Jump to content
Dogomania

Przygody komarzycy Haliny


Usiata

Recommended Posts

aaa...edytować nadal można, choć komunikat występuje,  że coś tam. Olać go, cofnąć się o stronę ( na przykład ) i wrócić.  Okazuje się, że post jest zedytowany. Co do dublii. .. chyba cierpliwość ćwiczyć każą - jak jest " zapisywanie" nie klikać, tylko zerknąć czy nasz post nie widnieje czasem już w dyskusji ;-) a zawartość poprzedniego? pomysłu nie mam, więc ręcznie go usuwam :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Hope2 napisał:

macie jakiś pomysł na uprzejme wyproszenie muszek owocówek z domu? 

Wystarczy cebulę rozkroić i zostawić połówkę na wierzchu i już są. O pomidorze nie wspomnę. Ja mam jeden pomysł na wszystko - elektryczka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No masz ci los... nie interesowałam się swoim profilem, to i nie wiedziałam, że tam też kłody pod nogi. Zaciekawiona wpisami (przedmówczyń, czy przedpisarek ? - dalibóg nie wiem   k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,47_DQ_orig.  )   spróbowałam wejść i co? D..a blada - "coś poszło nie tak - spróbuj później" k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,42_hO_orig. .

Dziwne wieści docierają do mnie: podobno Halinka zamierza zmienić swój wygląd zewnętrzny, widziano Ją wychodzącą z gabinetu chirurga plastycznego, czyżby jakieś konsultacje przed zabiegiem? Proszę, nie pozwólcie Jej zrobić czegoś, czego będzie żałowała przez całe życie k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,035_mz_orig

Link to comment
Share on other sites

O 6.10.2016 o 20:27, Usiata napisał:

Pięknisty wieczór,

popatrzcie tylko jak mnie Kraków przywitał, o tu, o to:

 

Potem dostałam papu - na pierwsze był makaron z miski, o taaaaki pysny, na drugie była marchewka, a na deser dereniowa nalewka, pysneee taaakie

Miska.JPG

 

 

 

 

 

oj Usiata ty to sie cieszysz byle czym, toc to raczej na nocnik a nie na miske wyglada

 zobacz jak wyglada porzadny nocnik i porównaj klasę z tym w czym jadłaś

i nie kompromituj gospodyni

mmmmmmmmmmm.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mój pies napisał:

oj Usiata ty to sie cieszysz byle czym, toc to raczej na nocnik a nie na miske wyglada

 zobacz jak wyglada porzadny nocnik i porównaj klasę z tym w czym jadłaś

i nie kompromituj gospodyni

Eeetam,  Ewuniu - wyluzuj troszku... bo .. ja wiem, co jem i kto mi zapodał, i co najważniejsze - WIEM, że mi to absolutnie nie zaszkodzi... a czemu?

Bo te dania są zapodawane absolutnie szczerze - od serca, składniki są znane przed warzeniem, receptura uzgadniana i wszyscy gotują w JEDNYM naczyniu :P

Miłego wieczoru, Ewuniu :D  

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Taka śliczna niedziela się zrobiła, że tylko na chwilkę zaglądam, bo żal w domu siedzieć :D

Miałam tylko fotkę wkleić i iść sobie stąd, ale...

mój/wasz/nasz/ich/jej/jego/niczyj pies przyszedł się pochwalić, jak pięknie swoje ulubione naczynie po jedzonku potrafi wylizać. No, no, pochwalić..

Dżizas, tylko proszę cię, mam nadzieję ze to piękne naczynko służy ci li tylko do jedzenia? Mam nadzieje że tak..

I obiecana fotka, w stylu bajki z mchu i paproci:

Obraz 080.jpg

Miłego niedzielnego popołudnia (nie wszystkim :D), no i mojemu psu smacznego życzę :D

Pa Pa

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Mądre kurki, jest ochrona przed wiatrem i deszczem, ale nie przed czyimś psem. Przyszedł, nasikał, żeby kurkom zbyt miło nie było. No ale skoro jada w nocniku, to siku musi robić na przystankach k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,47_3Y_orig. . O ile się nie mylę, to dostał super miejsce do sikania, ogrodzone, z przyciętym drzewkiem, żeby nóżkę mógł oprzeć jak będzie tracił równowagę, a on co? Woli biegać i obsikiwać co się da, taki już jego behavior      k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,17_F2_orig.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Romanek w depresji po wyjeździe swojej łóżkowej partnerki :(

Usiata ciągle makaron z marchewką wsuwała ;) i długo gadała z Halinką (wieczór szczerości), więc dowiedziała się wielu rzeczy. Co do chirurga plastycznego...Halinka bardzo narzeka na swoją talię i chce zdecydować się na liposukcję.

