Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agasia']No nie wierze ze ta lista ktora jest na stronie jest aktualna! :roll:[/quote]


aktualizacja listy była na początku tygodnia wiec na dzień dzisiejszy pewnie spłynęło jeszcze kilka zgłoszeń, które są jeszcze nie ujęte na liście ale wydaje mi sie ze jak na razie to dużej frekwencji nie ma

a szkoda bo wystawka fajna sie szykuje:multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BarbeSale']Spokojnie :) akurat wystawcy się nie powinni martwić tym że ewentualnie będzie mniej psów zgłoszonych na wystawę. Według mnie limit i tak zostanie osiągnięty.[/quote]

Spokojnie ja także myślę,że limit zostanie osiągnięty.
Ja zgłoszenia wyślę jutro.Zgłoszę +/- 8 haskaczy.;)
No bo i obsada sędziowska na najwyższym poziomie,a i miejsce wystawy także bez zarzutu.
Nawet w tym roku na krajówce tak sobie gdybałem:fajna hala na międzynarodówkę i organizacja ok.,no i masz wygdybałem sobie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']A ja się zastanawiam jak małego podtuczyć :cool3:[/quote]
Tez miałam kiedyś ten problem:roll:
Tylko, że u nas rozwiązała problem kastracja:lol:
Pies mi przytył całe 0,5 kg.
Ale przy wystawowym psiaku musisz znaleść inne rozwiązanie:evil_lol:
Próbowałaś zwiększyć mu dawkę żarełka dwukrotnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A może zła karma i trzeba wymienić? :lol:

Ja potrzebuję odchudzić :( I żal nie dać, jak suka nosem niucha czy jeszcze czegoś nie dostanie :(
Boże, wolałabym tuczyć, niż odchudzać![/quote]

Pozostała dwójka jak parówki chodzą i ciągle na diecie :evil_lol:. Royal chyba nie jest taki zły :p

Kurcze już się nie mogę doczekać wystawy a tu jeszcze 2 miesiące :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Pozostała dwójka jak parówki chodzą i ciągle na diecie :evil_lol:. Royal chyba nie jest taki zły :p

Kurcze już się nie mogę doczekać wystawy a tu jeszcze 2 miesiące :placz:[/quote]

Twój Karat nie jest wcale chudy, przynajmniej na moje oko. Do zobaczenia w Rzeszowie, ja będę z Emi pierwszy raz razem. Już się boję.

Link to comment
Share on other sites

Zgłosiłam Opusa.
Tak się zbierałam, zbierałam - bo jeszcze czas. Gp ocenia sędzina ze wschodu Galina Zhuk. Spotykana w Polsce , ale jeszcze nie byliśmy u niej. Czas jej pokazać Opuska. A w tych dniach będziemy siedzieć na szpilkach - bo będą się (prawdopodobnie) rodzić szczylki Opusa

=========
Jedziemy

W związku z tym wybieramy się vanem kolegi na niedzielę - gr. I, III, VI, VIII.

Belgijka z Gliwic jeżeli nadal chce, proszę o pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']:crazyeye: a ona nie ma za krótkiego wlosa? :razz:[/quote]

Już nie jest tak źle, zresztą tę wystawę i tak spisuję na straty. Poprostu muszę gdzieś bezstresowo w miarę zadebiutować z Emi, zobaczyć jak ona chodzi, jak się zachowuje na ringu. Musimy się zgrać. To będzie nas wspólny debiut więc nie oczekujemy cudów. Dla mnie to sprawdzian przed Katowicami.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]JA w dwoch sprawach:[/SIZE]
[SIZE=4]1. Poszukuję transportu w niedzielę dla jednej osoby (ew. z grzecznym basenji) jako transport powrotny (mam zamiar nocowac w Rzeszowie czy okolicach z soboty an niedziele).[/SIZE]

[SIZE=4]2. Poszukuję noclegu dla powyzszych istot[/SIZE]

[SIZE=4]Proszę o wiadomosc [COLOR=red]na privie(!)[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...