Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[QUOTE]Sznaucerki tak się do tego nadają, że żałuję, że tego wcześniej nie odkryłam.[/QUOTE]
pewnie sze sie nadaja i to jeszcze jak:) my tez cwiczymy sobie na kazdym spacerku i poza nimi agility (niestety amatorsko na własnych przezkodach bo nie ammy klubu w poblizu), obedience itd itp:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']
Dzięki wszystkim za gratki :)

Mam nadzieje, ze mi wybaczycie że wkleje fotki tutaj :)
Best in Show Pary Hodowlane czyli Bangi i Blacky w akcji :)
[/QUOTE]

[SIZE="4"][B][COLOR="Red"]WYBACZAMY[/COLOR][/B][/SIZE] - ale, żeby było mi to ostatni raz :nono: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Ja też Wam [B][COLOR="#ff0000"][SIZE="5"]GRATULUJĘ [/SIZE][/COLOR][/B]
[CENTER]:bigok: :klacz: :klacz: :klacz: :BIG: :klacz: :klacz: :klacz: :bigok: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']natomiast jestem pelna podziwu za to Agatko, ze tak szybko Charli doszedl do zdrowia!:o :o :o ..............[/QUOTE]

Nie wiem dlaczego niektórzy się dziwią, ze psiak tak szybko doszedł do siebie :niewiem: , chyba nie bezpodstawne jest powiedzonko: [I][U]„goi się, jak na psie”[/U][/I]. Psy i inne żywotne faktycznie dużo szybciej wracają do zdrowia, niż człowiek w podobnych przypadkach :) :) :). Wspaniała natura obdarzyła wszystkie zwierzęta w dar szybkiego wylizywania się z ran, inaczej by nie przeżyły :nono: . Pamiętam, jaki biedny był pozszywany Wektor po pogryzieniu a za 3 dni już biegał :Cool!: . Ludź w takiej sytuacji po 3 dniach dalej by leżał w wyrze i cierpiał użalając się na sobą :glaszcze: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']Oj Orsini Ty to zawsze ugryźć potrafisz ;)
[/QUOTE]
Chyba by nie była sobą :mad: , gdyby nie spróbowała zepsuć komuś radości z sukcesu :diabloti: :diabloti: :diabloti: - [B]orsini[/B], jak masz problemy w naszej ojczyźnie z konkurencją, to zapraszam do Krosna – w tym roku było 0 miniatur czarno-srebrnych – miałabyś duże szanse :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Marisiu ja nie mam zadnych problemow w Polsce:))))i naprawde nie musze jechac do dzikich krajow zeby porobic jakies tytuly:)))))a jak juz jade to wracam z championatem Moldawii:)))a nie bez:))))))nio ale szkoda, ze nie zglosilas do Krosna swojego Tuptusia w takim razie:))mialabys BOB i pewnie radosc WIELKA ze bez konkurencji prawda?hihihihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Marisiu ja nie mam zadnych problemow w Polsce:))))
[/QUOTE]
Doprawdy :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: ?
[quote name='orsini']
i naprawde nie musze jechac do dzikich krajow zeby porobic jakies tytuly:)))))a jak juz jade to wracam z championatem Moldawii:)))a nie bez:))))))
[/QUOTE]
O to był ogromny sukces :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
[quote name='orsini']
nio ale szkoda, ze nie zglosilas do Krosna swojego Tuptusia w takim razie:))mialabys BOB i pewnie radosc WIELKA ze bez konkurencji prawda?hihihihihi[/QUOTE]
Oj, tak strasznie żałuję, że nie pojechałam :modla: :modla: :modla: – chyba sobie tego nie daruję :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1936602#post1936602"][COLOR="Red"][B][SIZE="4"]7 mies mini cz-sr do oddania - wykastrowany[/SIZE][/B][/COLOR][/URL][/QUOTE]
Wykastrowny w tak młodym wieku - to nie za wcześnie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Co Wy z tą konkurencją?
Widziałyście jak poszło Fancy, gdy była sama w klasie?v:roll:[/QUOTE]
[B]Olivka[/B] - czasem jest łatwiej wygrać, jak się ma konkurencję, niż jak jej nie ma. Nie masz się co przejmować jedną negatywną oceną :roll:. Sunia jest ładna i jeszcze sporo sukcesów przed Wami :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']Nasza Arwenka własnie została Babcią !
O 17:50 urodziła się jej w Hodowli "Z Sardanu" na Słowacji pierwsza wnuczka :) :lol: :multi: :lol: :multi: :lol:[/QUOTE]

Jaka młoda babcia :klacz: :klacz: :klacz:

No a młody Słonik jest śliczny :Cool!: :Cool!: :Cool!:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...