Jump to content
Dogomania

Ares - czyli nie unikniesz przeznaczenia


Recommended Posts

Wątek Lorka przeczytany z zapartym tchem - dzięki Nutusiu za linka :) - niech się najbardziej sensacyjne opowieści  schowają ;). Marysiu, ani Mazowsze, ani łódzkie nie pokochały  Aresa, a to taki fajny facet. Może na południu Polski ktoś się w nim zakocha :).

Link to comment
Share on other sites

Ares w końcu zaczyna trochę popatrywać na mnie, czyli to coś co jest na drugim końcu smyczy i ogranicza mu możliwości zwiedzania terenu :)

dbabecd1d472a5abgen.jpg

 

c86830528f6ad19egen.jpg

 

5aff5cfaf01f286egen.jpg

 

a1dae575c871ca16gen.jpg

 

f7aedcda8d7ef445gen.jpg

 

Ares ma bardzo dużo energii, niemal cały czas jest w ruchu. W boksie jest grzeczny, tylko domaga się wypuszczenia żałośnie szczekając. Ale już nie robi tego cały czas tylko w oczekiwaniu na "jego kolej".

Wbrew moim obawom, bardzo fajnie dogaduje się z innymi psami, nawet samcami. Wczoraj bawił się trochę z jednym takim złośnikiem. Normalnie bym ich nie zapoznawała, ale machały do siebie chłopaki przez kraty, więc spróbowałam. Tamten koniecznie chciał go ustawić, niby się bawił, ale prowokacyjnie warczał i zaczepiał (przeważnie tak postępuje z nowopoznanymi psami), a Ares go po prostu olewał :) on ogólnie nie zwraca na razie szczególnej uwagi na biegające dookoła niego psy - interesuje go głównie zwiedzanie nowego terenu, węszy, węszy i jeszcze raz węszy :)

Link to comment
Share on other sites

Fajna musi być Murka, skoro Ares porzuca tropienie na rzecz spoglądania Jej w oczy ;) :D

 I to jak szybko - już po kilku dniach znajomości :)

Ale dzieje się u Areska dużo dobrego! mam nadzieję, że przerobione ogłoszenia przyniosą mu szczęście :)

Też mam taką nadzieję. Nowe zdjęcia, póki co , kolekcjonuję. Jak będe dawać nowe wyróżnienia, to zmienię stare zdjęcia na nowe. Trzeba przyznać, że z Aresa przystojniak. Może i zwyklak, ale - ładny :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...