Jump to content
Dogomania

Na cito potrzebne wsparcie na ratowanie owczareczki Sary.Każda pomoc na wagę złota.


Recommended Posts

Ona teraz, ten dom traktuje jak swój własny / tak myślę /, na filmikach widać, jak dokazuje pełna szczęścia. Nie wiadomo co czas przyniesie, nie wiem, czy dobra byłaby następna zmiana w jej życiu, ile jej tego życia zostało? Teraz, wszyscy oczekują w napięciu, co dalej. Wiem tylko, że ona potrzebuje dużo miłości, spokoju i bezpieczeństwa.

Link to comment
Share on other sites

wiesci z 30.05

 

"Sara ma się wyśmienicie. Humor doskonały, apetyt również. Uparcie dręczy Amona namawiając go do zabawy. Biega za patyczkami jak szalona - uczymy się nie uciekać z nimi, ale przychodzić do mnie. Uczymy się też wielu innych rzeczy, a Sara jest bystrą i pojętną uczennicą. Przychodzi na wołanie, fantastycznie respektuje znaczenie słowa "nie" - przerywa każde zachowanie. Wie, że postawiona miska z jedzeniem oznacza czekanie na zaproszenie do jedzenia, a nie rzucanie się po trupach do żarcia :). Wciąż z naprowadzaniem, ale już siadamy ze stania i z leżenia, kładziemy się ze stania i z siadu, stajemy z siadu i z leżenia. Po prostu rozwijamy się.:) Acha! Opanowałyśmy też czesanie, a dziś wycięłam ostatni kołtun. Sara pięknieje. :)  Pycho wiecznie uśmiechnięte, a w oczach zadzior.  Powoli porasta też meszkiem cała wygolona skóra. Do pełni szczęścia na dzień dzisiejszy brakuje nam tylko słońca i pięknej pogody, bo zimno i deszczowo cały czas."

 

11201916_1113025598724407_56136971831152

 

11206082_1113025748724392_46650325467994

 

10155907_1113025418724425_52944770857099

 

11391564_1113025935391040_31939499903987

 

https://youtu.be/JjT-2icRcuQ

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłem za czerwiec na Sarę 20 zł,które deklarowałem.Maj rownież wplaciłem ( w maju ;)  ).Stąd tu piszę,bo na fb nie widzę potwierdzenia.Też jestem ciekawy co u niuni  ???? Sprawdzilem  fb .Rozliczenie DONnki na dzień 11 czerwiec .....Nie ma moich wpłat.W tym ukladzie nie widzę sensu dalszego wspierania.Pieniądze poszły na konto Smonu i były opisane od kogo.

 

P.S. Chyba,że Elżbieta M to moje wplaty ale przelew był wyraźnie opisany :(

Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłem za czerwiec na Sarę 20 zł,które deklarowałem.Maj rownież wplaciłem ( w maju ;)  ).Stąd tu piszę,bo na fb nie widzę potwierdzenia.Też jestem ciekawy co u niuni  ???? Sprawdzilem  fb .Rozliczenie DONnki na dzień 11 czerwiec .....Nie ma moich wpłat.W tym ukladzie nie widzę sensu dalszego wspierania.Pieniądze poszły na konto Smonu i były opisane od kogo.

 

P.S. Chyba,że Elżbieta M to moje wplaty ale przelew był wyraźnie opisany :(

wolf122 wydaje mi się,że to tylko nieporozumienie,wstrzymaj się proszę z decyzją każda złotowka dla Sary jest na wagę złota

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Sara wciąż szaleje. O wszystkich szkodach jakie jej zawdzięczam nawet nie mam zamiaru wspominać.Apetyt i humor niezmiennie wyśmienite. Jestem juz w stanie odwołać ją od szalenczego poszukiwania kota pod autem i od namiętnego jazgotania pod płotem na psa sąsiadów. Czasami Sara oszczędza tylną łapę, po tej stronie gdzie była amputacja."

 

Wolf - pytanie o finanse to do Skarpety trza :( ja niestety nie mam wglądu w konto.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłem za czerwiec na Sarę 20 zł,które deklarowałem.Maj rownież wplaciłem ( w maju ;)  ).Stąd tu piszę,bo na fb nie widzę potwierdzenia.Też jestem ciekawy co u niuni  ???? Sprawdzilem  fb .Rozliczenie DONnki na dzień 11 czerwiec .....Nie ma moich wpłat.W tym ukladzie nie widzę sensu dalszego wspierania.Pieniądze poszły na konto Smonu i były opisane od kogo.

 

P.S. Chyba,że Elżbieta M to moje wplaty ale przelew był wyraźnie opisany :(

 

Wolf, jest dokładnie tak, jak napisałeś

Twoja majowa wpłata została wykazana jako wpłata Elżbiety M., bo z takiego konta przyszła

Jak sam napisałeś, rozliczenie było na dzień 11.06. a więc nie pisz proszę w liczbie mnogiej, że nie ma Twoich wpłat

Jeśli chodzi o ścisłość, to możesz mieć wątpliwości tylko co do tej jednej wpłaty z maja.

Twoja wpłata czerwcowa zaksięgowała się dopiero wczoraj (16.06.), a więc nie mogła się jeszcze znaleźć w wykazie z 11.06.

