Jump to content
Dogomania

EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008


cenzo

Recommended Posts

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='moon_light']Zgłaszałam dzisiaj niufy znajomej- przez net się nie da.[/quote]

[FONT=Century Gothic]Jak się nie da :hmmmm: Ja zgłaszałam kilka psów dwa dni temu, i mimo że wszystkie mają jeszcze "ocekiwanie na zatwierdzenie" to zgłoszenia poszły.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna2006']Chcę zgłosić moją suczke na Europejską wystawe.Wchodze w "Online Entry" loguje się, potem "My animals" - add new animals,wypełniam formularz zapisuje i co dalej? :)
Z góry dziękuje za pomoc:)[/quote]

[FONT=Century Gothic]Dalej wchodzisz w "Programs" tam wybierasz wystawę - jest tylko Europejska więc nie ma problemu. [/FONT]

[FONT=Century Gothic]Otwiera Ci się formularz i zamiast wklepywać od zera dane do zgłoszenia po prawej stronie masz wpisanego swojego psa i po kliknięciu uzupełniają się dane automatycznie. [/FONT]

[FONT=Century Gothic]Na dole wybierasz jeszcze klasę (plus jeśli nie wklepałaś wcześnie dokumentów załączasz je) i wysyłasz).[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Potem w "My Checkings" możesz sprawdzić na jakim etapie jest zgłoszenie.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Znalazlam dzisiaj w skrzynce potwierdzenie :multi::multi:
Z paskami na reke :evil_lol:[/quote]
To szybko się uwinęli.
W Bratysławie przedstawiciele Europejskiej mówili, że po niedzieli będą wysyłać potwierdzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...