Jump to content
Dogomania

Już za TM. Olen - 16-letni mix labradora znalazł super dom! Cuda się zdarzają:)


Maciek777

Recommended Posts

Oderwałam się na chwilę od wnuka...poczytałam i się poryczałam:(

No właśnie. W sumie mi nie wypada - macho man i te sprawy... ;) Jednak na prawdę uczucie jest niesamowite gdy na pozór pies bez szans nagle zostaje adoptowany przez niezwykłych ludzi :) Cóż mogę jeszcze powiedzieć... :)

Link to comment
Share on other sites

Olenku jak dobrze Cię widzieć w domowej scenerii :D Zwłaszcza na ostatnim zdjęciu :lol:

Dziękujemy za zdjęcia :)

 

Oby właśnie w ten sposób opustoszało całe Twoje schronisko jak i wszystkie inne ;)

 

Myślę, że chyba już czas na zmianę tytułu i pożegnanie z banerkiem :)

Link to comment
Share on other sites

Witam wstawiam kilka zdjęć od Agi  :)
Może to głupio zabrzmi ale mimo 300 cudownych  psów pusto w schronisku bez Olenka. Aga ucałuj go mocno :P

Koniczko, dzięki piękne za przecudne Olenkowe fotki :). Bardzo mi poprawiły humor :). Olenku, spełniło się Twoje marzenie o domku, i to jakim domku :). Jak dobrze widzieć Olenka w ciepełku, w domowej scenerii, na łóżeczku - czyli w miejscu jak najbardziej właściwym :D   :). Koniczko  wierzę Ci, że tęsknisz za Olenkiem. Wielbiciele labków  doskonale wiedzą ;)  o czym mówię :).  Aga Nika  -  Olenkowy domku, dziękuję za te zdjęcia,  dziękuję za to  że jesteście, że dzięki Wam ten cudny pies ma kochający i dbający  dom,  dziękuję :).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

W załączniku dodaję piękną opowieść od Agi o Olenku. Czytałam i ryczałam jak głupia. Olen ma wspaniałą rodzine na którą było warta czekać kilka lat w schronisku. AGA JESTEŚ WIELKA .

 

Teraz to ja się poryczałam czytając jak bardzo się wszyscy cieszycie. Cieszę się razem z wami, a Olenek radośnie macha do Was ogonkiem. Oczywiście będę przysyłała kolejne wiesci Olenkowe. Pozdrawiamy

Koniczko, dziękuję  :). Aga Nika, też pięknie dziękuję :). To taka niesamowita radość widzieć Olenka w domowej scenerii, tak czule  zaopiekowanego. Też mogę tylko powiedzieć tak jak Koniczka - Aga jesteś wielka :). Dziękujemy za te wszystkie tak krzepiące serca wieści. Historia Olenka jest dowodem na to, że warto, że trzeba  :). Opowieść Agi  o Olim czytałam i czytałam  :lol:. Jest piękna, jest wzruszająca, jest krzepiąca,  dająca nadzieję i  ...  power :D. Kiedy czytałam o tym, jak Oli się kładzie pośrodku, to jakbym widziała naszego Bariego   :D.  Labki mają swoje pomysły i potrafią być uparte. Jak im coś nie podpasuje, to  bywa trudno namówić na przykład na  zjedzenie karmy. Oli jest  naprawdę bardzo  :o   grzeczny. Jaki to piękny pies :).  Aga Nika, pamiętajcie  proszę o adresówce  dla Olenka z Waszym telefonem. Do dzisiaj pamiętam, jak moja siostra szukała swojego psiaka przygarniętego ze schroniska... na szczęście się znalazł.  Aga Nika,  ucałuj proszę Olenka w ten śliczny nosek :P.

Link to comment
Share on other sites

W załączniku dodaję piękną opowieść od Agi o Olenku. Czytałam i ryczałam jak głupia. Olen ma wspaniałą rodzine na którą było warta czekać kilka lat w schronisku. AGA JESTEŚ WIELKA .

 

Teraz to ja się poryczałam czytając jak bardzo się wszyscy cieszycie. Cieszę się razem z wami, a Olenek radośnie macha do Was ogonkiem. Oczywiście będę przysyłała kolejne wiesci Olenkowe. Pozdrawiamy :)

Dziękuję Wam za informacje i zdjęcia :) Nie wiem co powiedzieć :D Na prawdę...

Swoją drogą to super pomysł z takim "pamiętnikiem" ;)

 

To ja już wiem, ze mogę z czystym sumieniem zmienić tytuł wątku i usunąć banerek :)

Link to comment
Share on other sites

Ale mi się udało - hurrra! Pierwsza przeczytałam opowieść o Olenku! :)
Wspaniała lektura!
Jak to dobrze, że Olenek zdrowy.
I grzeczny nawet u weta.
Bo o kaprysach z jedzeniem i spacerami przed świtem nie będę wspominać, skoro Aga Nika cierpliwie to znosi i nie narzeka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...