Jump to content
Dogomania

PROSZE O ODDANIE WĄTKU NA PSY W POTRZEBIE! to wątek zbiorczy'segregator'psiaków


Ania z Bytomia

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hakita']Anuś, Ty ciągle takie Biduly znajdujesz...:placz: :placz: :placz:[/quote]
heh, oby tylko takie... :shake: dostałam donos że gościu mieszkający niedaleko mnie ma kilka suczek które GWAŁCI w nocy + jeszcze 3 zgłoszenia o rodzinach które jedzą psy i wszystko co złapią na dworze (poza ludźmi oczywiście:p ):placz: i jak im pomóc ? :-( TOZ żąda dowodów których nie mam, policja sie tym nie zajmie, a kuratorzy tych rodzin także nie tkną palcem, bo to nie ich sprawa... :stormy-sad: takich to tylko wykastrować żywcem i powiesić :grab: :siara: jeszcze troche a wogóle przestane z domu wychodzić a kompa :comp26: oby tylko nie spotykać sie z CODZIENNOŚCIĄ :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania z Bytomia']heh, oby tylko takie... :shake: dostałam donos że gościu mieszkający niedaleko mnie ma kilka suczek które GWAŁCI w nocy + jeszcze 3 zgłoszenia o rodzinach które jedzą psy i wszystko co złapią na dworze (poza ludźmi oczywiście:p ):placz: i jak im pomóc ? :-( TOZ żąda dowodów których nie mam, policja sie tym nie zajmie, a kuratorzy tych rodzin także nie tkną palcem, bo to nie ich sprawa... :stormy-sad: takich to tylko wykastrować żywcem i powiesić :grab: :siara: jeszcze troche a wogóle przestane z domu wychodzić a kompa :comp26: oby tylko nie spotykać sie z CODZIENNOŚCIĄ :wallbash:[/quote]
:o:o:o:mdleje: rany boskie... Aniu, gdzie Ty mieszkasz, to piekło???
Wyślę jutro trochę kasy na sunię, niewiele, bo na razie więcej nie mam...
A może wykraść te gwałcone sunie? Daj znać Emir, ona pomoże.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elurin']:o:o:o:mdleje: rany boskie... Aniu, gdzie Ty mieszkasz, to piekło???
Wyślę jutro trochę kasy na sunię, niewiele, bo na razie więcej nie mam...
A może wykraść te gwałcone sunie? Daj znać Emir, ona pomoże.[/quote]
dowodów nie ma :shake: jedynie osoba mieszkająca pod tym gościem słyszy w nosy różne "odgłosy" w tym piszczenie suczek, bieganie gościa za nimi itd... nie bede sie tu zbyt wiele rozpisywać:oops: rzecz sie dzieje w nocy więc ciężo zdobyć jakiekolwiek dowody poza nagraniem odgłosów, osoba z fundacji powiedziała mi ze to za mało "bo nagrać można byle co" :shake: sama nie wiem co robić... :placz:
p.s. sunie są wyprowadzane pod nadzowem faceta na smyczach, nie wiem dokładnie ile ich jest ale napewno kilka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']Ania mieszka na Śląsku... jak ja...
[B]Dziewczyny, prosimy bardzo o jasne deklaracje wpłat i rozliczanie się z ich pożytkowania na wątku...[/B] sprawa dagi27 uczy, że w kwestiach finansowych zaufanie musi być ograniczone... :roll:[/quote]

[SIZE=4][B]Właśnie, właśnie-dla dobra psów.[/B][/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

czytam i własnym oczom nie wierze :shake: jak można okradać psy w potrzebie :mad: mojego tz okradziono w pracy na 2,5 tys które musi odpracować ale nigdy w życiu nawet na myśl by mi nie przyszło żeby zarabiać na cudzej ufności :shake: jeśli miałabym kase nie prosiłabym o pomoc dla Majuni :-( niestety sama mam trudną sytuacje finansową i sama na 100% nie podołam wszystkiemu ( mój schroniskowy Pepi ma leczone uszka, antybiotyk dostawał na zapalenie dziąsełek, miał wyrywane 3 ząbki, czeka go ekg - 40 zł i nie wiadomo czy dalsze leczenie) naprawde moja sytułacja jest beznadziejna :placz: Halbinko, tak jak prosiłaś będą skany tylko nie zawsze odrazu (mój tz pracuje w internet-cafee i tylko tam mam dostęp do skanera, a pracuje tydzień po 12 h i potem ma tydzień wolnego, także nie gniewajcie sie jakbym przedstawiała skany z tygodniowym opuźnieniem :oops: narazie nie wpłacajcie mi żadnej kasy dopuki nie wyciągne Majeczki z tej dziury, bo nie jestem pewna czy mi sie to uda... jeśli nie to zawiadomie siły wyżesze i nie wiem co sie potem z suńką będzie działo :roll: zostanie w fundacji czy bedzie szukała tymczasu ? jeszcze nie znam wszystkich form prawnych fundacji dlatego pytam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...