Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Ludzie błagam !

[/B]Nie przysyłajcie podwójnych zgłoszeń. Na każde zgłoszenie dostajecie wstępne potwierdzenie, ale po wpisaniu do bazy dostajecie tylko jedno, bo pies dwa razy nie będzie zarejestrowany. Potem dzwonicie, że tylko jedno potwierdzenie z nr zgłoszenia ... Robi się okropny bałagan tym bardziej, że nie załączacie skanów championatów, itd. Nie utrudniajcie nam pracy, plisss. (to prośba ogólna, bez konkretów)

Wszelkie zapytania, zmiany, dokumenty można wysyłać na adres [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Podejrzewam, że zgłoszeń jest mnóstwo, tylko nie zostały jeszcze wprowadzone na listę, bo to przecież trochę musi trwać.
Pamiętam jak w tamtym roku byłam w związku w okresie gdy wpływały zgłoszenia to złapałam się za głowę. Z faxu wylewały się kartki papieru, z których ja niewiele mogłam odczytać. Niektóre to były takie bazgroły że przeżyłam szok - jak to można odczytać? Czy tak trudno wypełnić zgłoszenie czytelnie drukowanymi literami?

Link to comment
Share on other sites

[B]Dream[/B], prosimy, bo załączników nie ma. Nie wszyscy prawidłowo wypełniają formularz ale to już nie nasza wina. Wszystkie zgłoszenia są do wglądu w trakcie wystawy, w razie jakichś "ale".
Jest ponad 50 zgłoszeń gdzie w klasie championów nie ma załączników w postaci championatu. Na nasze prośby o dosłanie wystawcy nie reagują, a potem są pretensje w sekretariacie ... Cała nasza korespondencja jest zachowana i bez skanu championatu ŻADEN pies nie będzie zamieszczony w klasie championów jak również w użytkowej bez certyfikatu. W klasie pośredniej i otwartej Mł.Ch. też powinny dołączyć skan championatu.
Niestety nauczeni przykrymi doświadczeniami jesteśmy bezwzględni :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]panienkabubu[/B], rozwaliłaś mnie :D Jeżeli zgłoszenia są do 10 stycznia do 24.00 to chyba oczywiste, że po 10 stycznia pojawią się zgłoszenia na liście ...

Odpowiedź na drugie Twoje pytanie, cytuje ze strony Zarządu Głownego, Regulamin Wystaw:

[quote]b) dane o każdym psie, które powinny zawierać:
- numer katalogowy, będący również numerem startowym
- posiadany tytuł (Champ., Int. Champ., Mł. Zw. Świata, Zw. Świata, Mł. Zw. Sekcji, Zw. Sekcji,
Mł. Zw. Polski, Zw. Polski, Mł. Zw. Klubu, Zw. Klubu (tytuły muszą być potwierdzone; innych
tytułów i wyróżnień nie należy umieszczać)[/quote][URL]http://www.zkwp.pl/zg/regulaminy/Regulamin_wystaw_psow_rasowych_ZKwP.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Czyli np. do Mł.Zw.Pl. muszę dołączyć co? Kopie oceny? Przecież nie ma do tego dyplomu..[/quote]
DOKŁDNIE...


Ps. Dodam że ja wczoraj wysyłałam zgłoszenie i mamy nr (zgłoszenia) 806.Już dzisiaj jesteśmy na liście... Czyli chyba jeszcze miejsca są :eviltong: (zakłdając że wszystko wpisywane jest w kajet bez opóźnień)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']czyli..jesli chce suke zglosic w championach a nie ma dyplomu jeszcze to moge zalaczyc jej karty ocen??????????:oops:[/quote]

[quote name='d_orka']EEE chyba nie- musi być oficjalne potwierdzenie zdobycia championatu-czyli dyplom.
Te karty ocen dotyczą chyba tylko tytułów "bezdyplomowych"- takich jak Młodzieżowy Zwyciężca Klubu,Polski czy inne zdobyte na jednej wystawie...[/quote]


dokladnie - na championat musi byc oficjalny dyplom

Link to comment
Share on other sites

Do 10 stycznia zgłoszenia:lol:,
Ci co mają chętkę na wystawę, a jeszcze się nie zgłosili muszą się pospieszyć:evil_lol:
Chyba, że termin zostanie przedłużony:roll: Chociaż ja osobiście uważam,że tak nie powinno być:cool3: Bo czas na możliwość zapisania psiaka, był dostatecznie długi:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kika22']Do 10 stycznia zgłoszenia:lol:,
Ci co mają chętkę na wystawę, a jeszcze się nie zgłosili muszą się pospieszyć:evil_lol:
Chyba, że termin zostanie przedłużony:roll: Chociaż ja osobiście uważam,że tak nie powinno być:cool3: Bo czas na możliwość zapisania psiaka, był dostatecznie długi:roll:[/quote]


zobaczymy zobaczymy mysle ze limit zostanie osiągnięty przed 10 i mam nadzieje ze termin nie bedzie przedłużony:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'][B]Dream[/B], prosimy, bo załączników nie ma. Nie wszyscy prawidłowo wypełniają formularz ale to już nie nasza wina. Wszystkie zgłoszenia są do wglądu w trakcie wystawy, w razie jakichś "ale".
Jest ponad 50 zgłoszeń gdzie w klasie championów nie ma załączników w postaci championatu. Na nasze prośby o dosłanie wystawcy nie reagują, a potem są pretensje w sekretariacie ... Cała nasza korespondencja jest zachowana i bez skanu championatu ŻADEN pies nie będzie zamieszczony w klasie championów jak również w użytkowej bez certyfikatu. W klasie pośredniej i otwartej Mł.Ch. też powinny dołączyć skan championatu.
Niestety nauczeni przykrymi doświadczeniami jesteśmy bezwzględni :diabloti:[/quote]

Atik a czy zamiast skanu mogą być zdjęcia dokumentów?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...