Jump to content
Dogomania

Już za TM. Olen - 16-letni mix labradora znalazł super dom! Cuda się zdarzają:)


Maciek777

Recommended Posts

Aga Nika,  nie  "znaczył", a znaczy :]. Pamiętam jak Maciek wypatrzył Olenka w ogłoszeniach i przysłał mi info. Oli wyjątkowo nas chwycił za serce :]. Ogłoszeniami Olenka zajmowały się Koniczka z koleżanką :]. Zastanawialiśmy się z Maćkiem, jak jeszcze  Olenkowi pomóc i postanowiliśmy założyć ten wątek wierząc, że  któryś  ze sposobów  szukania  Olenkowi domku zadziała i  Oli  zostanie pokochany przez Ludzi, którzy czekają właśnie na Niego. I tak się stało :]. Jak w bajce z dobrym zakończeniem, a takie uwielbiam :D.  I tak jak pisze Panna Marple,  to jest dla nas  najważniejsze, jest najpiękniejszą nagrodą  i stanowi dowód, że warto szukać  sposobu pomocy psiakom w potrzebie. Dodam jeszcze, że jestem pod ogromnym wrażeniem tego, że rozumiecie tą naszą potrzebę  newsów ;) Olenkowych. Te wiadomości  i fotki radują serce, są takim balsamem  dla duszy. Oby  było więcej takich Ludzi i takich domków dla skrzywdzonych psiaków :]. Uściski dla Was wszystkich, ale takie specjalne - wiadomo -   dla Olenka   :]. Ale się rozpisałam   :D.

No OK, ja znalazłem Olena i napisałem Tobie o swoim pomyśle, ale to Ty wykonałaś większą pracę - zadzwoniłaś do schronu, później kontaktowałaś się z Koniczką, dzięki której informacje były na bieżąco:)

Ten wątek przywraca wiarę w człowieka :) Naprawdę :)

 

Jaki cudny Olenek:) :)

O tak :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No OK, ja znalazłem Olena i napisałem Tobie o swoim pomyśle, ale to Ty wykonałaś większą pracę - zadzwoniłaś do schronu, później kontaktowałaś się z Koniczką, dzięki której informacje były na bieżąco:)

Nie będziemy się przecież licytować :D, kto więcej  -  że Ty znalazłeś  Olenka,  że ja napierałam :D, żeby założyć  wątek i tak dalej ...  
To nie jest najważniejsze :).  Najważniejsze,  że Oli ma dom i to taki  super dom :).  Aga Nika - całusy dla Was   :wub:.
 

Ten wątek przywraca wiarę w człowieka Naprawdę

 Najprawdziwsza prawda :).

Pozdrawiamy przedświątecznie spacerkowo i leniuchowo

 Piękny, cudny, kochany :wub: Oli  leniuszek ;).

Jaki piękny i dostojny, jak ja lubię takie wątki, zaraz mi się pysk sam uśmiecha:)
Życzę całej wspaniałej rodzince wspaniałych zdrowych i spokojnych Świąt:)

Mysza2, ja TEN wątek wprost uwielbiam :). I też życzę całej wspaniałej rodzince Zdrowych i radosnych Świąt, licząc w skrytości ducha na jakieś świąteczne Olenkowe  fotencje  pod choinką.  Oli - pozdrowienia świąteczne i machnięcia łapą  od moich Muszkieterów :).

Link to comment
Share on other sites

Aga Nika, tylko dlaczego :rolleyes: ja mam takie mokre oczy :). Piękne zdjęcia, śliczny, kochany Olenek :). To zdjęcie jest boskie: http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_12_2015/post-152248-0,41839200-1451287384_thumb.jpg    tak widać, że Oli jest   naprawdę już   "pełną gębą" :D  u siebie :). To też piękne: http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_12_2015/post-152248-0,17463100-1451287472_thumb.jpg,  taki   roześmiany królewicz Olen :). Wszystkie fotki są cudne. Oli jest taki grzeczny - jak widać pięknie pilnuje się na spacerach: http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_12_2015/post-152248-0,06460200-1451287515_thumb.jpg :). Dzięki za te  świąteczne Olenkowe fotki   :). Oby było więcej takich adopcji i takich domków :wub:.  Pozdrawiam Was  serdecznie poświątecznie, całusy dla Olenka :wub:.

Link to comment
Share on other sites

Nie będziemy się przecież licytować ;D, kto więcej  -  że Ty znalazłeś  Olenka,  że ja napierałam ;D, żeby założyć  wątek i tak dalej ...  
To nie jest najważniejsze :].  Najważniejsze,  że Oli ma dom i to taki  super dom :].  Aga Nika - całusy dla Was   :wub:.

Dokładnie :D

 

A swoją drogą najwyższy już czas na przeniesienie Olenkowego wątku do działu " już w nowym domu" :].

Nawet nie zwróciłem uwagi bo myślałem, że jakiś mod zrobi to automatycznie :) Na dobrą sprawę to nawet nie wiem do kogo pisać - w sensie kto zajmuje się PWP i jeszcze zagląda na forum :unsure:

 

Pozdrawiamy poświątecznie :)

Ale się najadł pierogów, że tyle spał :D

I jaki królewicz z niego :lol: Super!!!

Dobrze, że jednak trochę ruchu miał w Święta by ponownie zasiąść do stołu ;)

Dziękuję za fotki i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Dogo od ponad roku pięknieje, ale działa coraz gorzej:/

Aga Nika, chyba po raz trzeci wstawiasz te ostatnie zdjęcia dzięki unowocześnianiu (czyt. uwstecznianiu) forum i tym bardziej za to dziękujemy:) 

I jak Oli zareagował na śnieg?:) Mój co roku pierwszego dnia na śniegu dostaje głupawki choć już ma 9 lat:) 

Jak zawsze świetne zdjęcia z super psem:) Wiem, że się powtarzam, ale wyraźnie po nim widać jaki jest z Wami szczęśliwy:) I jeszcze na wycieczki jeździ:)

Jakby chciał coś powiedzieć:)

http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_01/A8.jpg.ed968bf358bdf1accecd04cf1c34e9ce.jpg

I uśmiech od ucha do ucha:)

http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_01/A11.jpg.bb49393396937eb0f499a72147e65094.jpg

Dzięki wielkie za ponowne wstawienie zdjęć ze Świąt. Te w koronie są obłędne:D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...