Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Wysuwając wnioski proponuję prywatne wojny typu: "A ty to zrobiłaś coś" prowadzić na priv, a nie na forum. Zauważyłem [aczkolwiek nie jestem tu długo], ze co poniektórzy lubią robić aferę o głupią rzecz, a w dodatku, która dotyczy tylko jej i jakiejś innej osoby angażując w to wszystkich użytkowników forum i dzieląc je na dwa fornty, które będą sobie dogryzać a każdym kroku.

Wybaczcie, ale wyciąganie brudów i kłócenie się o sprawy prywatne na publicznym forum jest dla mnie brzydko mówiąc poje*ane. To tak jakbym ja się tu kłócił np z moją ciocią, babcia, czy z kimś tam, bo akurat się tutaj spotkaliśmy, jakbyśmy tego nie mogli zrobić na żywo, przez telefon, e-mail'owo, przez jakiś komunikator or sth.

Zastanócie sie czasem, bo czytanie prywatnych kłótni nie należy do zainsteresowań wielu forumowiczów [już nie mówię o sobie, bo przecież jestem nowy i nie powinienem wprowadzać swoich porzadków ;)]

No to tyle, jakbyście coś chcieli tylko DO MNIE, a nie do wszystkich to wystarczy kliknąć na mój nick, a później na "Wyślij prywatną wiadomość (PM)".

Pozdrówka dla WSZYSTKICH


...i strasznie żałuję, że nie jestem tutaj moderatorem :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='florance']a to co? rozmnażają się w sposób niekontrolowany:o

[URL="http://www.allegro.pl/item93211598_sznaucery_srednie_pieprz_i_sol_rodowodowe.html"]http://www.allegro.pl/item93211598_sznaucery_srednie_pieprz_i_sol_rodowodowe.html[/URL][/quote]
nie wiem czy dobrze mysle ale chyba znam te suczki ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][FONT=Verdana]Ankor Kurazh Bombastik[/FONT]

[FONT=Verdana]Młodzieżowy Champion Rosji[/FONT]
[FONT=Verdana]Champion Rosji[/FONT]
[FONT=Verdana]Grand Champion Rosji[/FONT]

a Gagatkach kryta byla polska suka a w Grand Sen przywieziona z Rosji[/QUOTE]
Dzięki Elitesse,właściciel nowego szczeniaczka będzie Ci wdzięczny!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

no to ja sobie pozwolę przekopiować moje pytanka z innego wątku
[QUOTE]a ja się zapatrzyłam na wystawie...i tak jak parę postów wcześniej pisałam że nie mam zamiaru trymować swojej 14-letniej olbrzymki, tak zmieniłam zdanie :smile:
wczoraj zrobiłam 1/4 psa(najpierw dosłownie wyczesywałam trymerem a potem skubałam), dzisiaj na spacerze było widac z jakim skutkiem:eviltong: łyse ciałko prześwituje spod pojedynczych włosów, to chyba dobrze, co?
Mam taki stary czeski trymer, nie rozróżniam do czego, ale bardziej chyba podszerstek wychodzi.
Chciałabym kupić Marsy - czy model 330 i 326 się uzupełniają i sa na sznaucera w sam raz?
No i chyba przemyślę i zaszaleję z coat kingiem, tym 20ostrzy co 1,5mm.
Ach...byłam zadowolona bo przy 1,5 godzinnym skubaniu nie zdrętwiała mi ręka(dłoń) a np nawet podczas snu drętwieje.[/QUOTE]
gdzieś już pewnie było, ale przy haśle trymer wyskakują ciągle trixie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']I uwierz mi duzo sie o Tobie mówiło w Lesznie, bardzo duzo! I o twoich planach co do krycia. Tak to juz jest, w tym małym świecie ze wszyscy o wszystkim wiedza.[/quote]
[quote name='Agatka']I uwierz mi duzo sie o Tobie mówiło w Lesznie, bardzo duzo! I o twoich planach co do krycia. Tak to juz jest, w tym małym świecie ze wszyscy o wszystkim wiedza.[/quote]

