Jump to content
Dogomania

Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda


jolkablaszczyk

Recommended Posts

ostatnio przyglądałam się rodowodowi Hiro.... i doznałam szoku..... oboje rodziców ma za dziadka tego samego psa..... przecież to niemalże chów wsoby... niby hodowla  z ZKwP a takie rzeczy.....  

swoją drogą nic dziwnego, że rasa ma takie problemy ze zdrowiem skoro hodowcy tak zawęząją pulę genetyczną i kryją np. popularnymi repami.... :(

kilka zdjec

 

DSC_0195.JPG

DSC_0138.JPG

DSC_0096.JPG

DSC_0085.JPG

DSC_0009.JPG

Link to comment
Share on other sites

Hiro ze swoim konikiem, którego ostatnio znlazłam na spacerze....

DSC_0304.JPG

tak ładnie umiem zwinąć jęzora jak ziemwam... :)

DSC_0188.JPG

 

ciepło jak cholera ale piłkę trzeba złapać... 

DSC_0102.JPG

Maszeńka moja kochana..

DSC_0012.JPG

Ale się zmachałem... musisz Matka tak daleko tę piłkę rzucać... :)

DSC_0126.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Aniu! :) Jutro co prawda bez piesełów ale wybieram sie ze znajomymi na jedną ze sławetniejszych norweskich górek - Preikestolen z tym, że zostajemy tam na noc... więc szykujcie się na sporą porcje zdjęć z ładnymi widokami :) ogólnie postaram się zrobić fotorelację z owej wycieczki... :) teraz mamy tu białe noce więc ciemno się nie robi praktycznie wcale, także zobaczymy co mi się uda napstrykać :)

tak było tam w ubieglym roku w kwietniu: 

DSC_0163.JPG

DSC_0161.JPG

DSC_0160.JPG

DSC_0158.JPG

DSC_0155.JPG

DSC_0151.JPG

DSC_0148.JPG

DSC_0089.JPG

DSC_0087.JPG

DSC_0086.JPG

DSC_0081.JPG

DSC_0072.JPG

DSC_0046.JPG

DSC_0045.JPG

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Ania :) napisał:

Ale już tych białych nocy nie zazdroszczę ... choć na pewno idzie się do tego przyzwyczaić. ;)

Tak, można się przyzwyczaić :) zamykasz oczy i masz ciemno :) a tak na poważnie to  trwa to na tyle długo i następuje na tyle powoli, że masz czas się do tego przyzwyczić... dzień się po prostu wydłuża jakby był z gumy :D szkoda, że zimą tak samo wydłuża się noc i mamy ciemno od 15 do 9 rano :D

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, jolkablaszczyk napisał:

Tak, można się przyzwyczaić :) zamykasz oczy i masz ciemno :) a tak na poważnie to  trwa to na tyle długo i następuje na tyle powoli, że masz czas się do tego przyzwyczić... dzień się po prostu wydłuża jakby był z gumy :D szkoda, że zimą tak samo wydłuża się noc i mamy ciemno od 15 do 9 rano :D

 

O ja Cię to zima jest przekichana :p to juz lepsze te białe noce :p 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...