Jump to content
Dogomania

EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008


cenzo

Recommended Posts

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agasia']Planuje tą wystawę, ale nie podoba mi sie bardzo, że na moją rasę jest węgierski sędzia... :shake:
Ale strona faktycznie ladnie zrobiona i widac ze bedzie na niej duzo ciekawych informacji, statystyki itp - lubie cos takiego ;)[/quote]


My też planujemy, tym bardziej, że sędzia na gordony nam się podoba. Z anglikami się faktycznie nie postarali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cenzo']My też planujemy, tym bardziej, że sędzia na gordony nam się podoba. Z anglikami się faktycznie nie postarali.[/quote]
Ot to, reszta seterow ma sedziow w miare ok, a angliki... :roll: Nie mowie ze na 100%, ale wiadomo, ze swoj swego zawsze woli.... A tez setery na Wegrzech takie najgorsze nie są.

Link to comment
Share on other sites

Kurde !!! - a aussiki sedziuje hodowczyni zresztą bardzo słabej linii która osiaga sukcesy tylko poprzez swoje sedzioskie znajomosci :-(

juz chyba wolałabym izraelczyka albo jakiegos peruwianczyka - pewnie by się nie znał/a ale przynajmniej moze sedziowanie byloby uczciwe :-(

Link to comment
Share on other sites

A w sobote setery mają jeszcze klubowke... musze powaznie pomyslec nad tą wystawą, przedstawic wszystkie za i przeciw ;) :cool3: No i kwalifikacja na Crufts..
Gdyby byla miesiac wczesniej pieknie miescilibysmy sie do najstarszej mlodziezy... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']A w sobote setery mają jeszcze klubowke... musze powaznie pomyslec nad tą wystawą, przedstawic wszystkie za i przeciw ;) :cool3: No i kwalifikacja na Crufts..
Gdyby byla miesiac wczesniej pieknie miescilibysmy sie do najstarszej mlodziezy... :diabloti:[/quote]

Agasia mowisz miesiąc, nam by tydzien wystarczyl a tak musimy juz w posredniej sie meczyc:angryy:
No ale coz takie zycie, mam tylko nadzieje ze moja panna sie uwinie i juz maluch lub tez pojedzie no i ona bedzie nadawala sie na ring:-) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Prosze napiszcie mi jak to jest:
jeśli sedzina ma hodowle i sedziuje na europejskiej to czy psy z jej hodowli moze tez oceniac ?? pewnie tak :placz:

cholibcia ja sie zastanawiam bo bardzo bym chciała pojechac ale boje sie ze bedziemy za tło służyć :placz:[/quote]


tak moze oceniac jak najbardziej.. ale wszystko zalezy od jej rozumu i sumienia, niektrozy sedziowie hodowcy zastrzegaja sobie zakaz wystawiania u nich psow w ich przydomkiem.. chyba nieliczni:)

ja pojade:) pasuje mi obsada na siberiany hiszpan i sedzia z usa.. gorzej na grzywacze:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='Tecia']Agasia mowisz miesiąc, nam by tydzien wystarczyl a tak musimy juz w posredniej sie meczyc:angryy:
[/QUOTE]

Tecia: przesadzasz :lol: pośrednia jest dosc "wąską" klasą, zawsze wieksza szansa wygranej chociaz w swojej klasie.
Mam nadzieje, ze sama sie nie "przejade" na swojej teorii :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Frytela']no i wlasnie to mi sie nie podoba... :([/QUOTE]

Ja przypadkowo wczoraj czytalam czy sa jakies specjalne wymagania dotyczace tej wystawy i natknelam sie na ta informacje :crazyeye:
Troche mnie to martwi, bo do 15 kwietnia jest I termin Litwy, a do 31 marca kilku innych polskich wystaw :roll::roll:

Trzeba bedzie zacisnąć pasa :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Ja przypadkowo wczoraj czytalam czy sa jakies specjalne wymagania dotyczace tej wystawy i natknelam sie na ta informacje :crazyeye:
Troche mnie to martwi, bo do 15 kwietnia jest I termin Litwy, a do 31 marca kilku innych polskich wystaw :roll::roll:

Trzeba bedzie zacisnąć pasa :diabloti::diabloti:[/quote]

troche za wczesnie wzieli ten termin kurcze, wystawa daleko a tu sie niedlugo 1 termin konczy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...