Jump to content
Dogomania

MIMI - nasza miłość w cudownym DS.


Poker

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Wiosenna Mimisia - przepraszam teraz widzę że te zdjęcia bardzo średniej jakości.

 

P1100556

 

P1100557

 

P1100561

 

 

Mimisia w kubraczku od cioci iwonki. Oneczko dziękujemy. Pasuje i jakby co to nawet Roniś wejdzie :)

 

P1100571

 

P1100576

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Roniś śliczny.

A na strzyżenie Mimi składam reklamację, BUUUUU. Jak fryzjerka mogła dziewczynkę tak opitolić? Gdzie te piękne kudełki na główce?  Toż ona wygląda jak łysy facet.  Ciekawe czy siebie by ostrzygła na zapałkę albo łyso.

Moja śliczna.Twoja pierwsza mamusia chyba zaraz przyjedzie do Ciebie i będzie pocieszać  ,że i tak jesteś najpiękniejsza na świecie  i kudełki odrosną .Następnym razem Twoja druga mamusia już nie pozwoli na taki fryz. Najlepiej przez jakiś czas nie patrz w lusterko.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Roniś śliczny.

A na strzyżenie Mimi składam reklamację, BUUUUU. Jak fryzjerka mogła dziewczynkę tak opitolić? Gdzie te piękne kudełki na główce?  Toż ona wygląda jak łysy facet.  Ciekawe czy siebie by ostrzygła na zapałkę albo łyso.

Moja śliczna.Twoja pierwsza mamusia chyba zaraz przyjedzie do Ciebie i będzie pocieszać  ,że i tak jesteś najpiękniejsza na świecie  i kudełki odrosną .Następnym razem Twoja druga mamusia już nie pozwoli na taki fryz. Najlepiej przez jakiś czas nie patrz w lusterko.

 

58 minut temu, ona03 napisał:

I tu niestety aneciku, zgadzam się z Pokerkim,  łepuniu powinien być ładniutki, okrąglutki, uszyska troszkę wyprofilować......, ale marudy :)

A tak w ogóle to są śliczne, bo Nas anecik wywali z wątku......

wiem, wiem i też się z Wami zgadzam w zupełności. Ale ciachała Mimi jako drugą a ja musiałam ogarniać Ronisia bo go wnerwiała papuga Pani fryzjerki. I ciachnęła i po ptokach :( Chociaż tyle że zrobiła Mimisi sukienusie - nie widać co prawda ale ma. Zapraszamy Pokerku, zapraszamy serdecznie ;)

Z wątku nikogo nie wywalę bo normalne że są najśliczniejsze ale czemu Ty Oneczko tak daleko?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiem, ja wiem i pamiętałam tylko nie mogłam się zebrać. 9 maja minął rok odkąd moja największa miłość, mój skarbuś jest z nami. Przeczytałam sobie wątek Mimisi od początku i aż mi się łza zakręciła. Ale dla równowagi pośmiałam się też trochę :) jak wyliczałam Pokerkowi godziny mojej pracy, jak bałam się wizyty Myszy i AgusiP. A teraz robię to samo. I ludzie też się boją :)  :)

Był torcik ze świeczką dla Mimisi ale zdjęcia wkleję później. W zasadzie nie wiem co napisać. Napiszę po prostu

DZIĘKUJĘ CI POKER.

Link to comment
Share on other sites

To teraz mnie się łezka zakręciła w oku i dreszcz przeszedł po mem ciele. Mimi ma o wiele lepiej u Was niż u nas. Niestety nie robimy tortów dla psów,ale życzenia składamy łącznie z Sylwestrem.

Faktycznie byłaś przeczołgana na wszystkie strony i  zapewne teraz się to przydaje przy wybieraniu DS dla tymczasków.

My też dziękujemy za tak wspaniały domek dla laluni , który na dodatek został rewelacyjnym DT.

Czekam na zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Urodzinkowe gdzieś wcięło za to są zdjęcia plażowe :)

 

Mimi na plażingu

P1100751.jpg

 

P1100750.jpg

Roni na plażingu

P1100755.jpg

Mimrony razem na plażingu :)

P1100754.jpg

 

Kiedyś odkryłam ich sekret :) Mają dołek wykopany pod drewutnią. Na upały w sam raz.

P1100760.jpg

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cudne plażingowanie. A o kremiku z filtrami nie zapomnieliście ? A gdzie kapelusiki na łebki co by psy udaru nie dostały ?

I jeszcze brakuje mi baseniku i będzie pełna rozpusta. Ja też tak chcęęęęęęęęę !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
O 14.09.2016 o 21:04, Poker napisał:

Nie odeszła, nie odchodzi i nie odejdzie .... Moje słodkości.

 

Ale chociaż 1 zdjątko żeby wątku nie zamknęli. Wyczytałam że jak pół roku się nie pisze to zamykają

P1120363.jpg

 

 

Wkleję sobie też Ronisiowy żebym nie musiała szukać :)

 

To Tycinka niech też ma :) Żeby było w komplecie.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pierwsza i Najważniejsza. Od niej wszystko się zaczęło.

 

Szczęśliwych, spokojnych,
przeżytych w zgodzie
ze światem i z sobą samym,
pełnych życia i miłości
świąt Bożego Narodzenia
oraz niesamowitego, niezapomnianego,
niepowtarzalnego sylwestra życzą Aneta z Arkiem i całe Mimronkowo

 

Choinka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...