Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

Marisiu DOPRAWDY!:))mam raptem 4 sznaucerki i to bardzo krotko je mam, a w tej chwili mam [B]17[/B] CACiBów:))))))))z czego połowa z Polski:)))))))))))sznaucerki z MOIM przydomkiem w tej chwili zdobyly [B]5 [/B]CACiBów z czego 3 z Polski,chyba niezly rezultat prawda,zwlaszcza ze sa mlodziutkie i biegaja w klasie posredniej:)))))))))))))nie pisze o cwc, bo te wiadomo, ze bardzo prosto zdobyc wystarczy raptem klase wygrac:diabloti: :diabloti: :diabloti: pozostale 12 CACiBow to 2 suczki z kenneli: Cieknąca Broda i Vis a Vis. Hihihihihi jesczze masz jakies wątpliwości???Aha WSZYSTKIE CACIBy zdobyl hendler- JA, zeby zaraz nie bylo krzyku, ze kto inny wystawial:)))a wiec JA wystawialam na tych wszystkich wystawkach:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

a teraz z innej beczki:))teraz bylismy w Gdyni na show, my z kolezanka turystycznie, a reszta nie:)))))a po show poszlismy nad morze na smażoną fląderkę:)))PYSZOTA!!!!!a po plaży latały jakies wsciekle charty:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[IMG]http://img238.imageshack.us/img238/5093/chartgh2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']Widzę, że wielu jes ciekawych Włoskiej sędziny.
Przyznam, że sama zgłosiłam z ciekawości, każdy pies w innym typie... ciekawe co sie Pani sędzinie spodoba...[/quote]

a sredniaki sedziuje Wegierka - tez jestem ciekawa co wykombinuje :roll:

Link to comment
Share on other sites

BĘDZIN:

[b] Sznaucer Miniaturowy Biały[/b]
355 BORYS Krystal Saga Młodzieży
356 MITIS Czar z Dębowej Góry Otwarta
357 MERVAR`S HEAVENSENT AT GAMBLER Otwarta
358 ARIA Crystal Saga Championów

[b] Sznaucer Miniaturowy Czarno-srebrny[/b]
359 DIVES Czar z Dębowej Góry Młodzieży
360 FACILIS -FIL Planeta Saturn Młodzieży
361 FLAMINGO Planeta Saturn Młodzieży
362 MACBETH z Sardanu Młodzieży
363 Sasquehanna (FCI) VIGO Młodzieży
364 ESZTEN Planeta Saturn Pośrednia
365 FUNNY FACE z Artova Pośrednia
366 GANG Leksaland Pośrednia
367 PONTIAC Grasant FCI Otwarta
368 WEKTOR Dyas Championów
369 A-MATINKA Primus Inter Pares Pośrednia
370 ESTERKA Planeta Saturn Pośrednia
371 GAMA Laksaland Pośrednia

[b] Sznaucer Miniaturowy Czarny[/b]
372 DELECTO Czar z Dębowej Góry Młodzieży
373 HANDSOME BLACK z Gniazda Złotych Lwów Pośrednia
374 LIDER Dyas Pośrednia
375 A'ABALTA MESSUA GRAND Hajan Polonia FCI Szczeniąt
376 AMIRA Gerowith Młodzieży
377 IZOLDA z Gniazda Złotych Lwów Pośrednia
378 LADY DI Dyas Pośrednia
379 TIARA Czar z Dębowej Góry Otwarta

[b] Sznaucer Miniaturowy Pieprz i Sól[/b]
380 JACKER GRAND Hajan Polonia FCI Szczeniąt
381 ARTO Almanis Pośrednia
382 EDISON Dag-Aleksja Pośrednia
383 ADONIS ARES Laryland Championów
384 GRAND GRIMM Hajan Championów
385 LARY z Miasta Piastów Weteranów
386 FENOMEN WDZIĘKU Piwowar Młodzieży
387 EMILLY Dag-Aleksja Pośrednia
388 ZONTANA KIWI Northumberland Pośrednia
389 DAG Dogmar Otwarta
390 ELINA od Wortmanów Otwarta
391 SHARON NORTHUMBERLAND Championów

[b] Sznaucer Olbrzym Czarny[/b]
392 YEMEN z Tartaku Pośrednia
393 VERTUS z Tartaku Otwarta
394 ISHTA GRAND Hajan Polonia Młodzieży
395 POLA Replika Pośrednia
396 OFRA z Tartaku Otwarta
397 UNIKA z Tartaku Championów

