panno Marple, czyście wy wszyscy się na mnie uwzięli? W kółko drzewko dla Haliny i drzewko dla Haliny. Ostatecznie mogę dać jej 3 ( słownie trzy ) listki z mojego - podkreślam - mojego drzewka. A co, taki mam gest.

 

1 godzinę temu, TaTina napisał:

A ja chce hmmm... sześć listków? Please, zimową deprechę mam :(  :D

Zara, zara. Jakie liście, jakie ? Od kiedy choinka liśćmi  dysponuje ?  Igły kochani, igły to to, co ma choinka !

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Panna Marple napisał:

gabrysiu2424, te trzy listki to za mało :( Halinka ma same kłopoty, biedactwo i (mimo, że nie zdaje sobie z tego sprawy) chodzi ciemną doliną. Jest nieznośna - nawet Zdzisio już wymięka. Co z tego, że ciągle jej przytakuje i mówi, że Halinka zawsze ma rację. Musiał wziąć chwilówkę, bo przerosły go jej potrzeby, a pracuje jak wół, biedaczek. Dzieci Halinki do mnie mówią "mamo", bo prawdziwej matki nie widują w ogóle. Mój TŻ ma do mnie pretensje, że przyjęłam ją pod nasz dach. Całe drzewko będzie potrzebne...Dobra, niech będzie połowa...

Panno Marple, nie rozpędzaj się tak bardzo z tą połową drzewka. Już nawet Ta Tina wyciąga rękę po listki. Na razie chce 6 a że apetyt rośnie w miarę jedzenia to jeszcze różnie może być. Mogę dać tyle samo co Ta Tinie czyli 6.Chyba,że chciałaś dla siebie tak po cichutku.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, gabrysia2424 napisał:

Panno Marple, mniej zachłanności, ja też coś ( wcale nie mało) potrzebuję. Halina listki zużyje a i tak się nie zmieni.Proponuję wysłać ją ameryki południowej, tam będzie miała ile zechce.

I tu się zgadzam, ale chcielibyśmy rodzinnie przeżyć te święta, a z Haliną to nie będzie proste :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2016 o 01:12, Hendra napisał:

No ba ! Przecież mieszkam w pobliżu sztabu Halinki i mam tam swoje wejścia.

Mają tam na zbyciu choinkę - ktoś chętny ?

 

15219628_1296851153714671_5409713844637829637_n.jpg

Elik, to jest moja choinka bo byłam pierwsza.

Odnośnie golfa to mówimy o sweterku. Bo taka była Twoja propozycja. A ja zaproponowałam sweterek polo. To całkiem inny krój.  Przyznam, że też nie znam golfa polo.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Panna Marple napisał:

I tu się zgadzam, ale chcielibyśmy rodzinnie przeżyć te święta, a z Haliną to nie będzie proste :(

A ja chcę przeżyć te święta jak żadnych dotąd. I wcale nie chcę rodzinnie. To maja być święta odlotowe. A zatem połowa choinki nie wchodzi w grę.Do 6 listków dorzucę Ci gratis i to moje ostatnie słowo.

teraz jeszcze Elik dowie się co to za choinka i tez będzie pewnie chciała, nie mówiąc o innych cioteczkach.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Panna Marple napisał:

Cofnij się, Kochana o kilka stron i przyjrzyj się choince Hendry, co? ;)

Ooooo no tak, to jakieś zacofanie, alibo spóźniony zapłon. Ja ostatnia choinkę widzę tą Nadziejkową. Całkiem normalną choinkę, a nie jakieś hybrydy i jeszcze w pakiecie proponują jakoweś Melchiory tudzież Baltazary. A sprzedaże łączone już dawno zabronione są.

19 minut temu, gabrysia2424 napisał:

Elik, to jest moja choinka bo byłam pierwsza.

Odnośnie golfa to mówimy o sweterku. Bo taka była Twoja propozycja. A ja zaproponowałam sweterek polo. To całkiem inny krój.  Przyznam, że też nie znam golfa polo.

No bo tak wyszło, jakoby to golf polowy miał być :)

 

5 minut temu, gabrysia2424 napisał:

. . .

teraz jeszcze Elik dowie się co to za choinka i tez będzie pewnie chciała, nie mówiąc o innych cioteczkach.

No a jakżeż inaczej mogłoby być ?

3 minuty temu, Panna Marple napisał:

Jesteś koleżanką czy nie? 

A to co za szantaże się  tu uskutecznia ?

Przed chwilą, gabrysia2424 napisał:

no przecież, dlatego masz gratis, ale nie mów nikomu.To tylko dla Ciebie.

Szantaże i nepotyzm (prawie że) ???  No, no,no !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...