Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

A gdzie można poczytać o Misi? Tylko tutaj? Bo skoro to taka koleżanka Roxi to musze wiedzieć z kim moje "dziecko" sie kumpluje :)

O Diankę nikt nie pyta?

Cisza, ani jednego telefonu (:

Misia, nie ma swego wątku...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Zaglądam, piszę posty, kasuję i ...wiecie co ... nie rozumiem???  nie.gif

...a może ,Diance jest tak dobrze u Moli że ... nie chce się nigdzie ruszyć??

Troszkę wyświetleń Dianka ma. I pobrań telefonu... jednak faktycznie nic nie dzwoni. :(
Duże mają gorzej.

Z jakim skupieniem trwa rozbrajanie zabawki :) mój brzydzi się sznurów.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2018 o 14:13, Tyś(ka) napisał:

Troszkę wyświetleń Dianka ma. I pobrań telefonu... jednak faktycznie nic nie dzwoni. :(
Duże mają gorzej.

Z jakim skupieniem trwa rozbrajanie zabawki :) mój brzydzi się sznurów.

 

... Tysiu, może następnym razem spróbujemy?   gdzieś dalej na inne województwo?  obejrzymy mapę i będziemy szukać?  no... już innych pomysłów nie mam??

... ale się Remiczkowi, szarpak spodobał!  nie ma jak nasze bazarkowe ,zabaweczkiserduszka.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Misia wygląda na ostatnim zdjęciu jak chomiczek :) cuudna!

Czy mogę prosić o wyróżnienie ogłoszenia?
https://www.olx.pl/oferta/milosc-w-wersji-xxl-rodzinna-diana-CID103-IDrs2bj.html

I podpowiedzcie na jakie miasto zmienić lokalizację... mnie już brak pomysłów...

Statystyki, od 25.01.2018 do dzisiaj:

Wyświetleń: 355
 Tel: 5
 Obserwuje: 6
 
Link to comment
Share on other sites

"Miłość w wersji XXL - nie trzeba się schylać do niej, żeby przytulić, nie ma obaw, że się ją rozdepcze, zwłaszcza jak pomaga w codziennych czynnościach. Do tego stróż całej Rodziny, którą kocha całym sercem. Wobec obcych ludzi jest zdystansowana, a na swoim terenie wykazuje instynkt terytorialny. Nie jest agresywna, jest jedynie ostrożna i uważnie przygląda się reakcjom swoich Opiekunów. To bardzo łagodna i ułożona sunia, a jak przystało na wielko-psy (60cm w kłębie, 40kg) jest zrównoważona i opanowana. Kto wie - może faktycznie w jej żyłach płynie krew po pastuszkach, jak szwajcar albo berneński?

Diana jest bardzo rodzinna, pogodna i domowa - jeżeli ktoś więc szuka tani alarm przeciwwłamaniowy, to niech pójdzie do sklepu: Diana nie nadaje się na życie w odosobnieniu od Rodziny, którą tak mocno kocha, której uwielbia towarzyszyć we wszystkim. Izolowanie tak stadnego psa byłoby wielką krzywdą dla suni. "

 

Tyś(ka), nie wiem kto obserwuje kto pobiera numer telefonu, wiem że nikt nie zadzwonił w sprawie adopcji suni (:

Może zmienić treść ogłoszenia..., wyciąć zacytowany fragment pozostawiając tylko wytłuszczone zdanie?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Moli@ napisał:

"Miłość w wersji XXL - nie trzeba się schylać do niej, żeby przytulić, nie ma obaw, że się ją rozdepcze, zwłaszcza jak pomaga w codziennych czynnościach. Do tego stróż całej Rodziny, którą kocha całym sercem. Wobec obcych ludzi jest zdystansowana, a na swoim terenie wykazuje instynkt terytorialny. Nie jest agresywna, jest jedynie ostrożna i uważnie przygląda się reakcjom swoich Opiekunów. To bardzo łagodna i ułożona sunia, a jak przystało na wielko-psy (60cm w kłębie, 40kg) jest zrównoważona i opanowana. Kto wie - może faktycznie w jej żyłach płynie krew po pastuszkach, jak szwajcar albo berneński?

Diana jest bardzo rodzinna, pogodna i domowa - jeżeli ktoś więc szuka tani alarm przeciwwłamaniowy, to niech pójdzie do sklepu: Diana nie nadaje się na życie w odosobnieniu od Rodziny, którą tak mocno kocha, której uwielbia towarzyszyć we wszystkim. Izolowanie tak stadnego psa byłoby wielką krzywdą dla suni. "

 

Tyś(ka), nie wiem kto obserwuje kto pobiera numer telefonu, wiem że nikt nie zadzwonił w sprawie adopcji suni (:

Może zmienić treść ogłoszenia..., wyciąć zacytowany fragment pozostawiając tylko wytłuszczone zdanie?

.. może trzeba tak zrobić?  musimy próbować, nie możemy się poddaćoczko2.gif

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Moli@ napisał:

"Miłość w wersji XXL - nie trzeba się schylać do niej, żeby przytulić, nie ma obaw, że się ją rozdepcze, zwłaszcza jak pomaga w codziennych czynnościach. Do tego stróż całej Rodziny, którą kocha całym sercem. Wobec obcych ludzi jest zdystansowana, a na swoim terenie wykazuje instynkt terytorialny. Nie jest agresywna, jest jedynie ostrożna i uważnie przygląda się reakcjom swoich Opiekunów. To bardzo łagodna i ułożona sunia, a jak przystało na wielko-psy (60cm w kłębie, 40kg) jest zrównoważona i opanowana. Kto wie - może faktycznie w jej żyłach płynie krew po pastuszkach, jak szwajcar albo berneński?

Diana jest bardzo rodzinna, pogodna i domowa - jeżeli ktoś więc szuka tani alarm przeciwwłamaniowy, to niech pójdzie do sklepu: Diana nie nadaje się na życie w odosobnieniu od Rodziny, którą tak mocno kocha, której uwielbia towarzyszyć we wszystkim. Izolowanie tak stadnego psa byłoby wielką krzywdą dla suni. "

 

Tyś(ka), nie wiem kto obserwuje kto pobiera numer telefonu, wiem że nikt nie zadzwonił w sprawie adopcji suni (:

Może zmienić treść ogłoszenia..., wyciąć zacytowany fragment pozostawiając tylko wytłuszczone zdanie?

 

47 minut temu, anica napisał:

.. może trzeba tak zrobić?  musimy próbować, nie możemy się poddaćoczko2.gif

Wycięłam :) 

Próbujemy dalej... może się uda.
Wydaje mi się, że często nr pobierają telemarketerzy... Bo nie wiem, kto inny może pobierać nr telefonu i nie dzwonić?
Niektóre psiaki mają np. 24 pobrań telefonu, z czego 0 sie kontaktuje... dzwoni... ludzie są dziwni, naprawdę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...