[b] Sznaucer Średni Pieprz i Sól[/b]
398 CORNEL Zielona Hajda Młodzieży
399 SEN-ZHERMEN OLIGARH Młodzieży
400 URWIS Wesoły Brodacz Młodzieży
401 TOP TARGET FANDORIN Pośrednia
402 ABIS od Kieliszka Otwarta
403 PROMPT PANTHER ze Zahrabske Championów
404 LANCELOT Zbójecka Saga Weteranów
405 KATAHDIN SILVER GULL Pośrednia
406 IRMA Zbójecka Saga Otwarta
407 TOLERANT TESSIE ze Zaharabske Championów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']a w ogole to ten Bedzin to jest GDZIE????:o :o :o Elitesse odpal gg!!![/quote]

patrząc z Olsztyna to dokładnie na drugim końcu Polski ;)

Elitesse na początku wszystkie sznaucery miała sedziować Wegierka. Na pierwszej partii ulotek rozdawanych chyba jeszcze z poczatkiem roku była Wegierka na wszystkie sznaucery i potem nagle sie okazało ż eminiaturki sedziuje Pani Corsini. Ciekawe co to za osobistość...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:evil_lol: Corsini=Crystyna Orsini :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
hahahaahahhaa no wlasnie chcialam napisac ze ma bardzo ladne nazwisko:)))))))))))))))jak to na drugim koncu to chyba z Ania nie przyjedziemy turystycznie, aczkolwiek w gdyni bylo super:)))))))))pomyslimy:)))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Marisiu DOPRAWDY!:))mam raptem 4 sznaucerki i to bardzo krotko je mam, a w tej chwili mam [B]17[/B] CACiBów:))))))))z czego połowa z Polski:)))))))))))
[/QUOTE]
No przecież piszę: [SIZE="5"][COLOR="Red"][B]DOPRADY[/B][/COLOR][/SIZE] to robi wrażenie :evil_lol:
[quote name='orsini']
sznaucerki z MOIM przydomkiem w tej chwili zdobyly [B]5 [/B]CACiBów z czego 3 z Polski,
[/QUOTE]
i 2 z Mołdawii :evil_lol:
[quote name='orsini']
chyba niezly rezultat prawda,
[/QUOTE]
[COLOR="#ff0000"][SIZE="4"][B]PRAWDA[/B][/SIZE][/COLOR]:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
[quote name='orsini']
zwlaszcza ze sa mlodziutkie i biegaja w klasie posredniej:)))))))))))))nie pisze o cwc, bo te wiadomo, ze bardzo prosto zdobyc wystarczy raptem klase wygrac:diabloti: :diabloti: :diabloti: pozostale 12 CACiBow to 2 suczki z kenneli: Cieknąca Broda i Vis a Vis. Hihihihihi jesczze masz jakies wątpliwości???
[/QUOTE]
Nie nie mam :shake: :shake: – jestem pod [COLOR="Red"][SIZE="4"][B]ogromnym[/B][/SIZE][/COLOR] wrażeniem :evil_lol: :evil_lol:
[quote name='orsini']
Aha WSZYSTKIE CACIBy zdobyl hendler- JA, zeby zaraz nie bylo krzyku, ze kto inny wystawial:)))a wiec JA wystawialam na tych wszystkich wystawkach:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]
A kto tu najwięcej krzyczy :niewiem: :candle: :candle:

:grins: :grins: :grins:

A ponieważ nareszcie zrobiło się chłodno :scared: do ogrodu poobrywać przekwitłe róże :lol:

Link to comment
Share on other sites

Marisiu tak sie smiejesz z tej Moldawii, a czy Ty czasem sie nie wybieralas swego czasu na Ukraine???do Lwowa???:)))))))napewno mialas psa zgloszonego, nie wiem czy dotarlas tam, wiem napewno ze tam konkurencja w takim Lwowie to jeszcze mniejesza niz w Moldawii, ale jak to w jakiejs ksiazce napisali u innych widzisz drzazge, a u siebie belki NIE:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Marisiu tak sie smiejesz z tej Moldawii, a czy Ty czasem sie nie wybieralas swego czasu na Ukraine???do Lwowa???:)))))))napewno mialas psa zgloszonego, nie wiem czy dotarlas tam, wiem napewno ze tam konkurencja w takim Lwowie to jeszcze mniejesza niz w Moldawii, ale jak to w jakiejs ksiazce napisali u innych widzisz drzazge, a u siebie belki NIE:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

Masz błędne informacje :eviltong: - owszem zapraszała mnie tam tamtejsza hodowczyni, ale termin mi nie odpowiadał i nie zgłosiłam tam Wektorka, w tym czasie tylko on wchodził w grę. No i nie porównuj Lwowa z Mołdawią. Lwów od mojego domku jest ok. 400km, więc trochę bliżej :cool3: .

