Jump to content
Dogomania

Przygody komarzycy Haliny


Usiata

Recommended Posts

rozi - z tego co wiem, to komarzyca Halina bardzo lubi kundelki, zwłaszcza suczki :)

Bodajże wczoraj krążyła czepliwie nad moją Larą, ale odpuściła bo Lara nie jest maleńką suczką więc Halinka poleciała szukać lepszego źródła do ssania...

Doszły mnie słuchy, że Halinka jakoś ostatnio gustuje w psiarach - kobietach po trzydziestce...

I żałuję, żem starsza bo ja Halinkę bardzo, ale to bardzo lubię :D  

Link to comment
Share on other sites

Ale, ale - to przeprowadzanie na pasach to traktuję w kategoriach przyjemności Haliny jako wolontariusza...

O zbieraniu kup przez Halinkę na pasach to pierwsze słyszę :D

Naprawdę komarzyca Halinka daje radę babrać się w kupie odnóżami? 

Khmm, a Halinka nie ma czasem w genach czegoś z muchy...?  

Link to comment
Share on other sites

Ratunku!!! Od czasu awarii mam problem z odpisywaniem na dogo: za każdym razem, kiedy chcę odpowiedzieć, wyświetla mi się w ramce odpowiedzi mój ostatni post i głupawy komunikat, że nie mogę zamieszczać postów w krótkim odstępie czasu. Jak żyć?

Halinka nabiera do pampersa (a potem takiego pampersa wrzuca komuś ukradkiem przez okno) , to po pierwsze, a po drugie, to ona nie ma w genach niczego z muchy, gdyż jest jedyna, niepowtarzalna i nie ma takiej drugiej na świecie, ha!

 

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Panna Marple napisał:

Hendro, brygada szturmowa wymaga dodatkowych ćwiczeń: coś im się popyrtało i trzy razy zostałam dziś w nocy pogryziona. Bojowniczki potrzebują szkolenia w zakresie rozróżniania kto wróg, a kto swój!

Khm... wg mnie, to zostałaś pogryziona za ujawnianie tajemnicy działalności wolontariackiej Halinki :P

Wiesz, te kupy zbierane przez Halinkę do pampersa i potem rzucane losowo przez okno, to jednak nie budują pozytywnego wizerunku...

Na szkolenie to ja zgłaszam akces! bo ostatnio to mam do czynienia z byłymi wrogami...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Noc była burzliwa ;( Halinka dostała ataku wściekłości: pluła, bulgotała, machała skrzydełkami i wytrzeszczała oczy. Dlaczego? Otóż, Halinka dowiedziała się, że niektórzy z jej (nielicznych) zwolenników opuścili ją! Co gorsza, niektórzy powiedzieli o tym wprost, ale są też tacy, którzy cichutko, w tajemnicy, szepczą za pleckami ;( Zdrajcy! A wobec zdrajców Halinka jest bezlitosna :( 

Hendro, do apelu! Nie tylko bojówki mają być w gotowości, ale komórka wywiadowcza też musi wziąć się do roboty! Niech agenci zaczną przesłuchania! Jak wiesz, Halinki nie obowiązują prawa człowieka (komarów nie dotyczą), więc ZEZWALA NA TORTURY...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Panno Marple, powiem szczerze, że jestem w lekkim szoku, co się rzadko u mnię zdarza :P

Ale generalnie nie dziwię się reakcji Halinki - zdrada to okropność! ojej! ojej! jak można zdradzić HALINKĘ!?!

Halinkę!?! taką wolontariuszkę?!? co za podłe te komary wstrętne!

A czy czasem to nie były te...no...te...jakim im tam... no te... takie co w drzwiach są... no te...o! czy to aby nie byli judasze?!? 

Na szafot ze zdrajcamy! bez litości! 

Też oczy wytrzeszczyłam! no jak mogli... zero honoru normalnie!

(a czy to jest pewne? ta zdrada? bo moze Halinka coś sobie uroiła znowu??)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, rozi napisał:

Ja czasem wytrzeszczam oczy, żeby się soczewki ułożyły, więc może źle oceniasz.

A przetwory Halinka lubi? Pewnie nie, więc nie wkleję linki. Jak będzie chciała, to sama znajdzie.

rozi, a gdzie masz te przetwory, bo Halinka to zmienna jest w lubieniu, ale może wielbiciele Halinki by coś dla siebie znaleźli?

(ciężko szukać na Dogo gdy aktywność nie działa, a czasu mało...) Dawaj te linki, no

Link to comment
Share on other sites

A wiecie co, tak już całkiem serio. Nie wiem jak się życie przekłada na fantazję ale coś te komary, pomimio końca września i zimna, to tak mi tu przelatują. Co wieczór ze trzy trzepnę sobie. Coś za dobrze im, w dobrobycie jakimś się pławią i spac nie chcą, za diabła sie tego draństwa pozbyc nie idzie. One w ogóle nie zamierzają odpuścić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...