Jump to content
Dogomania

Kropka:)

Members
 • Posts

  649
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Łowicz, Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kropka:)'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

34

Reputation

 1. Poproszę najlepiej o kontakt telefoniczny 604-101-165 lub 721-650-903, na dogomanie zaglądam rzadko, nie widziałam odpowiedzi! :( Chłopaki są mało adopcyjne, ponieważ raz wiekowe, dwa zbyt zwykłe i niczym się niewyróżniające.. Dom, jeśli się takowy trafi będzie dla nich losem wygranym na loterii..
 2. Wrzucam trzech moich kandydatów. Najmniejszy z nich jest Waderek. Wszystkie trzy psiaki są totalnie bezproblemowe, "do rany przyłóż". Szanti mieszka od kilku tygodni w domowym hoteliku gdzie uczy się życia w domu. Jest cichutka, przesłodka i totalnie nieadopcyjna. Musi przyjmować leki na stawy. Homer świetnie dogaduje się z innymi psami, całe dnie w schronisku siedzi w budzie na swojej kołderce. Nie niszczy, nie jest szczekliwy podczas nieobecności, lubi sobie "pogadać" z radości przy człowieku. Przy regularnych spacerach utrzymuje czystość. Nie ma szans na adopcje. Waderek trafił do nas z ulicy w największe mrozy, jest malutki i drobniutki. bardzo lubi ludzi, ma w sobie wiele życia, nie wiemy jak on z utrzymywaniem czystości, ale uwielbia spacery i potrafi się załatwiać na smyczy, jeśli by zachować regularność myślę,że nie będzie problemu. Nie jest szczekliwy, raczej cichutki i spokojny. Wrzucam linki: https://www.facebook.com/events/764247607244849/ https://www.olx.pl/oferta/zakochaj-sie-w-homerze-CID103-IDvCQ9k.html#82475fb042 https://www.olx.pl/oferta/bezbronny-malenki-11-letni-waderek-szuka-domu-CID103-IDylgPx.html
 3. Już po raz kolejny :( Zagłosuj, pozyja 3cia !

  http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=21440

  Ślicznie dziękuje,

  Paulina

 4. Właścicielka Czajki oddała ją po pól roku!!! Suczka wróciła do schroniska w lipcu 2016 r. Umieścilymy Czajke w hoteliku na miesiąc. W sierpniu udało się jej znaleźć rewelacyjny, mądry, NORMALNY dom a nie który oddaje psa bo nie jest wdzięczny! Czajka zamieszkała w Puszczy Kampinoskiej , mieszka w domu z ogrodem, z kotami i goldenem Ebro. Ma przestrzeń, nie ucieka, jeździ codziennie na spacery do lasu ktory kocha najbardziej. Była już nad morzem! :) To jest ten dom na jaki czekała ponad 2 lata.
 5. Hebulka ma dom w Radomiu, dom z ogrodem. W domu miały być dwa psiaki 14-letni bokser z paraliżem łap, który odszedł w noc przed przyjazdem Hebe i młoda westka. Dom świadomy, bardzo chciał pomóc Hebe. I tak malutka od wczorajszego poranka już jest w swoim domku :)
 6. Plastuś znalazł dom <3 Zamieszkał w Łodzi ze wspaniałą rodziną z małym dzieckiem, 2 psami uratowanymi ze schronisk oraz 2 kotami <3
 7. Chłopak zdrowy, bardzo kochany i ma się świetnie w domku <3 Nie widać po nim 11 lat, łobuzuje jak młodziak :) Zrzucił kilka kilogramów i nareszcie łatwiej mu się chodzi.
×
×
 • Create New...