Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atik'][CENTER][SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Informujemy o przedłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]



[CENTER][B][SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000][COLOR=red]do 17 stycznia 2008 r.[/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]
[COLOR=#000000][SIZE=3][FONT=Verdana](lub do wyczerpania limitu przyjęcia psów 2500) [/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][SIZE=3][FONT=Verdana]i [COLOR=red]wpłat do 17 stycznia 2008 r. włącznie[/COLOR].[/FONT][/SIZE][/COLOR][/CENTER]
[/quote]

Na stronce ZK Rzeszów umieszczona jest informacja o przedłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń nie do 17-go a do 13-go stycznia. Który termin jest prawidłowy?

[URL="http://www.bernards.aplus.pl"]www.bernards.aplus.pl[/URL]
[IMG]http://www.bernards.aplus.pl/images/baner_duzy.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Na stronie ZKWP Rzeszów jest napisane:

[quote name='ZKWP Rzeszów']
[CENTER][FONT=Verdana][COLOR=#000000][COLOR=#0066cc][B]Informujemy o przedłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń
do 13 stycznia 2008 r.[/B]

(lub do wyczerpania limitu przyjęcia psów 2500)
i wpłat do 13 stycznia 2008 r. włącznie.[/COLOR][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'][CENTER][SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Informujemy o przedłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]

[B][SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000][COLOR=red]do 13 stycznia 2008 r.[/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][COLOR=#000000]
[SIZE=3][FONT=Verdana](lub do wyczerpania limitu przyjęcia psów 2500) [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Verdana]i [COLOR=red]wpłat do 13 stycznia 2008 r. włącznie[/COLOR].[/FONT][/SIZE][/COLOR][/CENTER]

[CENTER][SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Zgłoszenia przyjmujemy tylko za pomocą [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[B][SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000]Internetowego Formularz Zgłoszeniowy On-line[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]zamieszczonego na naszej stronie [/B][URL="http://www.zkwp.rzeszow.pl/"][B]www.zkwp.rzeszow.pl[/B][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000]Przed wysłaniem Formularz prosimy zweryfikować poprawność wpisywanego adersu zwrotnego e-mail (w większości drukowanymi literami jest błędny!)[/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]!!! zgłoszenia wysyłane e-mailem lub faxem nie będą brane pod uwagę !!![/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=3][U][FONT=Verdana][COLOR=#000000]Zgłoszenia nieopłacone do dnia 13 stycznia 2008 r nie zostaną przyjęte i ujęte w katalogu.[/COLOR][/FONT][/U][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Wszelkie załączniki[/B](championaty, tytuły, rodowody) proszę dołączać do formularza internetowego, lub wysyłać na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć z zaznaczeniem nr zgłoszeniowego i jakiego psa dotyczą.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Wycofania psów[/B] proszę przesyłać listem poleconym lub faxem na Oddział 017/8505251. 017/8505252.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Psy zgłaszane do 10 stycznia 2008 r.[/B] włącznie można wycofać TYLKO do 10 stycznia 2008 r. [/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Psy zgłaszane od 11-13 stycznia 2008 r.[/B] można wycofać TYLKO do 13 stycznia 2008 r., na zasadach podanych powyżej.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Zmiany klasy[/B] emailem na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]
[/quote]

[SIZE=5][COLOR=red]to co zrobili organizatorzy to świństwo, psy przyjęte do dnia
dzisiejszego ( dzisiaj miały zakończyć się zgłoszenia) nie mogą zmieniać
klasy a zgłoszenia jeszcze są przedłużone o 3 dni... i teraz cwaniacy mają
łatwiej... ale skoro taki numer zrobili w tym roku za rok będą mieli problem
i to duży bo kto sie na to nabierze za rok ????
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl'][SIZE=5][COLOR=red]to co zrobili organizatorzy to świństwo, psy przyjęte do dnia [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red]dzisiejszego ( dzisiaj miały zakończyć się zgłoszenia) nie mogą zmieniać [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red]klasy a zgłoszenia jeszcze są przedłużone o 3 dni... i teraz cwaniacy mają [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red]łatwiej... ale skoro taki numer zrobili w tym roku za rok będą mieli problem [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red]i to duży bo kto sie na to nabierze za rok ???? [/COLOR][/SIZE]
[/quote]


