Jump to content
Dogomania

Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!


Recommended Posts

Patrycjo droga kopiuje Twoj wpis rozliczonko z lekow

,,

 

Dziś II tura odrobaczenia: 4 x 5,5 = 22,00 zł + badanie laboratoryjne wymazu 30,00 zł = 52,00 zł (skan fv jutro wrzuce)

 

52,00 - 27,70 = 24,30 (do dopłaty),,,,

 

  i juz przelewam serduszko  24zl 30gr

 z dziekowaniem milosc1.gif

Link to comment
Share on other sites

Obiecany nowy tekst do ogłoszeń poniżej.
Trochę Krabcia odmłodziłam, a co mi tam! I napisałam, że wykastrowany. Jak się ktoś zakocha - chwilę poczeka na ciachnięcie ;)


KRAB – niebanalny pies dla niebanalnych ludzi

Pies. Duży. Niezgrabny. Nieatrakcyjny. Niemłody. Kaleki.

To wszystko?...

ALEŻ SKĄD!

Krabiś to kochany, uroczy, towarzyski i bardzo pozytywny psiak! Brak kawałka łapki nie przeszkadza mu w normalnym funkcjonowaniu, w bieganiu, w zabawach.
Krabek to taki wielki, pluszowy miś, który lubi jak się go przytula i przytulać sam też się lubi.

Ma ok. 7 lat, jest nauczony czystości, chodzenia na smyczy, bez zarzutu zachowuje się w samochodzie. Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany.

Czeka na ludzi, którzy pominą pierwszy wers tego ogłoszenia i skupią się na tym, co najważniejsze! Czeka na ludzi niebanalnych, którzy patrzą sercem, bo Krabowi żadne ludzkie niedoskonałości nie przeszkadzają, więc dlaczego ludziom miałyby przeszkadzać te jego?...

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt:

Link to comment
Share on other sites

Obiecany nowy tekst do ogłoszeń poniżej.
Trochę Krabcia odmłodziłam, a co mi tam! I napisałam, że wykastrowany. Jak się ktoś zakocha - chwilę poczeka na ciachnięcie ;)


KRAB – niebanalny pies dla niebanalnych ludzi

Pies. Duży. Niezgrabny. Nieatrakcyjny. Niemłody. Kaleki.

To wszystko?...

ALEŻ SKĄD!

Krabiś to kochany, uroczy, towarzyski i bardzo pozytywny psiak! Brak kawałka łapki nie przeszkadza mu w normalnym funkcjonowaniu, w bieganiu, w zabawach.
Krabek to taki wielki, pluszowy miś, który lubi jak się go przytula i przytulać sam też się lubi.

Ma ok. 7 lat, jest nauczony czystości, chodzenia na smyczy, bez zarzutu zachowuje się w samochodzie. Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany.

Czeka na ludzi, którzy pominą pierwszy wers tego ogłoszenia i skupią się na tym, co najważniejsze! Czeka na ludzi niebanalnych, którzy patrzą sercem, bo Krabowi żadne ludzkie niedoskonałości nie przeszkadzają, więc dlaczego ludziom miałyby przeszkadzać te jego?...

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt:

 

Nutusiu pamiętac należy, że Krabik nie wszystkie psy toleruje i nie wiem czy rola kanapowca będzie mu odpowiadała:) on lubi powietrze, przestrzeń spokój, sam sobie dozuje kontakt z człowiekiem:)

Link to comment
Share on other sites

Trochę zmieniłam - dodałam, że sam sobie dawkuje porcje głaskania, że lepiej gdyby był jedynakiem i że najlepiej odnalazłby się w domu z ogrodem (choć we wcześniejszej wersji nie było słowa o kanapie!!! ;))

KRAB – niebanalny pies dla niebanalnych ludzi

Pies. Duży. Niezgrabny. Nieatrakcyjny. Niemłody. Kaleki.

To wszystko?...

ALEŻ SKĄD!

Krabiś to kochany, uroczy, i bardzo pozytywny psiak! Brak kawałka łapki nie przeszkadza mu w normalnym funkcjonowaniu, w bieganiu, w zabawach.
Krabek to taki wielki, pluszowy miś, który lubi jak się go przytula i przytulać sam też się lubi, ale sam sobie dawkuje te przyjemności.

Ma ok. 7 lat, jest nauczony czystości, chodzenia na smyczy, bez zarzutu zachowuje się w samochodzie. Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany.
Lepiej by było, gdyby był jedynakiem, bo nie wszystkie psiaki toleruje. Doskonale by się odnalazł w domu z ogrodem, gdzie mógłby się wyhasać, ale ze wstępem do domu, by mógł mieć normalny kontakt z człowiekiem.

Czeka na ludzi, którzy pominą pierwszy wers tego ogłoszenia i skupią się na tym, co najważniejsze! Czeka na ludzi niebanalnych, którzy patrzą sercem, bo Krabowi żadne ludzkie niedoskonałości nie przeszkadzają, więc dlaczego ludziom miałyby przeszkadzać te jego?...

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt:

Link to comment
Share on other sites

Witamy sie wiyamy 

z serduszkami Krabciowymi 

Nutusiu dziekujemy cudnie za tekscik 

moze serca kochane -narazie nie wp[isywac ,ze jest kastrowany 

boc przecie jeszcze choroba jest 

jeszcze leczonko 

nie wiemy czy bedzie mozliwe 

jak u mojego Stefunia -pokochali i zavrali z potwornosci ....nie kastrowali 

ale sa b odpowiedzialni ludzie 

moze i cudem , by sie taki domunio zjawil 

boc ja zamieram , ze wzgledu na wielkosci i wiek Krabeuszka ...

choc jestem zawsze za sterylizacja i kastarcja , ale jak wiekowe serdunko - to juz o wiele gorzej ze wszystkim kochane 

tak mysle i mysle i boje ogromnie ...

dziekuje cudnie za wszystko love%281%29.gif 80 zl na tabletunie  -wyslalm z deklaracji jednorazowych 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajny tekst Nutusiu - jak zawsze :)

Belciu, mnie akurat imię Krabik się podoba... Ale ja to za bardzo normalna nie jest, więc moje zdanie nie jest chyba reprezentatywne ;)

To ja nie jestem normalna :)

Ale niestety widze oczami wyobraźni okropnego kraba, ktorego nigdy bym do reki nie wzieła. że o zjedzeniu go nawet nie wspomne :(

Link to comment
Share on other sites

To ja nie jestem normalna :)

Ale niestety widze oczami wyobraźni okropnego kraba, ktorego nigdy bym do reki nie wzieła. że o zjedzeniu go nawet nie wspomne :(

O jedzeniu absolutnie nie ma mowy! To żywe i czujące stworzenie.

 

A nie oglądałaś "Małej Syrenki" Disneya? Tam był przecudowny i przesympatyczny krab Sebastian :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...