Jump to content
Dogomania

Bruno . Bardzo chory, odebrany z koszmaru - niestety za TM :(


bela51

Recommended Posts

Wiadomosc od Agaty, ktorą kopiuję z FB

 

Kochani na razie stop z wpłatami.

Mamy ok. 900 zł, na dotychczasowe leczenie i badania powinno wystarczyc. Jesli bedą potrzebne pieniadze na transport lub hotelowanie podamy inne konto, zeby nie było zamieszania.

Bardzo wam dziekuje za dotychczasowa pomoc.

 

Dostajemy od was propozycje pomocy - konsultacje u wetów, podpowiadacie leki itd. Bardzo dziekujemy i wszystko bierzemy pod uwagę. Przepraszam, jesli się czasami nie odzywam, ale niestety Bruno nie jest moim jedynym podopiecznym, raczej jednym z wielu. Czasami brakuje czasu albo cos umknie.
Bruno jutro będzie o 8.00 w lecznicy na pobraniu krwi, o 17 powinny byc wyniki. One tez jednoznacznie nie dadzą nam odpowiedzi, ale przynajmniej bedziemy wiedzieć jaki jest stan ogólny psa. Jak juz pisałam planujemy rtg klatki piersiowej, chcemy sprawdzić czy nie ma przerzutów.
Przed godzina rozmawiałam z opiekunką psa: wg niej Bruno jest coraz słabszy, dzisiaj nawet nie chciał wyjśc na wieczorny spacer.
Wiem, ze chcielibyście optymistycznych wieści, niestety musze pisać jak jest faktycznie :(
Fotki z wczoraj.

11018578_358167114390479_657192461332404
10997014_358167211057136_402022500338870
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, będę teraz rzadziej bo mam chorych rodziców i musze do nich jeździć codziennie (matka wyszła własnie ze szpitala).

dzisiaj Bruno był na pobraniu krwi, wyniki wieczorem, albo jutro. Zwiększyliśmy mu dawkę antybiotyku (lek jest dobrze tolerowany , stad taka decyzja). Jemu juz nic nie zaszkodzi, moze tylko pomóc. Dostaje tez przeciwbólowe. Dostaje wszystko co trzeba, uwierzcie.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, będę teraz rzadziej bo mam chorych rodziców i musze do nich jeździć codziennie (matka wyszła własnie ze szpitala).

dzisiaj Bruno był na pobraniu krwi, wyniki wieczorem, albo jutro. Zwiększyliśmy mu dawkę antybiotyku (lek jest dobrze tolerowany , stad taka decyzja). Jemu juz nic nie zaszkodzi, moze tylko pomóc. Dostaje tez przeciwbólowe. Dostaje wszystko co trzeba, uwierzcie.

 

Agato, wierzę i wiem, że robicie wszystko, ale ... tak  tak wszedł w  głowę, że myśli człowiek i pisze co tam wymyśli.

Czekamy na wyniki i mocno trzymamy kciuki. Bardzo mocno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...