a wystawa Międzynarodowa ma być czy krajowa

Link to comment
Share on other sites

Na stronie ZK Rzeszow jest napisane: "[b]Termin płatności: 13.01.2008r.
Uprzejmie informujemy, że termin płatności oznacza dzień wymaganego wpływu na nasz rachunek bankowy [/b]
Opłaty za wystawę będą uznawane wyłącznie na podstawie wyciągu bankowego,"
Jeśli zaplacilam dzisiaj po poludniu, to nie ma mozliwosci by kwota zostala zaksiegowana 13.01 (niedziela!!!) i w zwiazku z tym mam rozumiec, ze moj pies nie zostanie przyjety??????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']Jolly powinno sie powiedziec tak

a co robiliscie dwa miesiace temu kiedy mozna bylo zglaszac i oplacac psa. termin i tak przedłuzony wiec i tak powinniscie byc zadowoleni


ps.ale pewnie podpadne co poniektorym[/QUOTE]
Przepraszam a co to kogo obchodzi co ja robilam przez dwa miesiace? Nie zamierzam sie tlumaczyc
Zadalam pytanie i oczekuje konstruktywnej odpowiedzi ;)
Skoro zostal przedluzony termin przyjmowania zgloszen do 13.01 to malo prawdopodobne jest to, by pieniadze znalazly sie na koncie ZK 13.01 -prawda?? Tym bardziej, ze jest to niedziela! Wiec zglaszajac psa np.13.01, wysylajac tego samego dnia pieniadze, nie beda zaksiegowane na koncie ZK, tak wiec mam rozumiec, ze psa mi nie przyjma????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolly']Przepraszam [B]a co to kogo obchodzi[/B] [B]co ja robilam przez dwa miesiace? Nie zamierzam sie tlumaczyc[/B]
Zadalam pytanie i oczekuje konstruktywnej odpowiedzi ;)
Skoro zostal przedluzony termin przyjmowania zgloszen do 13.01 to malo prawdopodobne jest to, by pieniadze znalazly sie na koncie ZK 13.01 -prawda?? Tym bardziej, ze jest to niedziela! Wiec zglaszajac psa np.13.01, wysylajac tego samego dnia pieniadze, nie beda zaksiegowane na koncie ZK, tak wiec mam rozumiec, ze psa mi nie przyjma????[/quote]

Więc w tym samym tonie: [B]Co Związek obchodzi że pieniądze nie wpłynęły na czas[/B]? :diabloti:

A tak poważnie, to myślę że na pieniążki za zgłoszone psy poczekają do 15. Wtedy juz wszystkie powinny dojść :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Więc w tym samym tonie: [B]Co Związek obchodzi że pieniądze nie wpłynęły na czas[/B]? :diabloti:[/quote]
Widze ze najbardziej interesuje Was co ja robilam przez dwa miesiace- moze jakis zyciorys wam rzucic ?:diabloti:

[quote]A tak poważnie, to myślę że na pieniążki za zgłoszone psy poczekają do 15. Wtedy juz wszystkie powinny dojść :p[/QUOTE]
Ja tez mam nadzieje, ze poczekaja, ale to ZK powinien umiescic na swojej stronie, [b]a nie przedluzac termin i pozostawiac warunki, ktore sa nie do spelnienia[/b]- prawda?
A potem dzialacze ZK Rzeszow sa oburzeni, bo ktos zadal niewygodne pytanie, na ktore nie wiadomo jak odpowiedziec :mad:

Na stronie ZK jest napisany taki komunikat, ze jest niemozliwy do zrealizowania technicznie :diabloti:- banki w niedziele nie pracuja i nie ksieguja:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

z tymi ksiegowaniami przelewów to jest różnie, zależy jakim sposobem przekazujesz pieniądze, jeśli jest to system "Eliksir" to pieniądze wysłane dziś do godziny mniej więcej 14 będą powinny być na koncie odbiorcy tego samego dnia. Co innego jest: gata księgowania a co innego data wpływu na rachynek odbiorcy to takie rozważania księgowe.
A swoją drogą nie sądzę żeby pieniądze które znajdą się dzisiaj na koncie odbiorcy (powiedzmy kilkadziesiąt wpłat) były zaksięgowane dzisiaj, banki przekazują pieniądze tzw sesjami mnie więcej o 8 rano (sesja wpłat z poprzedniego dnia dokonanch wczoraj po południu), sesja o 11, sesja o 13, sesja o 16, generalnie tak to działa w bankowowści elektronicznej.
a tak btw to osobiście zawsze dokonuję wpłat z dwu, trzy-dniowym wyprzedzeniem, wtedy generalnie pieniądze zawsze są na czas w banku.
trzeba też pamiętać że dokonując wpłat na poczcie lub w okienkach kasowych ten czas przekazania wpłaty na konto odbiorcy może się wydłużyć o kilka dni...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonpak'] banki przekazują pieniądze tzw sesjami mnie więcej o 8 rano (sesja wpłat z poprzedniego dnia dokonanch wczoraj po południu), sesja o 11, sesja o 13, sesja o 16, generalnie tak to działa w bankowowści elektronicznej.
[/quote]

