Jump to content
Dogomania

MIMI - nasza miłość w cudownym DS.


Poker

Recommended Posts

Ty się Poker nic nie martw. Albo jestem w pracy gdzie internet w zasadzie nie działa, albo w domu gdzie nie działa dogomania. Albo u mojej Babci, którą dostałam na miesiąc pod intensywną opiekę. U Mimisi wszystko w jak najlepszym porządku, w czwartek była w SPA :D  Chcieli z niej zrobić sznaucera, ale Ona jest jedyna w swoim rodzaju i nie zrobili. Przynajmniej jest jej trochę chłodniej. Zakropiłam ją na pchły bo coś się sakramencko drapie - pod bródką, za uszkami i pod pachami .

 

Tomiś zmienił dt - nie jest już u nas. Poległam niestety na jego tymczasowaniu - jest mi z tego powodu bardzo przykro. Przepraszam z całego serca Tomiego i te osoby które trzymały kciuki za jego dt u mnie. Niestety po konsultacjach  z Ewu uznałyśmy że z pewnych przyczyn i innych sprawach osobistych nie jestem w stanie zajmować się Tomim. Opiekę na nim roztoczyła cancer i kama. Bardzo im za to dziękuję.

 

 

A dla Ciebie Pokerku naprawdę wielki szacunek i podziw.

Link to comment
Share on other sites

Chyba muszę iść z Mimi do weta. Polizuje łapinki i pupę. Co prawda p. fryzjerka mówiła że może po obcięciu trzeć pupą po dywanach ale u nas nie ma dywanów to może dlatego tak liże. Ale i tak się strasznie drapie. W sobotę ją polałam płynem na pchły  - czy to ma coś wspólnego z tym drapaniem?

 

Pomóżcie niedoświadczonej proszę :)

Link to comment
Share on other sites

Fryzjerka kazała ją wykąpać przed strzyżeniem a wet kazał polać płynem 3 dni po kąpieli. Podrapywała się- ale troszkę - przed fryzjerem. Myślałam że może od Tomisia coś przeskoczyło albo od kota wychodzącego to pomyślałam że pchły :(

 

To może kupię jakiś szampon (jaki najlepszy byłby?) i najpierw ją wykąpię. Tylko czy można tak często kąpać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...