Jump to content
Dogomania

Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!


Recommended Posts

dziękujemy

 dziękujemy sercem

 Krabinio molosowaty

 jest wiec

 cudny cudny ptys

 dziewczynki kto zrobi bazarus na imionko nowe Krabciowe?

 czekamy na wieści czekamy

 

mam już telefonik nowy

 już wszystko spisuje

 nareszcie

  Ptysiuniu ale dzielnys kochany i grzeczny

 molosiaczki sa spokojne poduszkowe grzeczne psiaczki

 ale radości

ale radości

 i dopiero teraz się otworzy i powoli pozna zycie normalne

 ten nasz wielki dzidzi ptys

Link to comment
Share on other sites

Krabeusz to jest normalny... facet - tylko kobitki mu w głowie! ;)

Wszystkie najbardziej się bałyśmy "przekładki" z auta schroniskowego na naszego maluśkiego autka. A poszło jak po maśle! :)

Gdyby mnie zamknęli w takiej klaustrofibcznej klatce, w jakiej podróżował - też bym ją zdemolowała, jeśli miałabym siłę.

 

Karbcio całkiem dziarsko popyla, pomimo kalekiej łapki - szczególnie do gustu przypadła mu Gwiazda. Dzięki niej (za nią) był łaskaw wejść do swojego nowego królestwa :)

 

Pij pierwsza, jako dżentelmen - poczekam :)

 

DSCF4587.JPG

 

DSCF4588.JPG

 

Wśród... kobiet :)

 

DSCF4590.JPG

 

Ty też jesteś urocza, Popcorn!

 

DSCF4592.JPG

 

Lecęęęęęęęę......... Ciotka za mną nie nadąża!

 

DSCF4598.JPG

Link to comment
Share on other sites

Radzi sobie wyśmienicie. Widać, że już długo tak żyje... Niestety, druga przednia łapa z powodu tego przymusowego przystosowania uległa deformacji.

I kręgosłup na tym cierpi, bo jest ułożony w nienormalnej pozycji. Może go boleć.

Trzeba by zapytać weta co o tym sądzi.

 

Krab mnie zaskoczył, bo jest ogromny. Jak napisała Krysia taki molosowaty. Łeb ma jak kubeł, z kształtu wyrośnięty labrador.

Ale jest łagodny jak misio.

Faceci ze schroniska nastraszyli mnie, że będą z nim kłopoty, bo zdemolował klatkę. Powyginał pręty i pogiął blachę z podłogi.

Klateczka była maleńka, a w samochodzie po zamknięciu tylnych drzwi ciemno jak nie powiem gdzie.

Nie dziwię się, że wpadł w panikę i za wszelką cenę chciał się wydostać.

W samochodzie był bardzo grzeczny, przytulał się, a to do mojej torby, a to do mojej nogi. Dał się głaskać.

Chyba najdłużej siedział w schronisku lub miał najgorsze warunki lokalowe, bo był najbrudniejszy z całego towarzystwa.

Link to comment
Share on other sites

Mina Krabika - bezcenna :) Chyba już wie, że trafił do raju :)

Tak się cieszę, że Wam tak sprawnie wszystko poszło - hurra! Trzy psiaki znowu mają szansę na lepsze życie, Dzięki wielkie :)

 

Nie trzy, a cztery, Agatko! Nie mówiąc o tym, że dziś z Radys przyjechało łącznie aż 10 psiaków :) My zabrałyśmy 4 do jednego hotelu.

 

Super fotorelacja   :)  Miałam wrażenie oglądając wcześniejsze fotki,

że Krabik jest jeszcze bardziej misiowaty. 

Czy on korzysta z tej kalekiej łapki, czy tylko mam takie wrażenie?

 

On się na tej łapce opiera bez problemu. Boks na szczęście ma drewnianą podłogę, a na wybiegu jest trawa. Mimo wszystko nie wiem jak ten kikucik wytrzyma i czy nie będzie się uszkadzała skóra na nim.

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze,ze wszystko się udało i psiaki już bezpieczne :) Ze zdjęć wygląda,że Gwiazdka,też nie jest taka mała,jak stoi przy Krabciu.Albo mi się tylko tak wydaje  ?

 

Ona jest podobnej wielkości, albo i większa. Trudno powiedzieć, bo ma bardzo obfite futro.

Super fotorelacja   :)  Miałam wrażenie oglądając wcześniejsze fotki,

że Krabik jest jeszcze bardziej misiowaty. 

Czy on korzysta z tej kalekiej łapki, czy tylko mam takie wrażenie?

Niestety korzysta, chodząc w nienormalnej pozycji przez co obciąża drugą, zdrową łapę i kręgosłup.

Trzeba zapytać weta co o tym sądzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...