Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

[quote name='McDzik']O jejku, jaka spora zorganizowana grupa szykuje się do natarcia na mój Rzeszów :D :D:D
[B]MT[/B], jeśli jedziesz w sobotę rano z nimi, to daj mi jakoś znać kiedy do mnie przybędziesz :) Bo widzę, że chyba Ci się teraz zmieniły plany zupełnie :)[/quote]

Daje znać :) Widzimy sie na wystawie :) O ile sie zjawicie dopingowac :) my na miare możliwosci podskoczymy do leośków :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panienkabubu']Jakie są grupy w niedzielę? I powiedz, jakiego masz psa, myślę, że to ułatwi :)[/quote]

Jak już napisała McDzik - 1,3,6,8,10.
Moja mała to owczarek belgijski, przyzwyczajony do jazdy samochodem w naprawdę różnych dziwnych kombinacjach :D W razie czego, sucz może siedzieć na moich kolanach. 21 kg nie jest aż takim problemem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Agasia no to jak ty jedziesz to napewno musze cie poznac. Startujesz w MP czy normalnie na ringu? I z jakim psem ;)?[/quote]
Na MP już nie startuje, ale będe na 99% z wyżłem weimarskim i seterem szkockim (mowie ze na 99, bo tyle jeszcze czasu ze wszystko moze sie zdarzyc)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']trencina:razz: czy ja dobrze słysze ..pewnie sie spotkamy:multi:

no i w Rzeszowie:razz:[/quote]
A nie, pomyliłam się! Gusiowi nie jest potrzebna wystawa w Trencinie, bo on juz ma tytuł Ch.SK... A więc na razie to tylko Klubówka...

[quote name='Agasia']A czemuż to go na przymusowy urlop wysylasz? :diabloti:[/quote]
Bo Championat SK juz ma, PL - też. Ale na pewno będzie jechał na Węgry, do Austrii, Łotwa...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

a ja mam pytanie,
bo chcialam wyslac zgloszenie, a tam mi wyskakuje, ze trzeba skan rodowodu, no ale ja nie mam skanu rodowodu mojego Nuśka,
wiec
czy moglabym zrobic myk, ze zrobie zdjęcie Nuśkowego rodowodu i wysle tak?
co o tym myslicie?
przyjmą mi takie zgłoszenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda:)']Przy formularzu było takie coś jak "skan rodowodu" koniecznie trzeba im ten skan przesłać?:roll:
P.S. PKR mamy w przygotowaniu.[/quote]
Skoro masz PKR jeszcze w przygotowaniu, to nie masz rodowodu, więc nie masz nawet co skanować. Po prostu piszesz "w przygotowaniu" i nie wysyłasz nic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...