Jump to content
Dogomania

Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda


jolkablaszczyk

Recommended Posts

Ja na Preikestolen zwane też Pulpit Rock jestem drugi raz... a mieszkam niedaleko tego miejsca od blisko 4 lat, więc średnia wcale nie jest dobra. Kolega sobie odwiedza to miejsce kilkaaście razy w roku :) 

 

dzisiejsze pieseły w wersji przydomowo-ogródkowej :)

 

DSC_0360.JPG

DSC_0350.JPG

DSC_0147.JPG

DSC_0011.JPG

DSC_0002.JPG

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia i piesy super. A co do rodowodu psa - wspólni przodkowie to jeszcze nie inbred. Ja mam bardzo zimbredowaną sukę i tak pięknej i tak zdrowej dawno nie miałam. Imbred nie jest zły jeżeli hodowcy wiedzą co robią i na jakie egzemplarze imbredują. A Hiro też jest piękny i mam nadzieję, że zdrowy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Zdjęcia i piesy super. A co do rodowodu psa - wspólni przodkowie to jeszcze nie inbred. Ja mam bardzo zimbredowaną sukę i tak pięknej i tak zdrowej dawno nie miałam. Imbred nie jest zły jeżeli hodowcy wiedzą co robią i na jakie egzemplarze imbredują. A Hiro też jest piękny i mam nadzieję, że zdrowy.

w tej hodowli niestety duzo szczeniąt wychodzi z dysplazją... Hiro też nie omineło.

Link to comment
Share on other sites

Ja ze względu na to, że nie jestem mobilna to nie mam zbyt wiele mozliwości by gdzieś dalej coś pozwiedzać, więc od wielkiego dzwonu ze zajomymi sie gdzies zabiorę bo przeważnie wszyscy maj auta gazeciarskie czyli dwu-osobowe...  tym razem sie udało :)

 

kolejne kilka zdjęć dzisiejszych ogródkowych psiątek moich  :)

 

DSC_0412.JPG

DSC_0355.JPG

DSC_0338.JPG

DSC_0307.JPG

DSC_0301.JPG

DSC_0234.JPG

DSC_0198.JPG

DSC_0191.JPG

DSC_0186.JPG

DSC_0143.JPG

DSC_0132.JPG

DSC_0126.JPG

DSC_0123.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...