Jump to content
Dogomania

Śmierć już na mnie czeka.. cukrzyca.. W najlepszym domku na świecie, a ja tęsknię...


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ulvhedinn']
Ja mam w ciagu roku drugą mysz i trzecią klawiaturę :evil_lol: ta jest odpukać świetna, nie dość, że wytrzymuje Rudzielcowe łażenie, to zniosła zęby Aksy i nawet wytrzymała, jak ją wypłukiwałam z tuńczyka w sosie własnym [B](okropny nawyk żarcia przy kompie:oops:)...[/B]
[/quote]
notorycznie to robię:evil_lol:ale w odległości bezpiecznej-nigdy żadnej wpadki

Link to comment
Share on other sites

buuu....ja cały czas walczę, wmawiając sobie, że listopad jest bardzo optymistyczny i ja tez jestem bardzo optymistyczna :diabloti: - nie wychodzi...
poszedł grosik ode mnie na AFN
[I](ale ruch na wątkach u Ciebie ulv ostatnio, bo czytam, tylko cicho siedzę...)[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
Ruda znów wlazła mi na biurko :mad: ukradła chrupki i napisała na gadulcu wiadomość do koleżanki (notabene z dogo) o treści "[B]'_, NMJ56/[/B]" i "[B]YTTSX[/B]"... uczy się pannica, ciekawe, kiedy zacznie sama pisać posty na dogo... :evil_lol:[/quote]
hihi:evil_lol:
moja sunia z tymczasu tez postanowila napisac cos na dogo (musi pilnowac swojego wątku:diabloti:)...ale ona napisala
" [B]meeeeeeeeeeeeee[/B]"...barana udaje, czy co?
zapraszam do galerii mojego tima lub na jej wątek...uwieczniłam to na fotce:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Bezruch jest szkodliwy :evil_lol:
Ruda znów wlazła mi na biurko :mad: ukradła chrupki i napisała na gadulcu wiadomość do koleżanki (notabene z dogo) o treści "[B]'_, NMJ56/[/B]" i "[B]YTTSX[/B]"... uczy się pannica, ciekawe, kiedy zacznie sama pisać posty na dogo... :evil_lol:[/quote]
Ulv wszystkie Twoje psiaki bardzo uzdolnione:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kam']dotarcie do tego miejsca na dogo zajęło mi 30 min.....:crazyeye:
chciałam tylko napisać, że ktos pytał z allegro, czy ogłoszenie Rudzi jest aktualne - odpisałam, zeby dzwonić do ulv[/quote]

Ojej... to chyba pierwszy raz ktoś pyta?
Żeby było coś z tego...
A w ogóle to pierwszy raz od tygodnia udało mi sie tu wejść:roll::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...