Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Aga ale tak jest wszedzie. Ostatnio kumpelka z wrocka przez pol roku szukala mieszkania do wynajecia, tylko dlatego ze ma psa.... nie mowiac o dziewczynie z w-wy z dwoma kotami, gdyby nie dziewczyny z kociego foruma to do tej pory by szukala i nie znalazla :roll:

teraz CACIB-a zgarnela taka mafinowo-floydowa sunka z otwartej :loveu:

[quote]o wlasnie !!! oddawaj !!! a sobie szczeniatko zostaw [/quote]

wlasnie !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']jeszcze tu zapytam - ma ktos z was moze wzor umowy jaka moglabym podpisac z chetnym na szczenieta po mojej Zadrze ? bo facet chce miec koniecznie jakis papier ze maluszki beda zaklepane dla niego[/quote]

I gość chce całyt miot ?? To na pewno na zupkę chinska :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']eee nie przesadzajcie u nas po 6stej bylo moze ze 6stopni mrozu, bo mi smarki w nosie nie zamarzaly-one zamarzaja w okolicy 10stopni mrozu:))
wczoraj to bylo zimno, ale dzis jest ok:mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Od Syberii ida mrozy 35 stopni to na pierwszy rzut Orsini Ciebie zamrozi.
I bedziesz mogła sie pochwalić , ze u Was sa takie mrozy , ze przymarza cap do kozy ;)

Link to comment
Share on other sites

A wracająć do wczorajszej Waszej dyskusji o mieszniach to mam pytanie do Orsini.
O ile sie nie myle to Twój szczeniak , który wyjechał do USA został tam ojcem 8 szczeniat . Czy wiesz jaki kolor miała szczesliwa mama i jakie kolorystycvznie wyszły ich dzieci ???
Tylko prosze nie czepiaj sie szczegołów , jeżeli cos mi sie pomięszało ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...