Dziś dałam pić Romankowi ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Panna Marple napisał:

Romanek w depresji po wyjeździe swojej łóżkowej partnerki :(

Usiata ciągle makaron z marchewką wsuwała ;) i długo gadała z Halinką (wieczór szczerości), więc dowiedziała się wielu rzeczy. Co do chirurga plastycznego...Halinka bardzo narzeka na swoją talię i chce zdecydować się na liposukcję.

Dziś dałam pić Romankowi ;)

Romanku kochany - pozdrawiam Cię ciule, i za niedługo Cię nawiedzę, tymczasem - miłego wieczoru :) 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, rozi napisał:

No nie wiem. Moim zdaniem H. powinna rozważyć te reklamowane takie na nietrzymanie moczu. To chyba nie jest drogie, ale w razie czego można zrobić bazarek.

Tak, tak, popieram zdecydowanie. Dla Halinki najlepsiejsze będą te...o...właśnie, te, co mają 'lady' w nazwie.

Tak, tak... bo Halinka bywa czasami taka lekko... pretensjonalna :D

I od razu w dużej ilości... te takie na nietrzymanie moczu, bo w listopadzie to ja cały tydzień zamierzam się gościować to się Halinka poleje...oj...się poleje...

Miłego dzionka wszystkim :)

I smacznego śniadanka prosto z porcelany dla naszego psa :D

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, mój pies napisał:

oj Usiata ty to sie cieszysz byle czym, toc to raczej na nocnik a nie na miske wyglada

 zobacz jak wyglada porzadny nocnik i porównaj klasę z tym w czym jadłaś

i nie kompromituj gospodyni

mmmmmmmmmmm.jpg

 

Mój pies, ( tylko nie pomyślcie,że to mój pies. W żadnym wypadku do niego się nie przyznaję!) tym nietrafionym postem ujawniłeś (łaś) że z twoim wzrokiem coś nie tego.Jeżeli nie widzisz różnicy między tymi naczyniami to chyba najwyższy czas do okulisty pobiec.

Chyba że chciałeś (- łaś) pochwalić się że nie sikasz byle gdzie i jesteś troszkę bardziej cywilizowanym psem. Ale nie zapominaj,że pies nawet cywilizowany  to jednak pies. Oczywiście przepraszam wszystkie inne psy.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jaki śliczny wieczór :) taki mrooczny, cicho wszędzie, głucho wszędzie, nikogo nie widać, ha! żyć, nie umierać :D

I fotka z dzisiejszego spacerku, o tu, o to - fajnie było, oj fajnie, cały las - nasz; ha! 

Las.jpg

Miłego wieczorku wszystkim życzę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A tej kurze kto uciął  łebek ???   Uciąć kurzynie łebek i kazać jej czekać na przystanku na PKS razem z innymi, które mają łebki na swoim miejscu, to ewidentne znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem,. Czy wiecie jak ona tym kurom zazdrości ???

Przychodzi mi na myśl, że sprawcą tego okrucieństwa może być  nie mój mój pies o czym świadczyć może zapaskudzony chodnik. Tak tylko nie mój mój pies się zachować mógł.

kury2.jpg

A las tajemniczy wielce. Bałabym się po takim lesie sama chodzić    gif przrerażony.gif

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Aha...cicho wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie..co to będzie? :D Aaaa..sorki, to nie nasz problem :D
Przystanek całkiem, całkiem. Kurki, kogucik, sielanka normalnie. PKS to chyba tam nie jeździ, raczej na okazję czekają. Albo dumają, zwłaszcza ta jedna pośrodku, w kolorze kurzy blond, komu by tu następne zgniłe jajo podrzucić :D
Siostro Usiata, jak się dobrze w Twoją fotkę wpatrzeć, to chyba paskudnego leśnego trolla widać. Prawda? Oj, uważaj na trolle, paskudne facjaty i charaktery mają.
Taa...
Miłego wieczorku wszystkim :D Wszystkim? Nieee...
No i nie cierpię trolli :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...