Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Witam po dlugiej przerwie. W góry wybyłam to niestety mnie nie było :)
Zgłoszone na wystawe w WARSZAWIE, co z tego wyniknie zobaczymy, kto przyjeżdża? (przepraszam, że pytam ponownie, ale po tej przerwie już nic nie pamiętam) :lol: .
Ogolnie pozdrawiam sznauceromaniaków, [B]czy ktoś mi może skrócić co się[/B] [B]tu działo przez[/B] [B]miesiąc?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich...

Korzystając z okazji dostępu do komputera i netu(odpoczywam) chciałam pogratulować wszystkim wystawiającym pieski w tak piękny dzisiejszy dzień w Nowym Targu...

Pieski poszalały,pozdobywały co miały pozdobywać,a jeden nawet był w pierwszej finałowej piątce na BOG,ale niech już właścicielka sama się chwali...

Mi przypadł wielki zaszczyt wystawienia pieska (na 5 minut poproszono mnie o to przed wejściem na ring ;))znajomej hodowczyni...

Nie ukrywam,że fajnie komuś wystawia się,bo mnie nerwów:lol:

Zdjęć jest jak zawsze mnóstwo,ale to musi mi dostęp do netu pozwolić je pozmniejszać i obrobić.

Chyba najlepsza wystawka,na jakiej byłam.Teraz wiem,że sędzia Mania zostanie moim ulubionym sędzię,świetny facet!!:lol:
Za to asystent P.Manii,który głównie oceniał psiaki...Hmmm....Jeszcze nie spotkałam tak dobrego "dentysty"...Psom nawet do gardła zaglądał,a P1 i P2,to standardowo oglądał...Oceniał BARDZO dokładnie...

Uwaga na tego faceta z psami z brakami ;)

Dziękuję wszystkim,z którymi miałam przyjemność znów się spotkać,nowo poznanym hodowcom za cenne rady,a szczególnie P."Szaronce",która bardzo dużo pokazała i podpowiedziała o strzyżeniu i trymowaniu,jak również innych baaaardzo ciekawych sprawach,o których nie miałam pojęcia!

Gratulacje dla Pearl,Res,Efry za osiągnięcia...Wszystkich razem i każdemu z osobna.To był bardzo fajny dzień..Tego mi było trza!!!!

Do zobaczenia na kolejnych wystawach!

Pozdrawiam.Monika.

Link to comment
Share on other sites

Krysiu,ja niestety też się pogubiłam w wynikach,bo jak wpadam w trans,to niewiem kto i co zdobył:evil_lol:
Mogę powiedzieć,że BIS-a wygrał doberman...

Konkurencja niewielka była,więc każdy zawsze "coś" wygrał...:oops:

Mogę tylko powiedzieć(może nie oberwę ;)),że Martusia poszalała!Sędzia był zachwycony Kiwi,jej sierścią:multi:
Ma zepsuty komputer,więc póki co nie pojawi się szybko,ale byli też i inni stąd wystawcy,to napewno są bardziej w temacie..Ja ze strony rozmów sędziów mogę stwierdzić,że ocenianie dzisiejsze było BOSKIE!!;)

P.Mania jest The Best..Kawały życiowe,jakie opowiadał powaliły mnie z nóg,przesympatyczny facet:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']ale ja sie nie pytam o to "coś" tylko o zwyciezcow ras:)))czyli o BOBy[/quote]
Wiesz,troszkę głupio to zrobili,bo najpierw były BOG-i juniorów poszczególnych grup,a potem normalne..Dużo nagród,to i musieli je gdzieś umieścić..

To zdjęcie z BOG juniorów
[URL="http://www.nowytarg.jpg.pl/?257821,8490,221841"]http://www.nowytarg.jpg.pl/?257821,8490,221841[/URL]

Znalazłam na szybko BOG gr2
[URL="http://www.nowytarg.jpg.pl/?257821,8490,221898"]http://www.nowytarg.jpg.pl/?257821,8490,221898[/URL]

MAm nadzieję,że nie pomieszałam!!


STRASZNIE długo to trwało wszystko...Dwa razy "przelecieć"10 grup,to czas szybko ucieka...
Wystawa ok.18,15 się zakończyła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']ale ja sie nie pytam o to "coś" tylko o zwyciezcow ras:)))czyli o BOBy[/quote]
ale ja pytam o BEst of breed w sznaucerkach, a wiec Co konkretnie wygralo rase w sznaucerach miniaturowych czarno-srebrnych, pieprzakach , czarnych i bialych:))))
plizzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pink']Wacio :hmmmm:

:Cool!: :Cool!: :Cool!: :Cool!: :Cool!:

Mowili ze byla to najgorsza wystawa w tym sezonie, burdelos na kolkach i nic poza tym :shake:[/QUOTE]

Ale sezon się jeszcze nie zakończył :loveu: :loveu: :loveu:

[COLOR="Magenta"][SIZE="5"][FONT="Comic Sans MS"][B]BRAWO !!![/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[CENTER]:drink1: :BIG: :klacz: :klacz: :klacz: :BIG: :drink1: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Wacio BOB?????
to [B][SIZE=5][COLOR=red]GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/quote]

i Wacio i Tessi :)


