Jump to content
Dogomania

Chesti

Members
 • Content Count

  325
 • Joined

 • Last visited

About Chesti

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Małopolska

Converted

 • Location
  Trzebinia

Recent Profile Visitors

1,708 profile views
 1. Chesti

  Edi - mój springerek ;)

  Bo nie węszył ;) Albo miał nochal zajęty przez inny ekscytujący zapach. Serio, polecam Wam książkę "Nosem psa" bo człowiekowi się wiele wyjaśnia po takiej lekturze :) Fota żebrającego Ediego bezbłędna :D
 2. Chesti

  Zaflegmiony Cień z gòr

  Ja tam poza "Grą o tron" nie oglądam seriali. Każdy się okazuje beznadziejny. Już nie mówiąc o polskich tasiemcach bo to już w ogóle jest dla mnie czysta abstrakcja ;) Za to nowego sezonu mojego kochanego GOTa to się doczekać nie mogę. Jakiś dobry film bym zobaczyła. Ktoś, coś? ;)
 3. Chesti

  Baron Madra Rua

  Pewnie, że się patrzy na wygląd. To tak jakby sobie wziąć faceta tylko ze względu na charakter... bez sensu ;P Ja na razie o przyszłym psie nie myślę. Mam nadzieję, że Sońka będzie z nami jeszcze dłuuuuugo :)
 4. Paulina, Tysia (sorki nie będę cytować bo by wywaliło posta na pół strony ;)) - ale gdzie ktoś napisał, że koty są głupsze od psów? ;) Psy są lepsze (dla mnie ;)) niż koty, tak napisałam ;P Z psami lepiej mi się porozumiewa, są bardziej przewidywalne, są chętne do współpracy, jeśli coś im nie pasuje czy dolega to są w stanie mi to przekazać, itepe, itede. Nie sądzę, żeby jakikolwiek pies ugryzł właściciela do krwi tylko dlatego, że ten nie nasypał mu chrupek do miski, a jaśniepan przecież właśnie sobie tego życzył (u mojego kota to norma i wierzcie mi - ja mu nie ulegam - to nie to, że on sobie mnie wychował). Koty nie są głupie, są wręcz cholernie inteligentne. Nie wiem czy inteligentniejsze od psów i chyba nikt tego nie wie. Zresztą nawet testy IQ u ludzi nie są w pełni miarodajne więc gdzie tu porównywać inteligencję dwóch zupełnie różnych gatunków ;) Co do odczytywania ludzkich uczuć przez zwierzaki to też nie wiem - cała moja trójca jest mocno empatyczna.
 5. Chesti

  Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda

  No to cho ;) Jolka ma teraz dużą chatę haha
 6. Chesti

  Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda

  A ja bym jechała. Tak z miesiąc mogłabym zostać :D
 7. Chesti

  Baron Madra Rua

  Hahaha :) Szalona ;D Przejdzie Ci jak zaczniesz gotować dla rodziny - gwarantuję. Serca mają bardzo przyzwoitą konsystencję :P Są mniej obrzydliwe niż np. mięcho z kurczaka. Serio :) Barf w takiej zmielonej formie ma jedną niepodważalną zaletę - pies zjada surowiznę w misce. A ja nie mielę, w zasadzie nawet rzadko kroję i ciągle muszę myć podłogi... życie ;)
 8. Chesti

  Baron Madra Rua

  Cudo :)
 9. Chesti

  Baron Madra Rua

  Mank to barf ;) W barfowaniu najbardziej mnie dobija rozmrażanie.
 10. Chesti

  Carmen i Maniek

  Oooo dziewczyna dla Edika ;) ;D Fajna ekipa. Też mam zestaw 2x pies + kot :)
 11. Chesti

  Tora & Lumpek i ich dwóch :D

  Bosssskie :)))
 12. Chesti

  Wątek "usługowy"

  Małopolska i Śląsk - mogę zrobić ładne zdjęcia psiaków/kociaków w potrzebie. Sesja za free lub za datek dla innych zwierzaków, dla mnie ewentualne koszty paliwa gdyby było daleko. Sprawa do dogadania.
 13. Piękna dziewczyna. Taka troszkę parsonkowa. Próbowaliście ogłosić ją tutaj? https://pl-pl.facebook.com/Jack-i-parson-russell-terrier-do-adopcji-Polska-574090736022367/ Sporo tam psiaków nawet mniej przypominających PRT Jakie wyglądają relacje suczki z innymi psami?
×