Jump to content
Dogomania

MUFKA - mam nie tylko imię !!!!! Mam Przyjaciół !!!!!!


Recommended Posts

Wejdź "Usiatej" per rectum.

Dobry wieczór Topi, czy chcesz wspomóc Mufinkę, że zawitałaś na Jej wątek?  napisz, czym możesz tego dokonać - bazarek? ogłoszenia? deklaracja? czy tylko podrzucanie w Tobie właściwym stylu? 

 

p.s. gdzieś tam,  coś tam,  pisałaś o chamstwie, bezczelności i braku poziomu dyskusji więc czemu wątek całkiem niewinnej suni próbujesz zniszczyć, choć nawet cienia pretekstu nie masz, by tutaj być oprócz mojej obecności na nim?

wiesz Topi, też mogę zajrzeć tu i ówdzie na wątki, z sensowniejszymi niz Twoje tekstami ... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mufinko kochana i dziewczęta - BARDZO serdecznie przepraszam za oszołomów, naprawdę BARDZO   :wub:

Nie ma się czym przejmować :) To coś daje świadectwo swojej kulturze, albo raczej jej braku, ale i ujawnia, jak bardzo chciałaby mnie sprowokować.

Za wysokie progi. Nie dla psa kiełbasa.  

neguj%25C4%2585cy.gif
Link to comment
Share on other sites

Drogie Panie, dlaczego dajecie się sprowokować? Na ulubionym wątku tej kobiety wiało już nudą, więc chwyciła miotłę i przyleciała porozrzucać trochę nawozu na wątku Mufinki, a przy okazji powęszyć, czy nie uda się znaleźć jakiś pretekst, żeby kogoś postawić w stan oskarżenia.Pewnie ubolewa, że Mufka nie jest w atakowanym hotelu; wtedy dopiero byłaby jazda 0crazysex.gif Zabawne jest, że owa kobieta w realu,występując pod swoim nazwiskiem bardzo stara się pokazać, że kultura wypowiedzi nie jest jej obca, a ryjąc na wątkach rozwija cały wachlarz chamstwa. To chyba trochę jak dr Jekyll i mr Hyde.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Drogie Panie, dlaczego dajecie się sprowokować? Na ulubionym wątku tej kobiety wiało już nudą, więc chwyciła miotłę i przyleciała porozrzucać trochę nawozu na wątku Mufinki, a przy okazji powęszyć, czy nie uda się znaleźć jakiś pretekst, żeby kogoś postawić w stan oskarżenia.Pewnie ubolewa, że Mufka nie jest w atakowanym hotelu; wtedy dopiero byłaby jazda 0crazysex.gif Zabawne jest, że owa kobieta w realu,występując pod swoim nazwiskiem bardzo stara się pokazać, że kultura wypowiedzi nie jest jej obca, a ryjąc na wątkach rozwija cały wachlarz chamstwa. To chyba trochę jak dr Jekyll i mr Hyde.

Sybil, ja nie odpowiadam na posty tej "kobiety" i to pewnie doprowadziło ją do stanu wrzenia. Chce wkurzać nas, a brak reakcji wkurza ją samą  he%2520he%2520he.gif

Zło powraca i to w dwójnasób. To święta prawda.

 

 

 

Sybil kochana, mnie do sprowokowania to wiele jeszcze trzeba i jest to poza zasięgiem niektórych, ale czasem trzeba "zaznaczyć" teren po psiemu, a zwłaszcza gdy ten ktoś usiłuje robić za kultularnego użytkownika Dogo ...

 

No tak, kultura to dla niektórych ciężki kawał roboty.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam tutaj z przyjemnością i serdecznościami :)

 

I ja z przyjemnością i serdecznością witam Dobre Duszyczki :)

 

Witam Wszystkie Dobre Anioły :)

jak już przylazłam to zapytam-jak finanse Mufki? a pytam, bo szukam ktosia do bazarku cegiełeczkowego

 

A co miałby robić ten ktoś ? :)

Właśnie skończyłam bazarek, z którego co nieco będzie także dla Mufinki więc mogłabym coś zadziałać w tym temacie, pod warunkiem, że podrzucicie mi pomysł na cegiełki. Nie mam źródełka takich gifków, czy emotikonek.

Link to comment
Share on other sites

Ciociu Elik pomożemy! ;)  (w sensie pomysłu to przecież dowolność! serduszka ,miseczki ,pigułeczki, strzykaweczki, środki na kleszcze i takie tam ;) a emotki to Ci powysyłamy linki i gitara!, tylko jakie chcesz?) :)

Link to comment
Share on other sites

A co miałby robić ten ktoś ? :)

 

Właśnie skończyłam bazarek, z którego co nieco będzie także dla Mufinki więc mogłabym coś zadziałać w tym temacie, pod warunkiem, że podrzucicie mi pomysł na cegiełki. Nie mam źródełka takich gifków, czy emotikonek.

 

 

 

Nieee, bazarek robię ja, jednym beneficjentem będzie Skrętek, drugiego szukam. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ciociu Elik pomożemy! ;)  (w sensie pomysłu to przecież dowolność! serduszka ,miseczki ,pigułeczki, strzykaweczki, środki na kleszcze i takie tam ;) a emotki to Ci powysyłamy linki i gitara!, tylko jakie chcesz?) :)

 

Anica, kochana ogromnie dziękuję dobra duszyczko, ale jak się okazuje, opacznie zrozumiałam prośbę Hope2 :)

Ale może, jeśli pozwolisz w przyszłości skorzystam z pomocy w tym temacie :)

 

A co miałby robić ten ktoś ? :)

 

Właśnie skończyłam bazarek, z którego co nieco będzie także dla Mufinki więc mogłabym coś zadziałać w tym temacie, pod warunkiem, że podrzucicie mi pomysł na cegiełki. Nie mam źródełka takich gifków, czy emotikonek.

 

 

 

Nieee, bazarek robię ja, jednym beneficjentem będzie Skrętek, drugiego szukam. 

 

No to może weź pod uwagę Mufineczkę :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem zmuszona do pisania z klawiatury ekranowej-masakra 0zlosc.gif

 

Dziękuję za obecność przyjaciołom Mufeczki ,resztę olewam 0fuck.gif

 

Wiesz, że Cię kocham, prawda? :D Pozostałe cioteczki z tego wątku też kocham, ale Mufinkę - czarnulkę podpalaną najbardziej   :wub: miziaki dla suni - jak się miewa malutka?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...