[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6862/mnowytarg003kl0.jpg[/IMG]

synek Tess - Al Bundy CWC ale siadly nam baterie w aparacie i nie mamy fot :placz: :placz:



a jej cora Abi BOB w Radomiu :multi: :multi:

[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3294/mradom002lk7.jpg[/IMG]
normalnie bobowy weekend hehehe :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No wreszcie otworzyłam oczy !!!
Zaliczyliśmy wczoraj Radom. Mała wystawa bo tylko 2 i 3 grupy.
Nokia wygrała BIS weteranów (najśmieszniejsze w tym było to ,że byla jedynym weteranem na całej wystawie)Za to puchar dostała przeogromny.Nie ma to jak jak wyczucie przy zgłaszaniu psa na wystawę.
Dużą radość sprawiła Amcia( Ameryka Tostom)
Dostała MŁ. ZW. WYSTAWY ,po raz pierwszy wystawiana była w młodzieży 23 sierpnia skończyła 9 miesięcy.Pieprzaków nie było dużo,dostała też BOB.(sekretarz na karcie oceny zakreślił Naj. S.W Rasie i Naj. P.W Rasie.-dostała wszystko co się rusza)
Wygrała również BIS JUNIORÓW przy całkiem przyzwoitej stawce psów .
Tak jak na debiut w młodzieży to suczka i pancia są zadowolone.
Następny występ we Włocławku.
Pogoda była super ,trawka na ringach śliczna jak dywanik ,trochę bałaganu na BISACH, gastronomia w porządku (pyszna kaszanka z gryla - bez sensacji)
Dziękuję TOWARZYSZCE wyprawy do Radomia MARCIE:multi: :multi: :multi: za pomoc w wystawianiu dziewczynek ,bo bez JEJ pomocy bym się ukichała.

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję wspaniałych sukcesów na weekendowych wystawach :)

Troche wyników z Białegostoku:
Sznaucer miniaturowy biały
Psy
Klasa młodzieży
BLACK BEATLE'S YOSCHKA-SUPERGIRL -Zw. Mł. BOB

Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
Psy
Klasa otwarta
COPER z Centrum Europy - CWC, NPwR
Suki
Klasa młodzieży
Sasquehanna (FCI) VIVA - nb
Klasa otwarta
NIKOZJA Helloween - dosk.
Klasa championów
KORA z Centrum Europy -CWC, NSwR, BOB
Klasa weteranów
Kamrat KAWA MARAGO - dosk.

Sznaucer miniaturowy czarny
Psy
Klasa młodzieży
Made In Spain DEXTER - Zw. Mł. BOB
Suki
Klasa młodzieży
OPI Ankrys - Zw. Mł.
Klasa pośrednia
Pepalfa's NEW-NOBLE -CWC, NSwR
Klasa weteranów
BETTINA Ariba- dosk.

Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
Psy
Klasa szczeniąt
ACCORI Top Tangram FCI - wo
Klasa młodzieży
VERO VITALITY Aurifex - Zw. Mł.
Klasa otwarta
HIGH LIFE Corigentia -dosk. II
Orcus KENZO -CWC, NPwR, BOB
Suki
Klasa szczeniąt
ARABESKA Top Tangram FCI - wo
Klasa otwarta
Sasquehanna (FCI) WALERIANA - CWC, NSwR

Sznaucer olbrzym czarny
Psy
Klasa młodzieży
ARAS Pasala - Zw. Mł. BOB
Klasa weteranów
LORD Pigmej - dosk.
Suki
Klasa championów
Gloris CHRISTMAS FAIRY-TALE - CWC, NSwR

Sznaucer średni czarny
Psy
Klasa młodzieży
EMILIO Flavago - Zw. Mł.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj późnym wieczorem moje psiaki pogoniły mysz. Ponieważ było już ciemno, nie wiedziałam na ile skutecznie :roll:. Dopiero po porannym spacerku zdziwienie było moje wielkie, jak zamiast pędzić do domku, bo tam czekała na nie pełna micha, psiaki pognały na tyły domu :niewiem:, ponieważ były głuche na moje nawoływania, nie pozostało mi nic innego, jak podążyć za nimi. Na środku trawnika stał Wektor i wyraźnie coś mamlał w pysku a Tutek stał w pewnej odległości i bacznie się przyglądał :cool3: . Na moje ostre fe! Wektor wypuścił coś z pyska a tym czymś była nieżywa mysz :shock: . Wrócił skubany rano po wczorajszy łup :ghost_2: . Na szczęście mysz nie była nadgryziona łeeee :lol!: .
Jestem z miasta :lol: , ale wszystkie wakacje spędzałam, jako dziecko na wsi i kiedyś łapanie żabek i jaszczurek nie robiło na mnie wrażenia. Niestety z czasem się to zmieniło :roll: , ale musiałam się przemóc i złapać martwą mysz za ogon :shake: i z obrzydzeniem wyrzucić ją do śmietnika feeeee... .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...