Jump to content
Dogomania

Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!


Recommended Posts

MOże raczej mały, bo mikro to są psy od 5 kg w dół.
I to zdjęcie podmieniałabym na inne , bo niewtajemniczone osoby w psie zabawy może wystraszyć  https://lh3.googleusercontent.com/VgnH-FYgXCQ0HwduKZfKV8_7NK1jaAZMO0SsQJIvIb8Q=w342-h228-p-no


To może zamiast mikropsiaka dać mini psiaka, mały pies już nie daje tak jasnego sygnału, że chodzi o niewielkiego psa:

Mini piesek Feluś - młody pies do adopcji

a zamiast tamtego zdjęcia może to: https://lh4.googleusercontent.com/-wpQvRgYGxDo/VXf_45NINLI/AAAAAAAApKY/Nohmqzv5MZ8/w1379-h921-no/IMG_2359.JPG
Link to comment
Share on other sites

Saro, jestem u Felusia od początku, ale jakoś przegapiłam, a nikt się nie upomniał... ;)

Etna miała błękitny banerek od Ayame Nishijima, Mika miała błękitny banerek.. Jeszcze wcześniej Fasolka i Sonia ze Szczebrzeszyna. I bardzo krótko był im potrzebny, bo zaraz do Domków poszły. A długo przedtem czekały...

Banerek musi byc. Albo Felusiowi długo nie posłuży (oby) albo jeśli Chłopak jeszcze troszkę posiedzi u Lilu, to też się przyda.

Może ktoś tu jeszcze przyjdzie na wątek.

Zaraz piszę do Ayame. Ona jest daleko, ale na pewno pomoże. :)

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.dogomania.com/forum/topic/145878-przerażony-feluś-potrzebuje-naszej-pomocy-już-w-hoteliku-u-lilutosi/]rum87939th21.jpg[/URL]

 

Przepraszam za dzień obsuwy, ale utknęłam wczoraj w pracy do samiutkiej nocy. Tak to bywa kiedy po dwóch miesiącach prób i błędów nadchodzi przełom. 

 

Na banerku jest mało tekstu i chyba dlatego wydaje się trochę pusty. Może spróbować z innym zdjęciem? albo coś zmienić?

Link to comment
Share on other sites

Od września Feluś idzie do szkoły, koniec wakacji ogrodowych. Spacer na czymś?! Najpierw po ogrodzie, później po polach. Muszę mieć pewność że nie spitoli. Inaczej sie nie nauczy bliskości. Już lata po całym domu, wchodzi mi do salonu i niestety obsikuje wszystkie wersalki i wszystko co się da żeby zaznaczyć byłem tu. Są postępy ale wszystkie dotyczą przestrzeni raczej, dotyk jest nadal dla niego nieprzyjemny. W takim stanie nie nadaje się do adopcji w bloku.

Link to comment
Share on other sites

Saro, będzie dobrze...  Nie martw się.

W szkole Felusia nauczą, oduczą i przyuczą. ;)

Nawet biedak nie wie, że wakacje mu się kończą... Lilu, bądź wyrozumiała i łagodna. ;)

Jak się patrzy na Felka z początku wątku, to widac, jakie zrobił postępy. Chłopak się bardzo stara. :)

Link to comment
Share on other sites

Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Felek, do budy czyli szkoły marsz. !!

Kiedyś zastosowałam metodę przymusu u suni, która stroniła od ludzi czyli od nas. Przypięłam sobie smycz do paska i musiała chodzić ze mną wszędzie. Zamykaliśmy się z nią w kuchni podczas posiłków, żeby nie mogła się chować po kątach. Obie metody przyniosły pożądany efekt.

Link to comment
Share on other sites

Nasz Feluś to jednak nadal jest dzikuskiem... :( On jeszcze potrzebuje czasu...

 

Lilu, pewnie głupie pytanie... Miałaś kiedyś już w hoteliku takiego psiaka? Jest szansa, ze czas zrobi swoje? Może pół roku to za krótko?...

Poker fajnie napisała. :) Tylko u Ciebie jest jednak większe zapsienie w domu...

 

Ayame, może znasz jakiś sposób na Felusia?... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...