Jump to content
Dogomania

EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008


cenzo

Recommended Posts

[quote name='Jogurt']A co jak klikne w "my checkings" i wyswietla mi sie taki formularz?? Mam cos z tym zrobic??[/quote]

to jest wlasnie formularz zgloszeniowy, po prawej masz liste psow i wybierasz ktorego chcesz zglosic. wypelniasz to co nie masz i wysyłasz ;)


ja czekam na akceptacje paskud :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Jojku - aleś Ty światowa!:lol:
Pzdr.[/quote]

[FONT=Century Gothic]Asiu takie czasy :lol: I taka robota...[/FONT]

[quote name='Martyna2006']Dziękuje :loveu::loveu:[/quote]

:)

[quote name='Frytela']ja czekam na akceptacje paskud :p[/quote]

[FONT=Century Gothic]Ja również :roll:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kochani,mam pytanie wiem,ze juz jest pozno ale ...poszukuje taniego motelu badz pensjonatu,moze to byc hotel byle w jakims dosc cichym,spokojnym miejscu,dla kilku osob i kilku psow.
Stąd moje pytanie-czy orientujecie sie gdzie jeszcze są wolne miejsca?
Wszedzie jak patrze ceny noclegu są albo od 30 euro za osobe albo od 60 euro za 2 osoby.Troche duzo zwazywszy na 3 doby.
Ale prosze jak macie jakies informacje,linki piszcie. mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Z gory dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']to jest wlasnie formularz zgloszeniowy, po prawej masz liste psow i wybierasz ktorego chcesz zglosic. wypelniasz to co nie masz i wysyłasz ;)


ja czekam na akceptacje paskud :p[/quote]

Zaraz, bo juz sie gubie w tych cholerstwie :shake: Psa juz dodalam, w sensie podalam jego dane i zalaczylam rodowod i potwierdzenie wplaty. Jak sie zaloguje i klikne na "european dog show 2008 Budapest" to w tym momencie wyswietla mi sie formularz a w gornym lewym rogu jes imie i przydomek mojego psa, co mam z tym zrobic w tym momencie?? Na dodatek nie moge nic wpisac w te rubryki w formularzu. Moze mi ktos pomoc?? Ligin i haslo moge podac na pw.

Link to comment
Share on other sites

ja tez tak mam- ale rozmawialam z kolega z Wegier- i ta tabelka nie jest istotna.
Wazne jest, czy masz dodanego psa (a mowisz, ze dodalas wiec powinno byc ok :) )
sprawdz tylko czy w "my checkings" masz "waiting for processing" obok imienia psa i klasy do ktorej zglosilas.
a przy tej zoltej tabelce o ktorej mowisz, w tym prawym gornym rogu jak masz imie psa swojego- powinnas miec napisane "registred".
Jak cos to bede przy necie dopiero po 18- ale wtedy moge Ci spojrzec w dane twojego psa jak bedziesz chciala :)

Link to comment
Share on other sites

nalina- troche ciezko bedzie cos takiego znalezc.... pamietaj, ze przy okazji takiej imprezy ceny wzrosly. poza tym mam wrazenie, ze na tle innych krajow europejskich jestesmy niezlymi biedakami...... no cóż...... przykro mi, ale chyba nie znajdziesz mic ponizej 25 E za dobe od osoby.... ew. jakies pole namiotowe:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']ja tez tak mam- ale rozmawialam z kolega z Wegier- i ta tabelka nie jest istotna.
Wazne jest, czy masz dodanego psa (a mowisz, ze dodalas wiec powinno byc ok :) )
sprawdz tylko czy w "my checkings" masz "waiting for processing" obok imienia psa i klasy do ktorej zglosilas.
a przy tej zoltej tabelce o ktorej mowisz, w tym prawym gornym rogu jak masz imie psa swojego- powinnas miec napisane "registred".
Jak cos to bede przy necie dopiero po 18- ale wtedy moge Ci spojrzec w dane twojego psa jak bedziesz chciala :)[/quote]

Z tego co mowisz, to powinno byc ok, ale na wszelki wypadek prosilabym cie o kukniecie, bo ja jestem internetowa ofiara :p

Link to comment
Share on other sites

Pati- nie znow tacy biedacy:lol:Ale musze sie pochwalic,ze chyba znalazlam fajny hotel troche dalej od wystawy ale w bardzo cichej okolicy.Cena 30 euro wraz ze sniadaniem i dogiem:cool3:
To nie tak,ze zawsze sie chce jaknajtaniej,ale jezdząc caly rok po wystawach - wydatkow sie uzbiera i to ile...Wiec czasem warto zapytac na początku o te tansze a noz sie uda,a jak nie trudno...pole namiotowe raczej lukiem obejdziemy a trzebaa bedzie uprosic partnera o dofinansowanie drozszego hotelu:lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic]U nas cała ekipa ma rezerwację w Szentendre (pod Budapesztem) "miasteczku artystów" ok. 35 minut samochodem od wystawy :)[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Jak wróce z nad morza poszukam namiarów na pensjonat w którym byłam w maju (bez psa), ale jak się pytałam orientacyjnie przyjmowali z psami. Ceny też mieli w miare ok, więc jak ktoś jest zaintersowany to poszukam.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...