Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Kurcze jak tak sie wszystkim ładuje DGM to sie nie dziwie ze nikogo nie ma.

Ja własnie wóciłam do Kraka i żal mi było wyjeżdzac od kolezanki :) i jej sznauciów!
Ale juz niedługo sie znowu zobacyzmy :)

A teraz ide strzyc psice :)

Link to comment
Share on other sites

Oj Orsini ;):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Kolezanke Joasie to ja mam ale w Siemianowicach o ile czegos znowu nie poplątałam, bo ten Ślask to okropny jest.
A tam gdzie byłam mam conajmniej 3 kolezanki w tej miejscowosci. Więc pudło, szukaj dalej ;)

Link to comment
Share on other sites

No na to wygląda ;)
A ja wygrałam w ramach premii wypisywanie dokumentacji porajdowej i juz mi ręka odpada...
A gdzie jeszcze psice na jutro wyszykowac... Całe szczescie ze wiekszosc była odpicowana na Kraków to wiele nie zarosły :D

Link to comment
Share on other sites

moja cora Abi - [B]Alba Astra Elitesse[/B] :loveu: dzis w Warszawie wywalczyla sobie [B]CWC, CACIB, NSwR i Zwyciestwo Rasy[/B] :multi: :multi: :multi:
czyli do Championatu brakuje jej teraz juz tylko malego CWC za kilka miesiecy :)
:laola: :laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']moja cora Abi - [B]Alba Astra Elitesse[/B] :loveu: dzis w Warszawie wywalczyla sobie [B]CWC, CACIB, NSwR i Zwyciestwo Rasy[/B] :multi: :multi: :multi:
czyli do Championatu brakuje jej teraz juz tylko malego CWC za kilka miesiecy :)
:laola: :laola:[/QUOTE]

[COLOR="Magenta"][COLOR="#ff00ff"][B][SIZE="4"][U]OGROMNIASTE GRATULACJE !!![/U][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR] - zuch dziewczyna dołożyła chłopakom :lol: :lol: :lol:

[CENTER]:BIG: :klacz: :klacz: :klacz: :smilecol: :klacz: :klacz: :klacz: :BIG:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...