Jump to content
Dogomania

OSSI teraz RONI,młodziutki kudłaczek POJECHAŁ DO DOMU!!!


Romka

Recommended Posts

Kiedy będzie wiadomo, czy Ossi zostaje na stałe, czy szuka domu?

 

Dajcie nam trochę czasu.

 

 

 

Tyle udało mi się ściąć z Ossiego - leżał spokojniutko ani nie jęknął. Niestety było to moje pierwsze cięcie psa w dodatku nożyczkami.

 

WP_20150711_002.jpg

 

 

W związku z powyższym musicie mi wybaczyć jego wygląd. On już wybaczył :D

 

WP_20150711_004.jpg

 

 

WP_20150711_005.jpg

 

 

Tu z Mimisią

 

WP_20150711_006.jpg

 

WP_20150711_007.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eeeee, no zyskał na urodzie bez dwóch zdań! Anecik, w razie czego masz drugi fach w ręku ;)

 

DAaj spokój Nutusia am odcisk nna palcu od tych nożyczek. Ma w zasadzie prawie obcięty bele jak lewą stronę (bo spał na prawym boku) i wewnętrzną prawą :D. Trochę skróciłam mu grzbiet i prawą stronę. Głowy nie ruszałam bo pomyślałam sobie że aż takiej przykrości to mu nie zrobię :)

Link to comment
Share on other sites

Przyzwyczai się, że za każdym razem otwierasz ;) Ja też tak mam z tymczasowiczami, że początkowo strasznie trudno ich namówić na wyjście, bo boją się, że już nie będą mogły wrócić do domu. Na szczęście taki stan szybko mija :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo ładnie Ossi wygląda po domowym fryzjerze.  Jak Niknie trochę kudełków z łebka , to będzie jeszcze ładniejszy.

A wiecie skąd pochodzi Ossi? Tak się mówi na Niemców pochodzących z Niemiec wschodnich czyli NRD.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ładnie Ossi wygląda po domowym fryzjerze.  Jak Niknie trochę kudełków z łebka , to będzie jeszcze ładniejszy.

A wiecie skąd pochodzi Ossi? Tak się mówi na Niemców pochodzących z Niemiec wschodnich czyli NRD.

 

 

A ja wiem co to znaczy Ossi bo doczytałam :D

 

Zamówiłam maszynkę do strzyżenia to będzie wyglądał lepiej. Tą lwią grzywę też dotniemy.

Link to comment
Share on other sites

Ossi też taki szorściaczek.

 

Obiecałam Romce dziś jakieś info od weta ale nie pojechałam do niego. Byłam w pracy na takiej koszmarnej nocce że bałam się że nie dojadę do domu. Jedziemy więc jutro.

Link to comment
Share on other sites

No i stało się co było do przewidzenia 0heart.gif

 

Ossi zwany RONIM zostaje z nami. Wielkiej miłości z Mimi na razie nie ma ale wszystko jest na dobrej drodze ku temu :D  Jeszcze jest zazdrosny ale wie że musi się dzielić wszystkim z Mimisią. Nad gonieniem za koteckiem pracujemy i myślę że damy radę.

 

 

W związku z powyższym oznajmiamy że mamy Mimronki.

 

Ps.

Szkoda tylko że zawarły pakt przeciwko Bosssssssskiemu Frankowi :(  Można niestety powiedzieć że Franek je połączył :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Koooniecznie

kokana moja koniecznie 

jano teraz to z kroplowkami sie  targam prosze Ciebie 

ale jak tylko koszmar minie 

to w te pedy ku Wam muszem i juz i nima wyjscia 

calwane bedom wsyckie i male i duuzemilosne10.gif 

i ky pracu muszem 

muszem boc ja kofam tyz pracunke 

sciska  pozdrawiam0heart.gif0heart.gif0heart.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...