Jump to content
Dogomania

MIMI - nasza miłość w cudownym DS.


Poker

Recommended Posts

Dzisiaj Mimi znowu pokazała "podskoki z buńczuczną miną "- tym razem dobiegła do Niko do siatki i hopsa, hopsa aż żwirek leciał. Trochę było jej ciasno bo tam rosną tuje, ale taniec był.

Dziwne bo przecież pies jest tam cały czas a nigdy tak nie robiła - dopiero po wczorajszym zapoznaniu. A może jak ją wczoraj obwąchał to coś jest na rzeczy ? :wub:

Albo nie wiem co.

Link to comment
Share on other sites

Nasze wpólne szczęście w nocy sypia różnie. Jeśli śpimy na dole to sypia z nami na kanapie (na podusi pod kołdrą), jeśli śpimy w sypialni na górze to śpi na dole ale nie na legowisku tylko na kanapie (na podusi bez kołdry). Te schody jej nie przekonują do wchodzenia. Zresztą legowiska jednego ( bo drugie zajęła jej kicia) używa sporadycznie - najczęściej leży na kanapie lub sofie - nieskromnie powiem że tam gdzie ja jestem. Jak mnie nie ma to tam gdzie mąż. Po prostu zawsze jest pod ręką do miziania :)

Przepraszam za mało informacji i zdjęć ale mam tych brukarzy już drugi tydzień i niewiele czasu na kompa.

Link to comment
Share on other sites

Elu musisz dopytać Pokerka co z wizytą PA :D Miło byłoby się spotkać.

 

A Mimisia skradła dziś 1 kosteczkę ptasiego mleczka i zwinęła pół kromki chleba z wędliną i pomidorkiem. Za pomidorami chyba nie przepada :D

 

i niech nikt nie mówi że jej tu ptasiego mleka brakuje :wub: .

Link to comment
Share on other sites

A to spryciula mała. Ciekawe gdzie leżały smakołyki,że dała radę się do nich dobrać.
Faktycznie, nawet ptasiego mleczka jej nie brak. U nas nie miała tak dobrze. Malutka lepiej trafić nie mogła.
Nadal mam telefony w jej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Jak Pokerek zarządzi wizytę to będziemy musiały się podporządkować:):)

Strzeżcie się bo zrobimy niespodziewany nalot np 4 rano:):)

 

Pokerku, żeby to się tak rozdzwaniały telefony o Bajo albo o Sarunię.

Właśnie wymieniam sms-y z panią, która pisze o Sarunię.

Chyba zmienię w ogłoszeniach, że na sms-y nie odpowiadamy:):)

Ostatni po wielu innych był "ile będę musiała zapłacić", chyba już jej nie odpiszę, bo jak nawet złotówki na telefon szkoda, to .......

Link to comment
Share on other sites

Jak Pokerek zarządzi wizytę to będziemy musiały się podporządkować :):)
Strzeżcie się bo zrobimy niespodziewany nalot np 4 rano:) :)
 
Pokerku, żeby to się tak rozdzwaniały telefony o Bajo albo o Sarunię.
Właśnie wymieniam sms-y z panią, która pisze o Sarunię.
Chyba zmienię w ogłoszeniach, że na sms-y nie odpowiadamy:) :)
Ostatni po wielu innych był "ile będę musiała zapłacić", chyba już jej nie odpiszę, bo jak nawet złotówki na telefon szkoda, to .......

Jeszcze trochę i jak stanie ogrodzenie to Was poproszę o wizytę poA,żebyście sprawdziły szczelność płotu szczególnie o 4.30 rano.

Myszko, nie zgadzam się z Tobę.Są osoby , które piszą SMSy, bo uważają ,że ta forma kontaktu nie ingeruje w czyjeś życie.
Pytanie o opłatę za psa też mnie nie dziwi.Ludzie mają prawo wiedzieć jakie ew. koszty wiążą się z adopcją psa. Mnie tez ludzie pytają i wtedy dyplomatycnie mówię ,że sama adopcja jest bezpłatna ,ale mile widziane jest chociaż częściowe pokrycie kosztów sterylizacji, transportu lub wpłata na kolejne bidy.
Link to comment
Share on other sites

Smakołyki leżały na ławie w pokoju. Ptasie mleczko w oryginalnym opakowaniu - zostało jedno na "czarną godzinę". A ponieważ trudno jest podzielić 1 kosteczkę na 2 osoby to Mimiśka postanowiła załatwić sprawę po swojej myśli - najpierw zrzuciła pudełko na podłogę a potem się poczęstowała :). Kromka po prostu na talerzu na ławie - musiała te króciutkie łapki wyciągnąć żeby dosięgnąć z wersalki do ławy :D Ale mądra dziewczynka - dała radę.

 

Pokerku długo Cię przekonywałam że Mimi będzie u nas bardzo dobrze i tak jest.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie Pokerku a ja durna baba zapomniałam się spytać o jakąś wpłatę na COŚ za Mimi. I nie piszę nawiązując do Twojego postu tylko dlatego, że jak Państwo brali Brunusia to Ewu pisała że otrzymała wpłatę na Maleństwa ze schronu. Tylko ja zapomniałam się Ciebie o to spytać :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...