Oj [B]orsini [/B]– je się nie śmieję z Twoich osiągnięć i uważam, że masz [U]naprawdę ładne psy[/U], ale doprawdy wkurza mnie to, że nie odróżniasz żartu od mało sympatycznej ironii skierowanej do niektórych osób, które ośmielają się pochwalić swoimi sukcesami. Ja oczywiście w stosunku do Twojej osoby stosuję podobną metodę dyskusji z premedytacją :evil_lol: . Nawet, jeśli ktoś Twoje krytyczne uwagi obraca w żart, to pamiętaj, że jest to mało sympatyczne :nono: . Jak widać Ciebie również mój sarkazm dotknął, skoro się wzbudziłaś i na moje żartobliwo - ironiczne powątpiewania zaczęłaś sypać swoimi sukcesami :lol: . W pewnym sensie to, jaki trafi nam się pies – czy będzie to wybitna gwiazda, czy poprawny przedstawiciel rasy – jest przypadkiem (wystarczy pośledzić w necie, jak niektórzy hodowcy pozbywają się swoich dorosłych psów, gdy nie spełnią ich oczekiwań :shake: ) i po jakiego czorta chcesz odbierać innym posiadaczom piesków przyjemność wystawiania i zdobywania chociażby i tych najmniejszych sukcesów :niewiem: . Już nie pamiętam, jak to było, ale Mołdawię wytknęłam Ci na pewno w odpowiedzi na jakiś kolejny złośliwy post z Twojej strony :shake: .

Link to comment
Share on other sites

Marisiu a mnie wqrza jak to niektorzy nawet z wlasnej porazki potrafia zrobic swoj sukces. A czemu mam nie porownywac Lwowa do Moldawii????takie samo elitarne show a ze blizej ???no to co?????ale konkurencja jeszcze mniejsza:)))))a z Moldawii nie wszyscy wracaja z championatem:)))))))za to wszyscy jada na pewniaka:)))a potem ZONK:))))))i to jest najsmieszniejsze z tego wszystkiego:)))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']A ja Was zapraszam na moja stronkę do działu News.
Bo sie strasznie napracowałam i oczekuje uznania ;) :eviltong: ;) :eviltong: ;) :eviltong:[/quote]Napracowałaś sie strasznie ,że też twoja klawiatura to wytrzymała :lol:.
Moje uznanie:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:

Link to comment
Share on other sites

Vrh ( M ) 6 šteniatok (3 sučky a 3 psíci) info o šteniatkach dátum: 10.10.2005 otec: ICH. Jackpot in Vegas Rezlark matka: CH. Barbebo Black Nelor -------------------------------------------------------------------------------- czyli juz jest w mlodziezy, kiedy zobaczymy Makbeta na ringach?:)))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']
Oj [B]orsini [/B]– je się nie śmieję z Twoich osiągnięć i uważam, że masz [U]naprawdę ładne psy[/U], ale doprawdy wkurza mnie to, że nie odróżniasz żartu od mało sympatycznej ironii skierowanej do niektórych osób, :shake: .[/quote]
Ja co prawda nie Orsini, ale śledząc różne Twoje wypowiedzi ośmielam sie stwierdzić , ze masz "specyficzne" poczucie humoru, a "swoją sympatyczną ironię" potrafisz zauważyć jedynie sama.


[quote name='osini']czyli juz jest w mlodziezy, kiedy zobaczymy Makbeta na ringach?:smile:)))))).[/quote]

[B]BĘDZIN[/B]:

[B]Sznaucer Miniaturowy Czarno-srebrny[/B]
359 DIVES Czar z Dębowej Góry Młodzieży
360 FACILIS -FIL Planeta Saturn Młodzieży
361 FLAMINGO Planeta Saturn Młodzieży
362 [B]MACBETH z Sardanu Młodzieży[/B]
363 Sasquehanna (FCI) VIGO Młodzieży

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.'][B]BĘDZIN[/B]:

[B]Sznaucer Miniaturowy Czarno-srebrny[/B]
359 DIVES Czar z Dębowej Góry Młodzieży
360 FACILIS -FIL Planeta Saturn Młodzieży
361 FLAMINGO Planeta Saturn Młodzieży
362 [B]MACBETH z Sardanu Młodzieży[/B]
363 Sasquehanna (FCI) VIGO Młodzieży[/quote]
aaaa to kolejne cz-sr :))))))aha to juz wszystko wiem, myslalam, ze moze czarny psiak

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...