Obie wpłaty opisane: SARA - wolf

Na FB z zasady nie wpisuję nicków z dogo, bo one tam nie funkcjonują , a nie przyszło mi do głowy, żeby "przełożyć" nick na Twoje imię.

Założyłam jak się okazuje błędnie, że wiedząc z jakiego konta wysyłasz pieniądze zorientujesz się, że to wpłata od Ciebie i będziesz spokojny, że dotarła i zostanie wykorzystana zgodnie z przeznaczeniem.

Wystarczyło po prostu zwrócić mi uwagę, całkiem słusznie zresztą, że wolałbyś, abym dla jasności sytuacji używała w wykazach Twojego imienia.

A Sara nie jest tu niczemu winna ...

Link to comment
Share on other sites

DONnka jakoś gdy wysyłam na konto Skarpety pieniądze z tego samego konta i tak samo opisuję przelew, to nie masz problemu by napisać, ze to ode mnie.Specjalnie przelew jest opisany,bo wysylam jak dobrze wiesz z konta żony.Wystarczyło na fb napisać Bogdan lub Bruno.... A tak Elżbiet M.   jest może więcej i nie wiem czy to moje wplaty.Ja deklaruje na FB ze wpłacam na Sarę co miesiąc określoną kwotę  a wychodzę na niepowazna osobę, bo nie ma mnie na liście wpłacajacych..Nie wiem czy to celowe działanie,czy faktycznie tylko niedopatrzenie.Pomijam to .Sarę w to nie mieszajmy, bo przecież możesz za mnie wpłacać te 20 zł.Wtedy na pewno będzie dokładnie napisane od kogo jest wplata ;) Pozdrawiam .Sorry za ew. Błędy.Pisze z tel.

 

Edycja- pisałem z telefonu i tekst mógłby być niezrozumiały ;) Jestem już na stacjonarnym urządzeniu ;)

Link to comment
Share on other sites

DONnka jakoś gdy wysyłam na konto Skarpety pieniądze z tego samego konta i tak samo opisuję przelew, to nie masz problemu by napisać, ze to ode mnie.Specjalnie przelew jest opisany,bo wysylam jak dobrze wiesz z konta żony.Wystarczyło na fb napisać Bogdan lub Bruno.... A tak Elżbiet M.   jest może więcej i nie wiem czy to moje wplaty.Ja deklaruje na FB ze wpłacam na Sarę co miesiąc określoną kwotę  a wychodzę na niepowazna osobę, bo nie ma mnie na liście wpłacajacych..Nie wiem czy to celowe działanie,czy faktycznie tylko niedopatrzenie.Pomijam to .Sarę w to nie mieszajmy, bo przecież możesz za mnie wpłacać te 20 zł.Wtedy na pewno będzie dokładnie napisane od kogo jest wplata ;) Pozdrawiam .Sorry za ew. Błędy.Pisze z tel.

 

Edycja- pisałem z telefonu i tekst mógłby być niezrozumiały ;) Jestem już na stacjonarnym urządzeniu ;)

 

A co Ty taki grymaśny, kurna, jak stara panna skrzyżowana z żydówką (sorry - to ulubione mojej babci na focha).

Jak jaka panienka fochy strzelasz.

Taki duży chłopczyk, no! no! no!

Link to comment
Share on other sites

A co ? ;) Czy chłopak nie może pogrymasić ? ;) Starość mnie dopada,to i marudzę ;) A już poważniej ....Zrobilem pierwszą wpłatę 5 maja bodajże i cały czas grzecznie czekalem czy się pojawi potwierdzenie mojej wpłaty.Nie marudziłem,bo przecież najważniejszy jest cel a nie "wiszenie" na liście wpłacających.Ponieważ tu na Dogo nie ma rozliczenia zajrzałem na rozliczenie na fb .Jest druga połowa czerwca a dalej echo czyli moich wplat brak.Piękny słupek wplacających a mnie mimo dokonania kolejnej wplaty nie ma.To i mnie ruszyło ;) Nie wiem jak to wygląda na dzień dzisiejszy ,bo już nie sprawdzam. Cieszę się,że Sara dokazuje i jest baaaardzo "grzeczna"  :) :) :) ;)

Teraz wiem,że Elżbieta M. to moja wplata ale po to się opisuje przelew,by osoba rozliczająca mogła dopisać faktycznego nadawcę a nie wł. konta internetowego.Z drugiej strony wiem ,że DONnka ma dużo pracy z prowadzeniem "księgowości" ,także może to stąd wynikło.Przynajmniej chcę w to wierzyć ;) Sorry za długi offtop.Sarunia do gory :)

Link to comment
Share on other sites

Trzasnę kogoś,albo wleję miotłą ;) :)

 

Wolf - ja Cię tam rozumiem :) Wiem o co Ci chodzi ,skąd ja znam te grymasy..... ;) :) :)

 

Teraz wszystko się wyjaśniło i mam nadzieję ,ze będzie ok :)

 

Zdjęcia Sary vel Myszki :)

 

qsru54.jpg

 

23robc7.jpg

 

25jfsq1.jpg

 

Dodam,że Donki rozliczenia zawsze są bardzo skrupulatne,ufam jej w każdym calu pod tym względem,nie można się czepiać,nieładnie ..................

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...