Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']
[B][SIZE=3][COLOR=black]Osoby: Kida i Ewa-Sheltie proszę o chwilę cierpliwości. Może uda się przynajmniej 1 osobę dorzucić do naszej grupy. Nic nie obiecuję, poczekajmy na ostateczne decyzje wcześniej zapisanych.[/COLOR][/SIZE][/B]

pzdr.[/quote]

Wielkie dzięki, ale moja pytanie jest już nieaktualne ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam dość hmmm nietypowe zapytanie. Chcialabym się zapytac czy ktos z panstwa potrafiłby mi pokazac jak wyglądają figury na Młodego Prezenetra. Mam 16 lat i chcialabym się zapytac jak to jest i jeżeli udało by się komuś z psanstwa mi pokazac to czy np. jakby ktoś byl na Jaroslawskiej wystawie to czy moglabym pozyczyc psa...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Ja mam dość hmmm nietypowe zapytanie. Chcialabym się zapytac czy ktos z panstwa potrafiłby mi pokazac jak wyglądają figury na Młodego Prezenetra. Mam 16 lat i chcialabym się zapytac jak to jest i jeżeli udało by się komuś z psanstwa mi pokazac to czy np. jakby ktoś byl na Jaroslawskiej wystawie to czy moglabym pozyczyc psa...?[/quote]

Normalni wystawcy na ringu nie wystawiają psa wg figur do MP.
Poczytaj trochę w dziale handling. Seterka przecież startuje do MP, ona zna te wszystkie figury, to może z nią pogadaj.
Jeśli chcesz psa na Jarosław, to może pisz w temacie tej wystawy, będzie łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Ja mam dość hmmm nietypowe zapytanie. Chcialabym się zapytac czy ktos z panstwa potrafiłby mi pokazac jak wyglądają figury na Młodego Prezenetra. Mam 16 lat i chcialabym się zapytac jak to jest i jeżeli udało by się komuś z psanstwa mi pokazac to czy np. jakby ktoś byl na Jaroslawskiej wystawie to czy moglabym pozyczyc psa...?[/quote]

Masz PW ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']a ja mam pytanie- jak najlepiej dojechac z Krakowa do Rzeszowa? Super by było gdyby ktos mi wymienil wszystkie wieksze miejscowosci po kolei :-) Są jakies utrudnienia na trasie Krk-Rz ??[/quote]

w porannych godzinach nie ma wiekszych korków w niedziele czy sobote...w powrotną drogę moze byc zakorkowane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']a ja mam pytanie- jak najlepiej dojechac z Krakowa do Rzeszowa? Super by było gdyby ktos mi wymienil wszystkie wieksze miejscowosci po kolei :-) Są jakies utrudnienia na trasie Krk-Rz ??[/quote]

Weź sobie zapas czasu na tą trasę, niby to niedaleko, ale droga kiepska, wąska, mało miejsca do wyprzedzania, generalnie strasznie ciężko się nią jeździ.
I do zobaczenia :-) , moje dwie dziewczyny zgłoszone.

Link to comment
Share on other sites

[B]moon light[/B], wczoraj telefon sie urywał od 16.30 do 20.30, i non stop był zajęty ...

Zgłoszenia muszą być opłacone do terminu przyjmowania zgłoszeń, ponieważ na wystawie nie możliwości opłaty dla polskich wystawców (tylko dla wystawców zagranicznych). Tak jak jest na stronie i w ulotkach zgłoszeń nie opłaconych nie przyjmujemy. To co dostajecie na emile to jest tylko potwierdzenie, że pies jest w bazie wystawowej ! Codziennie są sprawdzane przelewy i wpłaty nanoszone do konkretnych wystawców. Zgłoszenia nie opłacone w terminie nie dostana potwierdzeń listowych i nie będą ujęte w katalogu.

Przecież to wszystko jest na stronie napisane, plisss ... wystarczy przeczytać.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje wszystkim za odpowiedz!
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=6584"]Cavisia[/URL] wyjadę chyba o 4 nad ranem to moze jakos dojedziemy ;) Troche sie stresuje- jestem dosc świeżym kierowcą i jeszcze tak daleko za Krakow sama sie nie wybierałam- ale kiedys trzeba zaczac ;-)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Informujemy o przedłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń
[COLOR=Red]do 13 stycznia 2008 r.[/COLOR][/B]
(lub do wyczerpania limitu przyjęcia psów 2500)
i [COLOR=Red]wpłat do 13 stycznia 2008 r. włącznie[/COLOR].[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Zgłoszenia przyjmujemy tylko za pomocą
Internetowego Formularz Zgłoszeniowy On-line
[/B]
[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]zamieszczonego na naszej stronie [/B][URL="http://www.zkwp.rzeszow.pl/"][B]www.zkwp.rzeszow.pl[/B][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000]Przed wysłaniem Formularz prosimy zweryfikować poprawność wpisywanego adersu zwrotnego e-mail (w większości drukowanymi literami jest błędny!)[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]!!! zgłoszenia wysyłane e-mailem lub faxem nie będą brane pod uwagę !!![/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][U][FONT=Verdana][COLOR=#000000]Zgłoszenia nieopłacone do dnia 13 stycznia 2008 r nie zostaną przyjęte i ujęte w katalogu.

[/COLOR][/FONT][/U][/SIZE] [/CENTER]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#000000][CENTER][B]Wszelkie załączniki[/B](championaty, tytuły, rodowody) proszę dołączać do formularza internetowego, lub wysyłać na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć z zaznaczeniem nr zgłoszeniowego i jakiego psa dotyczą.

[B]Wycofania psów[/B] proszę przesyłać listem poleconym lub faxem na Oddział 017/8505251. 017/8505252.

[B]Psy zgłaszane do 10 stycznia 2008 r.[/B] włącznie można wycofać TYLKO do 10 stycznia 2008 r.

[B]Psy zgłaszane od 11-13 stycznia 2008 r.[/B] można wycofać TYLKO do 13 stycznia 2008 r., na zasadach podanych powyżej.

[B]Zmiany klasy[/B] emailem na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/CENTER]
[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']Dziekuje wszystkim za odpowiedz!
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=6584"]Cavisia[/URL] wyjadę chyba o 4 nad ranem to moze jakos dojedziemy ;) Troche sie stresuje- jestem dosc świeżym kierowcą i jeszcze tak daleko za Krakow sama sie nie wybierałam- ale kiedys trzeba zaczac ;-)[/quote]
Nic się nie bój :-). Jedziesz cały czas prosto na Rzeszów, główną drogą. Czwarta to ciut za wcześnie, tak wcześnie wyjeżdżając będziecie bardzo, bardzo wczesnie :-).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...