Jump to content
Dogomania

EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008


cenzo

Recommended Posts

[quote name='Talagia']My jedziemy :multi: Lilu będzie miał idealnie 17,5 miesiąca :evil_lol::evil_lol: Wiec lepszego wieku na młodzieżową klase nie mógłby mieć :diabloti::diabloti:

Jeszcze tylko miesiąc I terminu :crazyeye:[/quote]

My tez jedziemy i tez nam sie udalo...dzien po europejskiej, na klubowce bedzie ostatni dzien, w ktory nasz mlodszy lapie sie na mlodziez;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie dajmy się ponosić emocjom.
Poniżej komunikat, który znalazłem na stronie FCI:

[CENTER][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=4][COLOR=#0000ff][U][B]2008 EUROPEAN SECTION SHOW (EURODOG 2008) IN BUDAPEST[/B][/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[FONT=Arial, Helvetica][SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]In order to cut rumours short, the FCI confirms that the 2008 European Section Show (EURODOG 2008) will be organised by the MEOE in Budapest from October 3rd to 5th 2008 under the aegis of the FCI, as scheduled.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica][SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]These information were confirmed on the occasion of an ad-hoc meeting between the FCI and its Hungarian member organisation, the MEOE.

[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]Na tejże stronie jest pełny wykaz węgierskich wystaw międzynarodowych i myślę, że to jest wiążące.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Basik']No to fajnie masz w tym Krakowie! Na nostryfikację czeka się około m-ca - jak ci powiedzą, że nie ma - dzwoń do Warszawy![/QUOTE]

w łódzkim oddziale powiedziano, że najwcześniej za 2 miesiące mamy się dowiadywać..:roll:, widać jest to sprawa bardzo losowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']No to my - na 99 % - jesteśmy zgłoszeni ( zgłoszenie i dokumenty dotarły ).
Pieniądze też wpłacone.
Teraz mam nadzieję, że wszystko ( jak na 1wszy termin ) jest OK.

Michał i szpice[/quote]

zglaszaliscie sie online czy poczta? Mi online nie chce przyjac mojego psa do mlodziezy, choc jeszcze moze byc w tej klasie, wiec bede musiala slac wszystko faxem:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saskja']Ale zgłaszacie też na klubówki, czy tylko na Europejską? Bo ja bym chciała na obie, ale gdzie są informacje o opłatach za klubowe?[/quote]

[URL]http://www.eurodogshow2008.hu/klub_en.html[/URL]

wyzly sa w sobote. My zgłaszamy tez na klubówke, ale w pozniejszym terminie ;) Bo zgloszenia sa do 04/09 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia'][URL]http://www.eurodogshow2008.hu/klub_en.html[/URL]

wyzly sa w sobote. My zgłaszamy tez na klubówke, ale w pozniejszym terminie ;) Bo zgloszenia sa do 04/09 :)[/QUOTE]


My rowniez zglaszamy na obie wystawy i rowniez na klubowke pozniej;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cenzo']zglaszaliscie sie online czy poczta? Mi online nie chce przyjac mojego psa do mlodziezy, choc jeszcze moze byc w tej klasie, wiec bede musiala slac wszystko faxem:([/quote]

Tym razem zgłaszałem pocztą. Chociaż w zeszłym roku - na podwójny CACIB - zgłaszałem faxem.
Do zgłoszeń internetowych nie mam jeszcze zaufania.

Michał i szpice wilcze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...