Jump to content
Dogomania

Nela zwana Perełką, pojechała do DS w Bielawie. Bądź szczęśliwa cudowna kruszynko!!!


Gabi79

Recommended Posts

Nie masz za co przepraszać Marudko, przecież wiadomo, że nikt nie siedzi na Dogo 24/dobę

 

Bardzo dziękujemy!!!

 

Poszło :) - na wątku i mailem. Niestety do poniedziałku będę bez dostępu do kompa, w razie potrzeby mój nr - 697028706.

Będę zaglądać do małej :)

Link to comment
Share on other sites

zastrzelić? chyba za takie plecenie ;)

w obliczu oblicza jednak  mocniej trzymam kciuki za .......... Ciebie :)

Będzie dobrze!

 

Gusiaczku, ja się nie nadaję na DT i tyle....

 

Poszło :) - na wątku i mailem. Niestety do poniedziałku będę bez dostępu do kompa, w razie potrzeby mój nr - 697028706.

Będę zaglądać do małej :)

 

Kochana jeszcze raz bardzo dziękuję, mamy zgodę na sterylkę z AS. Sterylka w czwartek

 

Gabuniu trzymaj się dzielnie i staraj się nie martwić na zapas:) :)

 

Dzięki Eluś, staram się, ale nie potrafię.

 

Układam sobie w głowie zły i dobry scenariusz, bardzo chcę, aby sprawdził się ten dobry

 

Zaglądam do Nelci,a tu się chyba dla niej domeczek szykuje :) Gabrysiu,trzymam za Was obie mocno kciuki! :)

 

Bogusiu, dziękuję!!!

 

Za każdym razem to samo, ogromny stres i lęk. I za każdym razem mam wrażenie, że tym razem jest ciężej, ale pewnie to tylko złudzenie.

Link to comment
Share on other sites

. ja też, póki co, pod wieloma względami :(

ale to zawsze może się zmienić ;)

 

U mnie ważne, żeby piesio kota nie atakował, ale Nelcia była w ciemno. Na szczęście okazała się aniołem!!!

 

Poprzednie sunie na BDT też było w ciemno, tyle, że koteczki Meli z nami jeszcze nie było.

 

Jednak, ja i TZ ogromnie przeżywamy to wszystko, co wiąże się z adopcją tymczasowiczki.

 

Słabo mi na samą myśl, że Grażynka w najbliższych dniach pojedzie na wizytę, a to dopiero początek ....

Link to comment
Share on other sites

No tak, ciotki pouciekały, bo mają dosyć mojego marudzenia!!!

 

Nic nie piszę o potencjalnym domku, bo czekam na wynik wizyty.

 

Ale ok. napiszę co nieco.

 

Państwo z 18lenim synem + piesek adoptowany  ze schroniska w Dzierżoniowie ponad 6 lat temu.

 

Piesio jest pupilem całej rodziny, ale to głównie przyjaciel syna.

 

Pani chce dać dom pieskowi bez nóżki lub bez oczka. Szukała kandydata od około roku, aż wreszcie zobaczyła Nelusię i już nie może o niej zapomnieć.

 

Państwo są świadomi, że pies potrzebuje czasu na aklimatyzację, że adopcja to zobowiązanie na kilkanaście lat.

 

Pani jest gotowa przyjechać ze swoim tatą po Nelusię pod koniec sierpnia, bo będzie miała 2 tygodnie urlopu.

 

Wizyta jutro 0 18-tej

Link to comment
Share on other sites

GAbrysiu:) będzie dobrze! domek zapowiada się rozsądny, z sercem.....

zrobiłaś tak wiele dla Nelusi- pamiętaj o tym ! byłaś jej bezpieczną przystanią, ale w nowej rodzinie też odnajdzie się szybko i nawet (wybacz) nie będzie tęsknić tak długo za Tobą;))

 

;) trzymam kciuki za wizyte!

Link to comment
Share on other sites

GAbrysiu:) będzie dobrze! domek zapowiada się rozsądny, z sercem.....

zrobiłaś tak wiele dla Nelusi- pamiętaj o tym ! byłaś jej bezpieczną przystanią, ale w nowej rodzinie też odnajdzie się szybko i nawet (wybacz) nie będzie tęsknić tak długo za Tobą ;))

 

;) trzymam kciuki za wizyte!

 

Izuniu, oby tak było, że Nelusia szybko o nas zapomni.

 

I ja też będę myślami :)

 

Dziękuję Aniu.

 

Jeszcze 2 godziny temu byłam pełna obaw, a potem pisałyśmy sobie z Panią Kasią sms-y i maile.

 

I wiecie co, Pani Kasia to wspaniała osoba, jeśli nie mam racji i coś będzie nie tak to odejdę z Dogo i chyba ucieknę na Madagaskar.

 

Grażynko, zazdroszczę Ci, że jedziesz na wizytę. 

Link to comment
Share on other sites

Słowa Grażynki: "Nie zastanawiaj się pakuj małą", ludzie REWELACYJNI!!!

 

Ryczę, nie mogę dojść do siebie.

 

Grażynka obiecała napisać więcej.

 

Rozmawiałam z Panią Kasią, która też płakała i nie może się otrząsnąć. 

 

Planowany przyjazd po Nelusię 27.08. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...