Dla ścisłości sesje są trzy.
Poranna 10:30-11.00
Popołudniowa 14:30-15:00
Wieczorna 17:00-17:30

Zakmnięcie wejścia następuje na godzinę przed rozpoczęciem sesji, która jak widać wyżej trwa pół godziny.
Jest jeszcze koło 20 ale tylko dla ZUSu. Aha banki prawie nigdy nie korzystają z trzeciej sesji. Dlatego dyspozycja przelewu musi być złożona do godz.13:30, aby w tym samym dniu pieniądze znalazły sie na rachunku odbiorcy.

Więc nie wiem czy ktoś w oddziale nie myślał, pisząc że pieniądze muszą byc zaksięgowane 13.01, czy po prostu nie zwrócił uwagi że to niedziela.

Link to comment
Share on other sites

Jolly - mnie zupełnie nie interesuje co robiłaś przez ostatnie dwa miesiące i nie musisz wrzucać życiorysu.

Ja powiem tak, przeczytałam na stronie do kiedy jest termin wpłat, psa zgłosiłam już w listopadzie chyba jak tylko sie pojawił formularz, i [B]wiedziałam[/B], że do 10 stycznia [B]muszę [/B]zapłacić. Po drodze zdążyłam sie jeszcze rozmyślić, zgłosiłam innego psa a tamtego cofnęłam. Pieniądze przelałam 9.01.2008 r. i jakoś nie mam problemu. Na wszystko był czas bo na stronie było [B]wyraźnie napisane , że zgłoszenia do 10 stycznia.

[/B]Uważam, że jeśli ktoś jest w miarę zorganizowany to zgłoszenie i opłacenie psa w terminie nie jest jakimś wielkim problemem. Ale jeżeli ktoś jest niezorganizowany to najprościej zwalić winę na organizatorów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl'][SIZE=5][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=Black]to co zrobili organizatorzy to świństwo, psy przyjęte do dnia
dzisiejszego ( dzisiaj miały zakończyć się zgłoszenia) nie mogą zmieniać
klasy a zgłoszenia jeszcze są przedłużone o 3 dni... i teraz cwaniacy mają
łatwiej... ale skoro taki numer zrobili w tym roku za rok będą mieli problem
i to duży bo kto sie na to nabierze za rok ???? [/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/quote]

Proponuję większe litery....

Przepraszam bardzo, ale o co chodzi? Gdzie jest informacja że nie można poprosić o zmianę klasy psy przyjęte przed 10 stycznia?


[quote]A jeśli ja zgłaszałam w poniedziałek przez związek i tam też płaciłam to mogę mieć problem ? Mam rachunek że zapłaciłam :roll:.[/quote]

Nie powinno być żadnego problemu, a dowód wpłaty dobrze jest mieć ze sobą na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn']

[/B]Uważam, że jeśli ktoś jest w miarę zorganizowany to zgłoszenie i opłacenie psa w terminie nie jest jakimś wielkim problemem. Ale jeżeli ktoś jest niezorganizowany to najprościej zwalić winę na organizatorów.[/QUOTE]
Nie zwalam winy na organizatorow- czytaj ze zrozumieniem ;)
[b]Zadalam konkratne pytanie odpowiedzi nie uslyszalam[/b] a w zamian za to przeczytalam: ze jestem niezorganizowana, powinnam sie wytlumaczyc co robilam przez dwa miesiace oraz ze "termin i tak przedłuzony wiec i tak powinniscie byc zadowoleni" :diabloti:No ciesze sie niesamowicie i dziekuje za te łaske - tylko jest jeden problem- nikt nie da rady zglaszajac psa np.12.01 wplacic pieniedzy za wystawe tak, by znalazly sie one na koncie organizatora 13.01 :diabloti:, wiec po co przedluzac termin skoro i tak nie przyjma zgloszenia ?:mad:
Ponawiam pytanie do osob zorientowanych (osobom niezorientowanym dziekuje za komentarze):[b] czy jesli pieniadze wplyna na konto organizatora 14.01 to czy pies zgloszony na wystawe zostanie przyjety???[/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...