Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atik'][B]Kaladan[/B], teoretycznie tak, a praktycznie już takie były i są nieczytelne. Wtedy prosiliśmy o fax lub skan.[/quote]


Atik,mam ogromną prośbę-wysyłałem wczoraj 7 zgłoszeń moich huskych na maila oddziału(zgłoszenia i skany rodowodów i championatu w załącznikach).Przyjmną mi takie zgłoszenia?Możesz to jakoś sprawdzić czy doszły?

Link to comment
Share on other sites

[B]meta[/B], nie wiem gdzie pisałaś, do spraw wystawowych jest e-mail [email][email protected][/email]
Problem jest taki, że załączacie załączniki w zbyt dużym rozmiarze. Owszem one się załączą ale nie przejdą. Wielkość załącznika jest podana w zasadach na stronie oddziału, przekroczy jeden nie przejdzie żaden.
U Daniela chodzi o zgłoszenie a u Ciebie o załączniki, które nie przeszły. Nie róbmy zamieszania ;)

Link to comment
Share on other sites

Przypominam, że wszelkie braki w dokumentach, które wpływają na zmianę klasy, wszelkie skany tytułów i wycofania można uzupełnić [B]tylko[/B] do dnia przyjmowania zgłoszeń [U]koniecznie[/U] na adres [email][email protected][/email]

Bardzo proszę zmniejszać pliki przed wysłaniem !

I jeszcze jedno:

[quote][B][B][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Kopie lub skany rodowodów, potwierdzeń wpłat, championatów, certyfikatów użytkowości oraz wszelką korespondencję dotyczącą wystawy można dołączyć podczas wypełniania internetowego formularza zgłoszeniowego.
[/B]
[B]wielkość skanu (załącznika) nie może przekroczyć 400 KB

Formularz działa poprawnie, jednocześnie przypominamy że maksymalna wielkość plików nie może przekroczyć 400 KB bo wtedy żaden ząłcznik nie jest załączony. Proszę przed załączeniem zmniejszyć wielkośc plików![/quote]

[/B][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

Czy nie znalazłaby się jakaś dobra dusza jadąca w sobotę (9 lutego) z Warszawy do Rzeszowa, chcąca zabrać jedną osobę z średnim psiakiem? (pies siberian) :placz: Dołożymy się do paliwa, tylko błagam. Bardzo nam zależy na tej wystawie :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duzebzium']My też właśnie sie zgłosiliśmy:cool3:

Mam pytanko: w jakim programie otwiera sie wam wykaz zgloszonych psow? bo ja sciagam to na kompa i za nic nie chce sie w niczym to otworzyc:shake: Jedynie w notatniku...hehe ale wtedy wyskakuja kwadraciki:cool3::cool3::cool3:[/quote]

Acrobat sobie ściągnij albo coś innego do pdf-ów.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=Red][B]UWAGA UWAGA UWAGA
[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=Black][B]Osoby, które zapisały się wstępnie do busa jadącego z Warszawy do Rzeszowa w sobotę - bardzo proszę o potwierdzenie, ze jest to z Waszej strony aktualne + ilość psów + dodatkowych "maneli". Osoba odpowiedzialna - Asiaczek.
Chodzi o:
Agasia
Nessie00
MałaTybetanka.

Osoby: Kida i Ewa-Sheltie proszę o chwilę cierpliwości. Może uda się przynajmniej 1 osobę dorzucić do naszej grupy. Nic nie obiecuję, poczekajmy na ostateczne decyzje wcześniej zapisanych.[/B][/COLOR][/SIZE]

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...