Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

KABRI 

 

 

 

Wiek: 4 lata
zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana
średniej wielkości (ma ok. 40cm w kłębie) suczka
W schronisku od 11.07.2015

 

DSCF1143.JPG

 

 

Kabri w schroniskowym boksie na początku była wycofana, uciekała zamiast pchać się do wyjścia.... kuliła się przy zapinaniu.... Teraz już z radością czeka na dzień wolontariatu. Dalej z lekką nutką niepewności, ale chętnie wyskakuje na spacer.
 

Uwielbia pieszczoty, na spacerach jest wesoła i pełna energii. Jest grzeczna, ułożona, raczej spokojna, poza sporadycznymi napadami szaleństwa :)

Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Spuszczona ze smyczy wraca na zawołanie, reaguje na swoje imię.

 

Kabri zna podstawowe komendy, ale do nauki jest raczej niechętna, rezygnuje ze smakołyków gdy zbyt dużo się wymaga :) 

 

Z większością psów się dogaduje, nie jest agresywna, ale nie lubi się dzielić jedzeniem i zabawkami, jest zazdrosna o uwagę opiekuna. Szybko się przywiązuje.

 

Do ludzi nastawiona jest pozytywnie, łagodna, pozwala brać się na ręce, dotykać - aczkolwiek czasem z lekkim przerażeniem. 

 

 

 
kontakt w sprawie adopcji: IWONA 509856668
 
 
Link to comment
Share on other sites

a moja perełka się otwiera!

już nie musiałam jej gonić po boksie i przechodzić przez okienko żeby ją złapać:P w prawdzie niepewnie, z podkulonym ogonem, ale wyskoczyła sama, i na spacerku też o wieeeele weselsza :)

 

ale mam taka sprawę - Kabri ma kołtunki w okolicach... tylnych, wydaje mi się, że trzeba to obciąć, sama wolałabym jej tam nożyczkami nie wywijać. Czy ktoś jest mi w stanie pomóc - w samej czynności lub udzielić informacji? :P 

Link to comment
Share on other sites

niestety maszynka schroniskowa jest bez ostrzy, trzeba kupić przynajmniej dwa

 

Patrycja może dasz radę bo ja za moment wyjeżdżam

Andis UltraEdge

0,5 cm - to prawie na łyso i może 1 cm, albo 0.8 cm

 

wtedy przyjadę w czwartek o podetnę pupcie milusińskich

Link to comment
Share on other sites

Jestem u Kabri :)

Zrobić psinie wizytówkę?

haaaaaaaaalo, będzie zmiana opisu, mam nadzieję, że nie jest za późno na wizytówkę.
 
No i prośba do Kasi o zmianę na stronie :)
 
_____________________
 
zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana
 
Kabri to spokojna, zrównoważona suczka. Z większością psów się dogaduje, nie jest agresywna. Ale raczej nie powinna mieszkać z innym psem - jest zazdrosna o jedzenie, zabawki. Do ludzi nastawiona jest pozytywnie, łagodna, pozwala się brać na ręce, dotykać, ale na początku jest zdystansowana i nieco wystraszona, w schroniskowym boksie była wycofana, smutna, uciekała zamiast pchać się do wyjścia. Na spacerach zaczęła się otwierać, teraz już z radością czeka na dzień wolontariatu. Jest wesoła, grzeczna. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, spuszczona trzyma się opiekuna, wraca na zawołanie i reaguje na swoje imię. Zna już podstawowe komendy siad, łapa, zostań, do mnie. Szybko się uczy. Z przyjemnością nastawia się do głaskania. Lubi też kąpiele wodne i zabawę patykiem.
Ma sierść, która będzie wymagała szczotkowania od czasu do czasu.
 
kontakt w sprawie adopcji: Iwona 509856668
___________________
Link to comment
Share on other sites

niestety maszynka schroniskowa jest bez ostrzy, trzeba kupić przynajmniej dwa

 

Patrycja może dasz radę bo ja za moment wyjeżdżam

Andis UltraEdge

0,5 cm - to prawie na łyso i może 1 cm, albo 0.8 cm

 

wtedy przyjadę w czwartek o podetnę pupcie milusińskich

 

Zamówione. Przy okazji melduję się u Kabri ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...