Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Romas']ofkors ,ze nie :evil_lol: wtedy bede juz jedna noga w Bieszczadach :multi:[/quote]

No, my też będziemy jedną nogą w Górach Stołowych, ale drugą jeszcze na zawodach ;) . Wyjeżdżamy w niedzielę :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']No, my też będziemy jedną nogą w Górach Stołowych, ale drugą jeszcze na zawodach ;) . Wyjeżdżamy w niedzielę :multi:[/quote]

uwielbiam gory Stolowe :loveu: chyba nie ma miesca gdzie bym tam nie byla hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']No nareszcie zgłosiłyście się na zawody :eviltong: Super! My też będziemy. A o detki się nie martw - Atos zgarnie wszystkie :diabloti: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Hahahaha nio wreszcie sie zglosilysmy, mialam byc juz w Bialym, ale zeszlo mi sie z egzaminem i wpisem. Hiehie to bedziemy sie musialy podzielic tymi detkami, chociaz chetnie Ci je odstapie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']uwielbiam gory Stolowe :loveu: chyba nie ma miesca gdzie bym tam nie byla hihi[/quote]

Ja też kilka razy już je zwiedzałam i bardzo miło wspominam (nawet przeciskanie się z wielkimi plecakami przez Szczeliniec :crazyeye: ) Teraz jednak jedziemy na obóz agilitowy, więc nie wiem, czy będziemy mieli czas i siłę na wędrówki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']nic nie wiem, zreszta mnie sedziuje kto inny:loveu: :multi: :multi: :multi:[/quote]

Mnie tez ten ktoś inny sędziuje.
A tak zapytałam, że może ktos cos wie , Ja bardzo ciekawa jestem co się wydarzy na tym ringu ...

A u nas dzisiaj pryzjemnie, wiaterek delikatny i słoneczko, a w sklepie chłodno :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']a ja jade sie posmiac:)))))))i sie napic, a trzezwiec moge caly tydzien bo od razu zostaje w Wawie na szkolenie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

ty alkoholiku ! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No jasne, a moj namiocik wystawowy bede targala taki kawal :eviltong: , no i kolezanke zabieram po drodze, a i miejsce do parkowania mam rewelka, bo my po drugiej stronie ulicy trenujemy agility, wiec sie juz umowilismy, ze tam samochody zostawimy :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...