hmmm ciekawe CO sie mowilo, bo KTO to ja juz wiem!!!:diabloti: :diabloti: :diabloti: zreszta TE SAME osoby co zwykle-norma.
a co do kryc????hmmm nie wiedzialam, ze majac raptem 2 suki hodowlane kogos moga interesowac moje skromne plany hodowlane!!!no coz widocznie tak jest. Wiec moze ja Wam napisze moje te plany i skonczy sie Wam temat do plotek?
a wiec majac az 2 suki hodowlane planowalam w tym roku az 2 mioty.
1. Fufa (Santina) - na krycie jej zdecydowalam sie nie pamietam dokladnie kiedy: koniec grudnia 2005 albo poczatek stycznia 2006 i to sie NIE zmienilo. Kryje ja psem REPITITION'S LIFE oF CRIME. wIDZIALAM TEGO PSA I mi sie zaj... podoba!Jest krociusienki, malutki, ma super szyje, glowe,kolor-moge wymieniac wiecej, ale po co skoro dla coniektorych i ten pies i moja suka tez sa paskudne, wiec sobie daruje. Wazne ze mi sie podoba tak jak juz napisalam. I bardzo, bardzo sie ciesze, ze jest taki psiak w Polsce!!!!
2.Fantasy(Mafia)- to chyba o tej slynnej suczce w takim razie mowila pani Anna, bo to z nia bylam umowiona na krycie innym psem. Zmienilam zdanie po Legionowie-dlaczego?to jest nieistotne!rzeczywiscie nie poinformowalam o tym wlasciciela niedoszlego reproduktora, bo za bardzo nie wiedzialam jak to zrobic, bo sie z ta osoba klocic nie chcialam!klamac nie umiem , a za prawde by sie obrazila ta osoba, wiec nic nie mowilam. I nawet myslalam, ze to o Mafii ta pani tak mowila, ale jeden maly szczegol-akurat z ta suka sie nie wybieralam nigdzie, bo ja krylam w domu Wiktorem. Suke inseminowalam i z tego "krycia" wyszlo jedno szczeniatko. Ale wazne ze jest cale i zdrowe, a Mafia jest swietna mama. po tym kryciu zrazilam sie totalnie do inseminacji-drugi raz i drugi raz 1 szczeniatko!nie wiem co zle robimy-nieistotne!rureczki odpadaja na przyszlosc. Szczeniatko jest wesole, ma ladna glowke a nawet ma zostawiony ogonek:lol: :lol: :lol: , a wiecej o nim to za wczesnie zeby mowic. Zdjec nie zamierzam wklejac ani teraz ani w przyszlosci bo mam dosc tej obludy,ze wszyscy sie beda zachwycac, a za plecami ze paskud itd.
no to tyle:)))
znajdzcie sobie teraz inny powod do plotek w takim razie, bo krycia moich 2 suk juz tajemnica zadna nie sa:diabloti: :diabloti: :diabloti: .
Milego wieczoru zycze wszystkim!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bluerat']no to ja sobie pozwolę przekopiować moje pytanka z innego wątku

gdzieś już pewnie było, ale przy haśle trymer wyskakują ciągle trixie...[/quote]

ja mam marsa 330 i marsowe grabki - ze swojej strony jestem zadowolona
326 mam w planach ale ciagle jakies wydatki mi wskakuja :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Suke inseminowalam i z tego "krycia" wyszlo jedno szczeniatko.[/quote]

a o co chodzi z tym inseminowaniem? :oops: czemu to robiłaś jak i pies i sunia w domu u Ciebie są? miało to dać jakieś super efekty? :niewiem: :oops:

no i nie kłócić się tu już :nono:

kurcze biedne te średniaczki - mam nadzieję, że znajdą dobre domy i nie będą się już kryły w niekontrolowany sposób w tym kojcu :crazyeye: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

