Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='GUCIA']A ja oglądam gazetki ''kwietnik'' i tam piękne lato aż miło:lol: :lol: :lol: :lol:
raczej nie patrze co za oknem bo aspiryna na dniach ma rodzić i cała uwaga skierowana jest na niej.[/quote]

my kilka dni temu dostalismy ot tescia kartke swiateczna z .... Barbados !! ehh jaka tam cudna plaza i jaka niebieska woda !! :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Madziorko to posłanko jest Rogza, tylko jest strasznie drogie, bo koszyuje około 300- 400 zł [/QUOTE]

:stupid: :eek2:

U nas też pada:mad: Ja mam już szczerze dosyć tego śniegu i tej goopiej zimy !!!:angryy:

A dzisiaj mi się śniło, że mama chciała kupić boksera. Pfff... szkoda, że jak sie obudziłam to juz nie była taka chętna = 'chyba sobie żartujesz! nigdy więcej żadnego psa !':roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pasavera']hi hi :lol: Dobrze, że przynajmniej na jednym jest :diabloti:[/quote]

ano dobrze :multi:

u moich rodzicow tez 2 kompy a jeden znetowiony wiec wpadli na pomysl ze zrobia sobie siec bezprzewodowa i do miesiaca kombinuja i im nie wychodzi hihi juz 3 informatykow sie z tym meczylo :evil_lol: co rusz sie okazuje ze to nie taki jest sprzet kupiony jak trzeba .. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GUCIA']A ja oglądam gazetki ''kwietnik'' i tam piękne lato aż miło:lol: :lol: :lol: :lol:
raczej nie patrze co za oknem bo aspiryna na dniach ma rodzić i cała uwaga skierowana jest na niej.[/quote]
a ja ogladam ksiazke o Egipcie:)))
tam dopiero lato:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"PUENTA imszar"']Sorrka Madziorka, ale ja w nie w temacie.Czy Wy dziewczyny zaczynacie ćwiczyć obedience i macie plany na zawody, bo tak zrozumiałam :p[/QUOTE]
wiesz plany zawsze można mieć, a co z nich wyniknie to się okaże:) a co do obecience to owszem ćwiczymy sobie z Deniskiem, ale nie chodzimy na żadne zajęcia tylko samodzielnie pracujemy:) i chyba nie najgorzej nam idzie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']wiesz plany zawsze można mieć, a co z nich wyniknie to się okaże:) a co do obecience to owszem ćwiczymy sobie z Deniskiem, ale nie chodzimy na żadne zajęcia tylko samodzielnie pracujemy:) i chyba nie najgorzej nam idzie:)[/quote]
oo...to fajnie, że macie zajęcie.Życzę szczęścia ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...