Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

no cóż:) tak bywa:) my z Deniskiem na spacerki wychodzimy dopiero po 19:) wtedy to już jest super pogoda:)) a reszte dnia spędzamy w cieniu w ogrodzie lub w chłodnym (w miarę) domku... a jutro jedziemy na cały dzień do babci na działeczkę za Wadowice:) choć dla Denisa to i tak ochłody nie będzie bo mimo, że oczko wodne jest w ogrozie to on się raczej do wejścia nie pokusi...

Link to comment
Share on other sites

WITAM WSZYSTKICH!! DŁUGO NIE PISAŁEM :) ZAPRASZAM NA MOJA STRONKE!! [URL="http://www.sznaucerhodowla.dog.pl"]www.sznaucerhodowla.dog.pl[/URL] WŁAŚNIE URODZIŁY MI SIĘ SZCZENIACZKI !!!
POZDROWIAM WSZYSTKICH :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krzynek']WITAM WSZYSTKICH!! DŁUGO NIE PISAŁEM :) ZAPRASZAM NA MOJA STRONKE!! [URL="http://www.sznaucerhodowla.dog.pl"]www.sznaucerhodowla.dog.pl[/URL] WŁAŚNIE URODZIŁY MI SIĘ SZCZENIACZKI !!!
POZDROWIAM WSZYSTKICH :lol:[/QUOTE]
Trochę mało praktyczna ta strona ;) Powiedz "webmasterowi", żeby pomyśla też o wygodzie korzystania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']moja cora Abi :loveu: dzis w Krosnie kolejny raz zgarnela Zwyciestwo Rasy :multi: :multi:[/QUOTE]
O!!! :shock: :shock: :shock: a co to czarno-srebrnych nie było :hmmmm: – szkoda, że nie pojechałam, BOB pewnie byłby nasz :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: .

Link to comment
Share on other sites

Nie jest pewne, nie jest :evil_lol:
Sędzina była nadzwyczaj ostra tym razem :-o
Może dlatego, że inny sędzia rozszerzał się na sznaucery właśnie na naszym ringu. :roll:
Było mnóstwo bd, a i tytułami nie szafowała.
Mój niezawodny ;) Lamborghini też ma Zwycięstwo Rasy :loveu:
Na Bisa nie zostaliśmy, bo na puchary kaski pożałowali i kobieta w sekretariacie na pytanie o pucharki odpowiedziała, że dostaniemy jak sami sobie ufundujemy!!!! :mad: :mad: :mad:
A pogoda była po prostu tragiczna.

Link to comment
Share on other sites

Hej, hej,

"Przelotem" jesteśmy w domu. Już po obozie agilitowym w Radkowie (ze względy na niemiłosierny upał codziennie pobudka o 4.00 rano :diabloti:) a przed zasłużonym lenistwem na działce :multi:

Dziękujemy za gratulacje za zawody w Warszawie :buzi: - Atos biegał wspaniale co zaowocowało bezbłędnym biegiem w egzaminach i wygraniem w - najliczniej jak zwykle obsadzonej - grupie LA1. Bandziorkowi jeszcze raz gratulujemy - bardzo udany debiut w zawodach :klacz: . Oby tak dalej ;)

Gratuluję też wszystkim wystawiającym :laola: Nie wiem, jak wytrzymywaliście na stadionie :-o My całe zawody spędziliśmy praktycznie na zadaszonej trybunie gdzie był cień i nawet sympatyczny "przeciąg". Z Orsini udało nam się minąć tylko w wejściu i chwilkę porozmawiać z Agatką... Co za pogoda! :crazyeye:

Oczywiście "Sto lat, sto lat" dla wszystkich jubilatów - dwu- i czteronożnych :new-bday: :tort:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla zwycięzców z Krosna !

My dzis postanowilismy udac sie za granice. Dwoma samochodami w doborowym towarzystwie wyruszyło az 7 sznaucerków :)

Wystawa odbywała się w Kosicach na Słowacji i przyznawano tam tytuł Zwycięzcy Słowacji i sie pochwalimy co udało sie nam po kolei wywalczyć :)

cz-sr mini
CHARLIE Wild Rane - CAJC Zw.SK BOB Junior
DANGEROUS D'ARTAGNAN Hajan - CAC Zw.SK BOB - rozpoczął Grand CH.SK
EOWINA ELENTARI BARONESS OF Dolina RIvendell - CAJC Zw.Sk. i zakończyła Mł.CH.SK :)

czarne mini
HANDSOME BLACK z Gniazda Złotych Lwów - r.CAC
BELLADONNA TUK BARONESS OF Dolina RIvendell - r.CAC

i tu nalezy dodać , ze ta para wybiegała sobie dzis III lokate na BIS Par Hodowlanych w konkurencji ponad 10 par :)
inne polskie czarne mini
ZETA JONES Hermes - CAC
BESKA Liga Mistrzów - CAC Zw.SK BOB BOG ukończyła CH.SK !!!!!

i pieprzaste :)
FENOMEN WDZIEKU Piwowar - CAJC Zw.SK BOB Junior BOB :)

wystawiany był tez synek Arwenki DENETHOR - r.CAC

Cóż przyznać nalezy iż udało sie prawie wszystko co zamierzalismy :)
Szczególne gratulacje należa sie Oli i Besce !
Jednym słowem Polskie sznaucerki GÓRĄ !!!!

a z tego co wiem to średniaki pis też wygrał Polski sznaucio :) Ale nie wiem jaki :)

a teraz idę spać bo Rafał i Ka Vanga juz spią a ja jeszcze sie po sieci rozbijam ;) hihihi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...