Jump to content
Dogomania

Przygody komarzycy Haliny


Usiata

Recommended Posts

5 minut temu, Usiata napisał:

Gabrysiu...ale popatrzaj, jaka ona łysa jest na dole... żadna bombka tam nie zawiśnie, nie, nie...no po cóż Ci taka łysawa choineczka, hę? 

Usiata jak przyjedziesz do Krakowa , zrobię Ci naleweczkę ( a może i dam zapalić) to zapewniam, że brak bombek a nawet łańcuchów nie będzie Ci przeszkadzał.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Panna Marple napisał:

I tu właśnie będzie potrzebna Twoja pomoc. Każdy uczestnik warsztatów będzie musiał podpisać umowę, która zabroni mu działania (jakiegokolwiek) na szkodę Haliny. Napiszesz? Halina da Ci rabat na warsztaty.

Ha! ten rabat jakoś zaczyna brzmieć z lekka przekonująco... zaczyna...a klauzule dot. zakazu konkurencji mam doszlifowane, jak coś :D

Jeśli dorzucisz do rabatu Twoje tortlille, to kto wie? a jeśli jeszcze tiramisu...khm...jestem skłonna poważnie rozwazyć propozycję :D :D  

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Usiata napisał:

A czy aby na pewno, jestes przekonana, że chcesz zobaczyć? zwłaszcza tych trzech panów? nie moga być jacyś inni np.? 

Wiesz, chyba    na pewno to ich chcę zobaczyć. Tacy znani, wszyscy ( no może nie wszyscy) o nich wiedzą a nikt ich do tej pory nie widział. Może będę pierwsza? Tylko czy ktoś mi potem uwierzy?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, gabrysia2424 napisał:

Usiata jak przyjedziesz do Krakowa , zrobię Ci naleweczkę ( a może i dam zapalić) to zapewniam, że brak bombek a nawet łańcuchów nie będzie Ci przeszkadzał.

Khm...a co na to powie ABW? jestes pewna, że nie czytają? przeciez to korupcją pachnie na kilometr :D :D

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, gabrysia2424 napisał:

Wiesz, chyba    na pewno to ich chcę zobaczyć. Tacy znani, wszyscy ( no może nie wszyscy) o nich wiedzą a nikt ich do tej pory nie widział. Może będę pierwsza? Tylko czy ktoś mi potem uwierzy?

Jak będziesz miała świadków, którym powiesz, co widziałaś to na pewno wszyscy inni uwierzą... na pewno...jak bum, cyk, cyk 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, gabrysia2424 napisał:

Nie wiem czy będę w stanie robić zdjęcia. ale razem z Usiatą- kto wie, kto wie. Ja będę trzymała aparat a Usiata będzie pstrykać

 

2 minuty temu, Panna Marple napisał:

I na zdjęciach podpisy dać, żeby wszyscy wiedzieli, co widzą i widzieli poprawnie ;)

Otóz to! a potem najlepiej od razu - do gazet i tv! od razu bo mogą spłowieć z czasem  i jeszcze zrobia się niewyrażne :D :D

I na tego, no, na bloga, od razu tez wrzucić! natychmiast! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, gabrysia2424 napisał:

Widzisz Usiata i znowu mi pomogłaś. Tylko sama nie donieś.

Gdzie masz tego drona, bo właśnie siedze i donos piszę.. bo mnie się nudzi z lekka...to se popisze, a co! :D 

Teraz wszyscy donosza na wszystkich, żeby nudno nie było! :D jak to we Chłopach drzewiej było :D 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Usiata napisał:

 

Otóz to! a potem najlepiej od razu - do gazet i tv! od razu bo mogą spłowieć z czasem  i jeszcze zrobia się niewyrażne :D :D

I na tego, no, na bloga, od razu tez wrzucić! natychmiast! 

 no tak, możliwości sporo. Ale wpierwej muszę to drzewko nabyć. Lecę robić mu miejsce w chałupie, na samiuśkim środku. Ale nie  nie , zaraz koło wyrka,żeby na noc łańcuchem do nogi przykuć. To tak na wypadek gdyby ktoś coś.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, rozi napisał:

Ja tylko chciałam zapytać, czy Halina chodzi - tak tak, CHODZI- w moim swetrze? Tym od Ludwy. Bo nie wiem, czy się szykować na odbiór, nie chciałabym jej zabierać..

Rozi, ci.... (Halina nie wie, że w tej torbie jest s.w.e.t.e.r) ... Powiedziałam jej, że to repelenty przeciw owadom bo w przedsprzedaży były... w Biedronce zresztą...ci...

A żeby nie zaglądała do torby bo to przecież ciekawska istota to ździebko przygniotłam ją (torbę, nie Halinę) orzechami włoskimi, ale tylko ździebko :P

Na odbiór możesz się szykować, jak najbardziej...swetra zakładać nie musisz :P w jaką sobotę, albo też niedzielę, o jakiejś ludzkiej godzinie tj. bardzo po południu...w tym miejscu, gdzie sprzątam po godzinach, Ty wiesz gdzie... :D 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

zagladusiam 

 tak na szybko

 z pozdrowionkami ku Wam

 boc wyczytallam ze hoineczke pragniecie i Mikolajow

 ...zebralam  na szybkensika

 co moglam

 boc niektore Mikolaje mi sie wziac nie dally oj nie dally ..

 ale ale

 prosze serdecznie Ciociom

 przynosze

Mikolajus Radziumirek Totus

 przyjacielek wszytkich

 duzutkich i malutkich

                      Podobny obraz 

 

Mikolajusiek Wojtusiek

 calusny

 wsyckie Ciocie komarkowe caluje i ...na chate zaprazsa ... w celach poczestunkowych jeno ....                                            Podobny obraz

 

 

 

      

..o matku jedynu i Mikolajjus

 Straznikus ....

   Znalezione obrazy dla zapytania gify mikolaje rozebrane

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...