czemu inseminacja? bo TAK, a czemu to nie zamierzam sie tlumaczyc na forum, bo nie! tak jak pisalam mam dosc tej obludy!a zaraz coniektorzy sobie dopisza jakas historyjke to moze od razy wspolnie wymyslmy jakas?
moze ze np. suka ma pochwe w ksztalcie ślimaczka a pies ma prącie w zaniku i sie nie dalo naturalnie? no chyba ze masz lepsza historyjke to mozemy ja przyjac za prwadziwa-mam to juz w nosie!:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

jezuuuuuuuu ja nie chciałam, żebyś to odebrała jako czepialstwo - tylko z niewiedzy pytałam bo sie nie znam czemu się takie cuda robi :roll: więcej nie zapytam :placz:

a Twoje zdenerwowanie o te plotki jak najbardziej rozumiem bo każdy by sie wkurzył jakby się dowiedział o takim czymś i o niekłóceniu się było do wszystkich :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote]jezuuuuuuuu ja nie chciałam, żebyś to odebrała jako czepialstwo - tylko z niewiedzy pytałam bo sie nie znam czemu się takie cuda robi więcej nie zapytam[/quote]Inseminacja to pobranie nasienia od psa i "wszczepienie" go suce, według teorii powinno się unikać chorób, a szczenięta łatwiejsze do przewidzenia, bo nasienie byłoby zbadane. Na jakiej zasadzie to się odbywa nie wiem, jak coś pokręciłem to mnie poprawcie.
I w ogóle pierwszy raz spotykam się z inseminacją u psów, ale cóż za mało jeszcze wiem ;)

btw, związek w Łodzi mnie olał, dodzwonić się do nich nie mogę, uj z tym, a tymczasem:
[url=http://allegro.pl/item94471316_buldog_amerykanski_pies_i_suka_para_bcm_od_1zl.html]http://allegro.pl/item94471316_buldog_amerykanski_pies_i_suka_para_bcm_od_1zl.html[/url]
[url=http://allegro.pl/item94842488_siberian_husky_suczka_z_rodowodem_bcm.html]http://allegro.pl/item94842488_siberian_husky_suczka_z_rodowodem_bcm.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Orsini czy p.Krysiu :razz: nie potrafi jednak p.przejść obojętnie obok,śmiem twierdzić że całą tą aferę rozkręca właśnie pani:angryy: A rak notabene to właśnie Fufa mi się podoba,a temat z Leszna pozostawie bez komentarza,nie chce mi się już gadać na ten temat,w nosie mam czym p.będzie kryć i kiedy.Naprawdę myślałam że to forum stworzono po to aby wymieniać się poglądami,na temat sznaucerów,a nie chwalić tylko swoje psy,oraz opiewać TYLKO SWOJE SUKCESY!!!!!!!!!Każdy który ma inne zdanie jest tu traktowany jak zło konieczne,i zauważyłam też że występuje tu zjawisko TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI!!!!! (nie mówię tego o wszystkich) opluwa się tu psy które nie daj boże wygrały z waszymi i nie umiecie spojrzeć na przegraną obiektywnie,w nosie mam czy komuś się podoba mój pies,czy nie,on nawet nie musi wygrywać,kochamy go a on nas,i to w zupełności nam wystarcza:multi: .Nie będę p.więcej niepokoić swoją obecnością,bo po tym co napisałam ,znowu będzie do mnie p.mieć pretensje,a wydawało mi się że można czasami porozmawiać szczerze i otwarcie,ale to chyba nie z panią ani z p.koleżanką Kasią,ostrzegam nowi zastanówcie się zanim cokolwiek napiszecie:mad: :mad: :mad: :mad: BO TU PRAWDA NIE JEST MILE WIDZIANA,Marisiu dziwię się żę się tu udzielasz:shake: nie pasujesz tutaj:shake: :shake: :shake: A na koniec dziękuje za gratulacje,Orsini.....!??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...