Jump to content
Dogomania

Już za TM. Olen - 16-letni mix labradora znalazł super dom! Cuda się zdarzają:)


Maciek777

Recommended Posts

Witam wszystkich  :) Dziś tak ogromną radość sprawiło mi patrzenie na pozy Olenka we śnie. Jak sobie przypomnę budynek B boks 15 a tam twarda plastikowa paleta służąca do spania a na niej siedzący Oli i teraz .... to czuje się jakbym wygrała w totka. A to Oli wygrał :)

I jeszcze jak patrzę na tą mordkę mam ogromną potrzebę wtulić się i wytarmosić i wycałować Olenka dlatego Aga proszę 5 min miziania ode mnie. Może Oli jeszcze mnie nie zapomniał Pozdrawiam

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Aga Nika,  czytam i czytam cudne Olenkowe wieści  i  nie wiem dlaczego :rolleyes: ;) mam takie mokre :D oczy.  Oli, jaki Ty masz super domek :). Jak dobrze widzieć Olenka w domowej scenerii, rozłożonego na łóżeczku :). Koniczko Olenek  rzeczywiście wygrał los na loterii życia :). Super, że chłopak jest zdrowy :). Aga Nika, a labradory to trochę uparciuchy :D. Nasz Bari też taki jest ;). Pozdrawiam Was serdecznie :).

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie wróciłem do nałogu i powoli nadrabiam dogowe zaległości :)

 

Wesołych ...Radosnych Świąt Dziewczynki ...Wujku Maciusiu ;) oraz Wspaniała rodzinko Olenka a dla bezdomnych ogonków najlepszych DOMKÓW NA ŚWIECIE!!! :)

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2482dbab42ff.jpg

O i właśnie bo czytałem to na innych wątkach jak mnie pomijasz, ale już się wolałem nie odzywać :D

 

Dziękujemy serdecznie za miłe słowa i życzenia! 

Pozdrawiamy poświątecznie!

Przeczytałem relację z tygodnia i nie wiem co powiedzieć. Super, SUPER!!! :) Najlepsze te ranne pobudki :D Wszystkim zwierzakom życzę takiego domu jak Wasz! :)

Na niektórych zdjęciach Olen tak mi przypominał mojego Morgana ['] ...

Również pozdrawiam :)

 

P.S. I jaki masz fajny podpis :D

 

Oczy mi się spociły jak sobie poczytałam.

A próbowałaś spryskać antyperspirantem? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich,

 

chyba się skończyły opowieści Olenkowe, bo piesio tak się zadomowił i przyzwyczaił do nas, że nic nowego się już nie dzieje i nie ma co opowiadać. Natomiast przed chwilą Oli miał zabieg czyszczenia ząbków, doktor dzwonił, że wszystko przebiegło w porządku, ale musiał mieć usunięte 3 ząbki, więc będzie szczerbatek :) (ale nie były funkcjonalne, więc ich brak nie będzie mu przeszkadzał w konsumpcji). Najważniejsze, że już nic go nie będzie bolało :)

 

I jeszcze jedna super hiper wiadomość!!! Oli nie ma 16 lat!!!! Moi doktorzy powiedzieli, że ma 10-12, choć bardzo trudno jest to określić, bo ma wadę zgryzu, nie mniej jednak jego super stan wszystkich ząbków,  sierści,  maluteńkiej siwizny tylko na pyszczku oraz aktywność fizyczna absolutnie nie wskazuje na ten wiek :)

 

Pozdrawiamy!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Szczerbatki kochamy bardzo :)

Tak :D

 

Czyli Olen to w gruncie rzeczy pies zaledwie w średnim wieku :) Super! Właściwie to nie licząc tych dwóch zdjęć (smutnych, poważnych) to nigdzie więcej nie wyglądał na 16 lat. 

Swoją drogą nie miałbym nic przeciwko gdyby się okazało, że ma 20 lat bo przecież lepiej wyglądać na mniej lat niż się ma niż na odwrót :P

 

Dziękujemy za fotki! Jak miło go widzieć zmotoryzowanego :D Na trzecim zdjęciu ma minę jakąś taką bardzo ludzką ;)

Link to comment
Share on other sites

To już mu podróży po polskich drogach mało???

W powietrzu zachciało się fruwać:):):) Aż się boję myśleć co będzie dalej:):)

Takie watki dzisłają jak antydepresanty. Radość tu zajrzeć i poczytać.

Pozdrawiamy odmłodzonego Szczerbatka i cudowną rodzinkę:):)

Link to comment
Share on other sites

Oli  tak cudownie odmłodniał  ;)  :). Jeździ na majówki :). Dzielny Olenek,  wcale się nie boi wysokości  :). Olenku, masz  wreszcie ten wymarzony domek ze swoimi  cudownymi  ludźmi :). Oby wszystkie adopcje tak wyglądały :). Oli, gdzie byłoby Ci lepiej, kochany piesku :). Aga Nika, chyba nigdy nie będzie dość podziękowań dla Was, za to wszystko,  co robicie dla Olenka :). Całusy dla Oliego od cioci Dany z Muszkieterami 31a419c9d15d3ebb9e1d82098d084135.gif.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A to kolejna koleżanka, staruszka, ale Oli przy niej wymiękł... taką miała ochotę do zabawy :D Przy jej masie ciała, gdy chciała go zdominować i przycisnąć do parteru - oburzał się, że co ona sobie wyobraża z takim ciałem :D

Nie dało się zrobić ładnych zdjęć, bo cały czas szaleli :D dopiero później padli oboje :D

Natomiast po raz drugi mieliśmy okazję zaobserwować nietypowe zjawisko - na ogródku raz i teraz kolejny - jeśli Oli stoi przy mnie, a inny piesio zbliża się do nas, to następuje poważne warczenie... "to jest moja Pani! tylko i wyłącznie! zakaz zbliżania się do niej bezwarunkowo!"

Przy okazji wyciągnęliśmy pierwszego kleszcza - droga obroża na nic się zdała :/ w tym tygodniu zakropimy jeszcze kropelki, które czekają po drugim kąpaniu specjalnym szamponem, bo niby Oli nie ma problemów skórnych, a jednak coś go swędzi czasem.

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Natomiast po raz drugi mieliśmy okazję zaobserwować nietypowe zjawisko - na ogródku raz i teraz kolejny - jeśli Oli stoi przy mnie, a inny piesio zbliża się do nas, to następuje poważne warczenie... "to jest moja Pani! tylko i wyłącznie! zakaz zbliżania się do niej bezwarunkowo!"

 a dla mnie bardzo typowe - też warczałabym  ...

po tylu latach bezdomności, niekochania urodzić się na nowo, być wreszcie kochanym, potrzebnym, ważnym ....

każde potencjalne zagrożenie błogiego stanu rzeczy trzeba zdusić w zarodku ;)

Serdeczności zostawiam :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...