Jump to content
Dogomania

Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda


jolkablaszczyk

Recommended Posts

Tereny to województwo Kujawsko Pomorskie ok 35 km od Bydgoszczy. Blisko od mamy wioski do Żnina, Barcina, Lubostronia, czy Łabiszyna. Mamy wioseczka ma zaledwie kilkunastu mieszkańców w koło tylko pola, lasy i łąki. Klotyldowo to urokliwa malutka wioseczka, gdzie wszyscy sie znają, ma to wiadomo swoje plusy i minusy. Bardzo lubię tam mamę odwiedzać... tam czas trochę inaczej płynie.... mama ma mleko od szczęśliwych krów sąsiadów , i jajka od kur ktore całe dnie łażą po podwórkach. Mama z mleka sama robi masło i twaróg.... 

IMG_4996.jpg

IMG_5022.jpg

IMG_5026.jpg

IMG_5071.jpg

IMG_5098.jpg

IMG_5114.jpg

Link to comment
Share on other sites

miałam w Polsce taką koleżankę izę...... też psiara....  takie tam wspominnki .. 

IMG_4183.jpg

 

a tu dziewczyny nauczyły sie szukać jeżyn.... pieknie im to wychodziło.. :) 

IMG_4289.jpg

 

tęskni mi się za Nadią..... 

IMG_4006.jpg

 

a tu jeszcze link do małej galerii z jednego z wielu wypadów dogtrekkingowych.... eh... to były czasy..... 

Złoty Stok 2010 :)

Dogtrekking, Złoty Stok 2010

Link to comment
Share on other sites

Psinki cudowne , widać , ze były szczęśliwe

Okolice znam , byliśmy na wakacjach w Gąsawie , Komratowie , tam też jeździliśmy nad fajne jeziorko , ale nazwy nie pamiętam , lasy cudowne , tereny też .

 

edit.

Już wiem to było Jezioro Oćwieckie , sprawdziłam na mapce :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No to dzis kilka migawek z wycieczki na grecką wyspę Zakhyntos.... było to w 2011 roku...

ja oczywiście nastawiłam sie na robienie zdjeć przyrody okilicy i tamtejszych psów i kotów wystepujących w sporych ilościach....

na początek sunia która kręciła sie po całej okolicy... można ją bylo spotkać i na plaży i pod hotelami

fajan taka, przymilna :)

 

zakynthos 2011 163.jpg

zakynthos 2011 173.jpg

zakynthos 2011 175.jpg

zakynthos 2011 178.jpg

zakynthos 2011 168.jpg

zakynthos 2011 172.jpg

Link to comment
Share on other sites

Potem wypatrzyłam w jednym z gajów oliwnych prawie porzuconą sunię(prawie, dlatego, że czasem widać bylo że pies ma wlaną wode i jakieś dziwne resztki w misce, chyba, że inni jeszcze turyści ją dokarmiali) cały czas pobytu przychodziłyśmy z mamą do niej codziennie i podkarmiałyśmy bo ten kto ją tam uwiązał nie karmił jej zbyt często... makabra..... psinka bardzo pro-ludzka...  żal było patrzeć.....

 

 

 

zakynthos 2011 185.jpg

zakynthos 2011 1697.jpg

zakynthos 2011 1698.jpg

zakynthos 2011 1699.jpg

zakynthos 2011 1700.jpg

zakynthos 2011 1733.jpg

pporzerastane pazury...

zakynthos 2011 1738.jpg

zakynthos 2011 1739.jpg

zakynthos 2011 1740.jpg

zakynthos 2011 1760.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...